Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Canım benim 19. Haftaya girdi daha bir kere hissedemedim. Ben de tedirgin oluyorum bu haftaya kadar nasıl hiç hissetmedim diye. Grupta geneli hissediyor. İlk gebeliğim benim de .
Çok normal, yakındır hissetmeniz sizinde.
Benim 2. gebeliğim bende geç hissettim

Bnm de ikili de yaş riskim 93 çikti ama Dr 4luye göndermedi.burun kemiği ense kalınlığı normal dendi.diger kan sonuclarim da iyiydi şükür elhamdülillah senin Dr neden göndermiş ki
Canım, ben normalde özel hastaneye gidiyorum, ama tahlillerimi devlet Hastanesi'nde yaptiriyordum. Ozeldeki doktorum ense kalınlığı iyi demişti, ikili taramayı devlet hastanesine gidip yaptırdım 1/1890 çıktı devlet Hastanesindeki doktor yaşına göre riskin bayağı düşük çıkmış, ama bu kesin sonuç değildir,kesin sonuç ancak amniyosentez ile olur dedi ve test sonucuna da öyle yazdı" amniyosentez önerildi". Özelde gittiğim Doktoruma gösterdim tamam dedi. Sonra 16. Haftaya geldiğimde cinsiyetini öğrenmek için özel hastanede ki doktoruma gidecektim izinli olduğunu öğrendim, merak ettim cinsiyetini ve devlet hastanesine gittim cinsiyetini göstermiyor arkasını dönmüş dedi, bende hocam 2'li test yaptırdım riskim düşük çıktı 3'lu 4'lü testi öneriyor musunuz dedim evet kesinlikle öneriyorum dedi bende bir kan tahlili sonuçta vereyim n'olacak dedim test verdim sonra artan risk çıkmış seni üniversite hastanesine sevk ediyorum dedi. Yani dayandırdığı bir belirti yoktu, ense kalınlığı gibi hiçbir şey yok

Onu birgün yaomak istiyorum.esim birgün bir yerde ikram etmişler yemiş erteo gün pastaneleri tatlicilara bakmadigimiz yer kalmadı bulamadık Allah'tan o sıra gebe değildim
Yaa ben yaparım onu genelde ama şekerim problem olduğu için yapmadım. inşallah doğumdan sonra ilk yapacağım yemeklerden

Evet muayene etti, ama ultrason da down sendromu teşhisi konmaz dedi

Eklentiler

• 62D2AC39-0471-4638-9864-73B267A9BC9E.png
    85 KB · Görüntüleme: 25
  • 81A78A7A-EC4D-4266-8373-79A89B76ED53.png
    86,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 98E2AA45-A084-4F80-AF07-44036D0F73D7.png
    89 KB · Görüntüleme: 24
  • 605051A2-95B3-45A4-A0FB-AB81EC9ADAED.png
    87,2 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…