Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Bende park yatak alacağım ama ilk görseldeki yatağı da almayı düşünüyorum bebeğim belki sallanarak uyumak ister diye, birde küçük ve portatif olduğu istediğim yere yanımda taşırım odaya mutfağa falan. Bir arkadaşımın bebeğinin uyku sorunu vardı 3 aylıkken bu küçük beşikten almıştı onda rahat etmişti

Plesenta önde olduğu için daha geç hissediyorsun. Benimde aynı.

Bana en son gittiğimde bebeğin eşi aşağıda biraz demişti ama yükselir demişti gayet sakin acaba yukarı cikmismidir detaylida görünür mü ki haftaya detaylim var
çıkmıştır bence ya bana da demişlerdi çıktı yukarıya

Bana en son gittiğimde bebeğin eşi aşağıda biraz demişti ama yükselir demişti gayet sakin acaba yukarı cikmismidir detaylida görünür mü ki haftaya detaylim var
Görünüyor detaylida. Detaylı çok heyecanlı. Hala her gün oğlumun boyuna kilosuna ayaklarına falan bakıyorum. Bir de eşim kenardan video çekmiş 25 dakika sürmüş tam. Video çekebilirseniz kesin çekin. En sevdiğim film gibi sarıp sarıp izliyorum bebek adami

Yaa cokk guzell doktor izin verirmi bilmiyorum verirse çekeriz

Biz o dönem başka bı şehirde yaşıyorduk yazları ailelerin yanına giderken bile söküp goturmustuk gerçekten çok pratik ve hafif bı yatak tutunup kalkana kadar da kullanılıyor

Doktor kıza benzettim diyince valla dayanamadım bunları aldım bugün. Erkek olursa hediye götürürüm bı yerlere kumaşları vs bilmiyorum güzel çıkarsa link atarım. İlkim bebe diye bı siteden aldım

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-31-17-46-38-573_com.ilkimbebe.mobil.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 97
  • Screenshot_2024-08-31-17-46-33-606_com.ilkimbebe.mobil.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2024-08-31-17-46-27-337_com.ilkimbebe.mobil.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 58
Ay video çekme olayı çok mantıklı, bizim doktorun kocaman tv ekranı var Dr ultrasonda bakarken eşim ordan geniş geniş izliyor söyleyeyim de çeksin

Ben epey indirimli bulunca almış bulundum pek düşünmeden ama hangi ürünün yorumlarına baksam aynı sorunlar var. Galiba biraz şans işi diyebilir miyiz?
Ben de kizima braun kulak ölçerden kullanıyorum. 2 yıllık annelik deneyimimde şunu gördüm hiç bir ateş ölçer ölçümü birbirini birebir tutmuyor. Ama siz sabit bir tane kullanırken en azından çocuğunuzun ateşinin çıkıp çıkmadığını anlayabiliyorsunuz.

Koala tulum ile tavşanlı takım bence erkeğe de olur. Koala zaten kesin olur. Diğeri gibi fırfir kenarlı benim de bir şey vardı, o olmaz erkeğe dediler. Ben önce olur diye direttim ama olmazmış gerçekten de Şunun erkeğe olacağını iddia etmiştim ahahaha

Eklentiler

• 1000146708.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 96
Cevabınız için teşekkür ederim. Ben farkedince hemen doktoruma mesaj attım. O da hiçbirşey değildir korkma süt bezesidir dedi içimi rahatlatmıştı. Ama tabi ki ister istemez hala her gün kontrol ediyorum ne durumda diye. Hala duruyor aynı. Acaba bir genel cerrahiye gitsem mi diye düşünüyorum.

Benim subseröz myomum 7,5 cm bana bile bir şey olmaz bebek yastık gibi yaslanıyor rahmin içinde değil dediler. Ben bir de 9 tane myom aldırmıştım 10 yıl önce. 2 cm hiç önemli değil
Çok sevindim iyi olmanıza ve her ikimizin de hamileligine engel teşkil etmemesine şu anki durumumuzun. Ben sadece annemin myomu kardeşim anne karninda iken annemin deyimi ile çaydanlık altı kadar büyümüştü. Tabi onunki epey büyüktü ve baya sıkıntı yaşamıştı. Ailecek kötü deneyimimiz var diye gerilmiştim. Ama arastirinca ve sizin gibi deneyimleyenlerin yazdıklarını okuyunca rahatladım. İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız ve doktorun da dediği gibi belki hamilelik sonrası küçülür myomlarımız.

Kızlar ne olacak bu diş fırçalarken ki vahim durum ya diş eti kanamasına iyi gelen bı şeyler önerdi mi doktorlariniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…