Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Kızlar günaydın
2 gündür midem şişkin ve gaz dolu afedersiniz sürekli ağızdan gaz çıkarıyorum. Ağrıdan uyuyamadım bunun bir çaresi var mı ?

Girmeden önce kahve tatlı denemiş miydiniz?
Ya valla 1-2 yudum meyve suyu içtim bir ısırıkta çikolata yedim. Çok hareketliydi bebiş hatta doktor şikayet etti fazla hareket ediyor ölçüm zor oluyor diye ama elini bir türlü indirmedi yüzünden anladı ona bakacağımızı utandı herhalde kuzucuk
Ayyy gozunnn aydinnn canimmm darısı başımıza nasıl geçtiği kaç dk sürdü bebiş net görünüyor mu hersyei anlat
Teşekkür ederim , amin inşallah hepimiz çok güzel sonuçlar alalım
Ya valla çok heyecanlıydım ilk gittiğimde doktor bi 15 dk falan bebeğin her yerini ölçü çok bizim anlamadığımız kısımlar. Beyninin içinde bir şeyler ölçü , kalbi , böbreği , bağırsağı , ciğerleri , damarları aklına gelebilecek her yeri çok ayrıntılı şekilde ölçtü. Bacak kemiklerini ölçtü boyu uzun olacak dedi. Daha sonra 3 boyutlu olarak bize gösterdi. Ayaklarını çapraz yapmıştı pipisini çok net gördük ama elleri hep yüzündeydi indirmedi bir türlü. Sadece bir tane yan profilden bi resim yakalayabildik gene elleri yüzündeydi ama burnu falan görünüyordu çok tatlıydı

MaşaAllah canım Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Ayyy çok heycannliii bende sabırsızlanıyorum daha 2 hafta var bana doktorun asistanı tatlı bişey yemeğin sadece kahvaltı yap gel dedi hareketli olunca olcmesi zor oluyormus ay çok şükür sağlıklı inşallah bizde güzel şeyler duyarizz Allah'ım aminnnn

Kendimi onun uzun boyunu yerim derken buldum

Bu liste , grubumuzun ilk sayfasında var arkadaşlar , istediğiniz zaman açıp oradan bakabilirsiniz
Valla bana da demişlerdi ama ben dinlemedim hareketli olması hoşuma gidiyor
Kendimi onun uzun boyunu yerim derken buldum
Yaaaa , bende aynı tepkiyi verdim
Aminn canım inşallah kaçıncı haftasin sen şuan
Sat a göre 18+5 iz canım ultrasonda bir sürü ölçüm yapıldı 19 ile 21 hafta arasında çıktı sonuçlar

Ben bebekleri, çocukları çok seviyorum. Daha bebekten haberim olmadan alışveriş yapmış biriyim. O yüzden bazen tepkilerim fazla oluyor Eşime kalsa daha 3 4 sene bebek istemiyordu. Neyse ki miniğim babasını değil anasını dinledi

Bu hafta kontrolüm var dediğiniz gibi sorayım hala geçmedi çünkü bel ağrım çok teşekkür ederim

Ben 2 kat 3 tane müslin aldım. 4 kat da iki tane alsam yeter mi? Tek kat olanları gerekirse yazın alırım. Bir de sizce peluş battaniye gerekir mi? Bir tane alize puffy tellerden battaniyesi var. Ayrıca hastane çıkışında da battaniyesi var bir tane. Yün yorganı bile var, teyzem yapmış Ekstra battaniye gerekir mi bilemedim hiç, ne diyorsunuz?

Bende senin gibiyim ya mesela araba koltuğunu 2020 Kasım ayında almıştım bunun gibi bir çok şeyi daha ortada hiç bir şey yokken aldım kıyafetler desen beğendiğimi alıyordum ama genelde kız aldıklarım

Bunları oğluma doğmadan aldım. Evde 4 parça da kız bebek kiyafeti hala duruyor Oğlum içimdeki kız isteğini tüketti bile şimdiden oysa kızım olursa diye evlenmeden kız bebek elbisesi almış biriydim. Bir an önce doğsun da süs bebeği gibi süsleyeyim istiyorum.

Eklentiler

• 1000133556.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 35
  • 1000133553.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 1000133557.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 1000133555.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 35
Doğmadan değil ta 2023 Aralık ayında

Kızlar ayrıntılı ultrasondan çıktık her şey yolunda çok şükür bizim sıpa eliyle yüzünü kapattı hep doktor çok uğraştı ama bir türlü tam göremedik yüzünü
Canııııım çok sevindim adınaaa sağlıkla gelsin yakışıklı, yüzünüde doğunca görün biraz heyecan olsun annesi bide bişey sorucam neden sata göre 18+5 te gittin kuzum kendi isteğin mi doktor mu istedi genelde 20 den sonra gidin diyorlar ya onun için soruyorum duruma göre belki bende erken alırım dayanamayıp

Bende erken gidicektimm perinatalog 21 de gel dedi beklemek zorunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…