Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Kizlar ben sabah boğaz ağrısı ve burun tıkanıklığı ile uyandım. Şimdi epey arttı heryerim ağrıyor. Neler yapabilirim fikri olan varmı .
Birde akşam üstü bel ağrısı basladi şimdi oda şiddetlendi kalcamdan aşağı vuruyor sanki tedirgin oldum varmı böyle birşey yaşayan.

Birde bugün karında baskı vs yazan arkadaşlar olmuş onu da yaşıyorum. Hepsi birleşince bir ufak panik atak geçirir gibi oldum burunda tikaninca sanki nefes alamiyormusum gibi . Ağlama krizleri geldi artık yatamiyorum o yüzdende ama kalkamıyorum vücut ve bel ağrısından da . Bu gece nasıl gecicek . Dua edin

Günde 4 taneye kadar içebilirsiniz. Ben yatmadan önce iki, sabah 1 öğleden sonra 1 şeklinde içtim uzun bir süre. Hatta yazdıkları ilaç yetmiyordu parayla alıyordum mecbur

Bir acile gidin serum felan yaparlar

Birkaç hafta önce ben de aynen böyle rahatsızlandım. Doktorum parol versem ateşin yok, antibiyotik versem enfeksiyon değil; başka da ilaç yazamam zaten dedi. Bol sıvı, bol c vitamini ve dinlenme dedi. Nane limon içtim, bir fincanı geçmeyecek şekilde ıhlamur içebilirsin dedi kendi doktorum ama içim rahat etmedi onu içmedim. Portakal hatta dilim dilim limon yedim C vitamini olsun diye ekşi falan demeden. Öyle atlattım çok şükür.

Bir acile gidin serum felan yaparlar
Belim de agridigi için yerimde pek duramiyorum birazda panik atak gibi olduğum için serumla nasıl yaparım bilemedim açıkçası o yüzden cesaret edemedim .
Bel ağrısı biraz daha korkuttu beni . Baya şiddetli gibi .Ağrı için bir parol içtim şimdi inşallah iyi gelir . Hafif te midem bulanmaya başladı ki hiç mide bulantısı yaşamamıştım . Nane limon ikisine de iyi gelir belki

Karında baskı bel agrısı mide yanması vs gibi şikayetleri doktoruma söyleyince bana şey diyo
Bu hastalığın ismi hamilelik çözümü doğum demişti
Sakın kalmak bu dönemde en önemlisi strese sokmayın kendinizi

Kızlar bişey sorucam. Az önce devletin aciline gittim kasık ağrısı sürekli mesanede doluluk hissi ama wc de az idrar çıkışı, kasıklara baskı hissi ile. Tahlil yapmadan idrar yolu enfeksiyonu dedi monurol yazıp yolladı. Napıcamı bilemedim tahlilsiz yazdı endişe ettim açıkçası. Napsam sizce başka hastaneye mi gitsem.

Öncelikle geçmiş olsun canım bende geçen doktora gittiğimde tuvalete gidiyorum çıkınca bir daha geliyor vs dedim sanki hiç yapmamisim gibi enfeksiyon olabilir dedi idrar kültürü aldı ama sonucunu göstermedim daha malesef

Canım geçmiş olsun bütün belirtiler benim enfeksiyon olduğu zamanla aynı tıpa tıp .
Tek seferlik ben de kullandım o ilacı

İşte tahlil yapmadan kulşanmaktan korktum açıkçası
Canım geçmiş olsun bütün belirtiler benim enfeksiyon olduğu zamanla aynı tıpa tıp .
Tek seferlik ben de kullandım o ilacı
2 2 buçuk aylıkken kullanmıştım zaten canım aslında bildiğim ilaç ama dr ozaman tahlil yapmıştı. Şimdi tahlil yapmadan korktum açıkçası başka devlete geldim doktordan rica edicem bakalım umarım yapar

canım günde 4 tane içebiliyosun ondan

Bakalım o ne diyecek bize de haber ver eğer yapmazsa yarın aile hekiminde yaptır idrar tahlilini ona göre ilacı kullanırsın

Bakalım o ne diyecek bize de haber ver eğer yapmazsa yarın aile hekiminde yaptır idrar tahlilini ona göre ilacı kullanırsın
Başka devlete gittim o idrar tahlili aldı ama bana bebeğin hareketlerinde azalma vae mı suyun geliyomu gibi sorular sorunca tedirgin oldum hemen kendi doktoruma gittim. Oğlum iyi çok şükür harekette ediyo gelişimide iyi doktorum direk sistit dedi. İğne yazıyorum yarım saate şikayetlerin geçicek dedi yaptırdım şimdi çıktım

Hiç sorun yaşamadık biz hatta bizimki bi tık yüksek bile olabilir diğer bazalardan severek kullanıyoruz hatta 1,5 kişilik aldık bazen yanına da gidiyorum yatağı çok rahat ben şahsen ufaklığa da baza alırım ilerleyen zamanda

Çok şükür canım ne güzel için de rahat etmiş iyi olmuş gittiğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…