Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kizlar selam bugun kontrolümüz vardi bir kaç broşur almiş eşim size atayim

Eklentiler

• 17283168930179156230764481033072.jpg
    127,7 KB · Görüntüleme: 60
  • 17283169559418318758567759824835.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 17283169748077390558538888115352.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 59
Ben bulundugum ilçede ilçe sağlık müdürlüğüne gittim diyetisyen danışmanlığı var ücretsiz yaşınıza kilonuza göre bir diyet listesi veriyor. İyguladigim dan beri 1.5 kg verdim

Selam kızlar plesenta previa dedi doktor bana eşi aşağıdaymış bebişimin 19+1 Şubat . Başına böyle gelen var mı merak ettim?
Canım selam. Banada 16. Haftada aynı teşhis koyuldu. Fakat 24 25 e kadar yukarı çıkacağını söyledi doktor. Şuan 24+1'im perşembeye randevum var gideceğim bakılacak. Umarım yukarı çıkmıştır. Bolbol dinlen kendini yorma çok ayakta durma cinsel ilişki yok demişti bana doktor sende dikkat edersen inşallah yukarı çıkar

Hanımlar hamileyim ve canım sürekli soğuk ve gazlı içecekler istiyor. Bu hafta 1 kere içtim ama ikinci kez için kendimi zor tutuyorum. Ne yapabiliriz çözüm önerisi olan var mı?

Hanımlar hamileyim ve canım sürekli soğuk ve gazlı içecekler istiyor. Bu hafta 1 kere içtim ama ikinci kez için kendimi zor tutuyorum. Ne yapabiliriz çözüm önerisi olan var mı?
Valla ben tatilde sürekli kola içtim çok canım çekiyodu. Rabbim korur abartılmadığı sürece bir zararı olmaz canım.

Ben bulundugum ilçede ilçe sağlık müdürlüğüne gittim diyetisyen danışmanlığı var ücretsiz yaşınıza kilonuza göre bir diyet listesi veriyor. İyguladigim dan beri 1.5 kg verdim
Aa öyle mi bende bi sorayım yarın , örnek listenizi paylaşma şansınız var mı fikir olsun bana da gidene kadar

A.s kuzu . 3 gündür evden çıkmıyorum yatıyorum . İş yapmıyorum . Sadece yemek yapıyorum . Cinsel ilişki gebelik öğrendiğimde kanamam olduğu için yasaklanmıştı zaten . Ayaklarımın altına yastık koyup yatmak fayda sağlar mı ? Bir de Progestan kullanıyor musun ? İnşallah perşembe güzel haberler ile gelirsin

Park yatak alacak olan arkadaşlarım bi eğitime katıldım ve linkteki mammi co luna isimli ürünü çok övdüler. Trendyol yorumları da güzel. Bi bakın isterseniz. Alacak olanlar için ekstra indirim kodu verdiler 4130 liraya düşüyor fiyatı. Almak isteyenlerle kodu özelden paylaşabilirim

Ben oğlumda hiç içmemiştim. Bu sefer içtim valla yazın o kadar bunalıyordum ki
Ben bazı şeylerin abartılmadığı sürece sorun yaratacağını düşünmüyorum ya. Afiyet bal şeker olsun sanada
Hiç denemedim yastık koyup yatmayı canım. Açıkçası dinlenemedim de ben. Doktorun söyledikleri arasından tek yapabildiğim cinsel ilişki yaşamamak oldu. Onun dışında babam yoğun bakımda bir buçuk aydır inanılmaz bir koşturmacam var her gün hastane ev okul arası. 6 yaşında 1sınıfa başlayan bir kızım var. Dikkat etmek dinlenmek hayal o yüzden :) progestan kullanmadım hiç çünkü hiç kanamam olmadı benim. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…