Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
5300 dolar mı 530 dolar mı ? Eğer 5300 dolarsa ben olsam yaptırmazdım

Bence sadece gerekli kromozomlara bakmanız yeterli. Size bu fiyatı veren firma bir Türk laboratuvarı galiba değil mi ? Benim doktorum maalesef Türkiye’deki labların doğruluk payının düşük olduğunu söylemişti. Eurofins fransaya , panorama Amerika’ya gönderiyor. Amerika’ya gönderen farklı bir teknoliji kullandığını söylemişti biz bunu yaptırmıştık. Doktorum bana başlangıç paketini yaptırsan yeter demişti ama sen istiyorsan onun en ayrıntılısını yaptırabilirsin. Biz başlangıç paketni 425 dolara yaptırdık.

Canım çok geçmiş olsun. Bahsettiğin şekilde bel ağrısı bende de oluyor. Tedirgin oldukça , panik yaptıkça da bu ağrılar artıp üzerine yeni şikayetler ekleniyor. Biraz sakin olmaya çalış

Ya ben anlamadım tam bizim zaten 46 kromozomumuz yok mu nasıl 22000 kromozom bakıyorlar

Sağlık bakanlığı olmanı istiyor zorunlu gibi ama eğer olmak istemezsen imza atıp olmayabiliyorsun galiba. Sonuçta olmazsan da silah zoruyla yapmıyorlar yani

O tutarda bir hata olmali bu kadar pahali degil çünkü. Ben de yasim 40 oldugu icin ozellikle fetal dna istedim izmirde genetik tani merkezinde yapildi test amerikaya gidiyo 99.8 dogruluk var dendi. Onun bile fiyati 13.500 tl+kdv yani olsun olsun 500_550 dolar. Herseyi kapsiyo cok ayrintili sonuc veriyolar hatta bebegin goz ve sac rengi çilli olup olmamasi ayrintisini bile veriyor. Siz bnce bi arastirin

Bel agrisi icin doktor bana normal çünkü kaslarin gerilmeye basladi dedi ve ocean extramag verdi. Suya atılan toz magnezyum icmeye başladım. Cok iyi geldi. Hem biraz sacim da dokuluyodu ona da iyi geldi. Doktorunuza bi sorun isterseniz magnezyumu.

Kızlar selamm
Alışveriş konuları beni çok heyecanlandırıyor :)
Bende aldıklarımı paylaşıyorum fikir amaçlı

E bebekte bu hafta hep %50 vardı ben şimdi paylaşıyorum ama hepsini %50 indirimle aldım baya uyguna geldi ama yenidoğanlarını tavsiye etmiyorum ben bir tane aldım çok fazla küçük en güzeli 0-3 ay olanları

Güle güle kullansın bebişin canimm hepsi çok guzelll hemen favorilere ekliyorummmm

Listeyle daha güzel oluyor gerçekten eline sağlık valla link olunca böyle çok daha zevkli bizde faydalanıyoruz hep birlikte senin pek bişey kalmamış canimm ben daha başladım fikir olduu valla

Bebek duşunu ilk kez görüyorum. Hepsi çok güzel, güle güle kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…