Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Geçmiş olsun canım. En son 1 ay önce falan verdim tahlil ve kültür doktor sonuca baktı iyi dedi. Ama yinede tazeliyim ben sık yakalanıyorum çünkü.

Ben oğluma direk baza aldım önüne de korkuluk taktık o zamanlar bende çok arada kalmıştım ama iyiki böyle yapmışım

Teşekkür ederiz aminn Evet oğlumda öyle derdim inşllah cinsiyetimiz değişmez de bir erkek bir kız dedi doktor yarın kontrolümüz var
Bnm de degismesse bı erkek bı kız olcak inşallah
Bu karnı sivri olan ben çevremdeki herkes erkek dedi sonuç:kız
Bnm de karnım sivri gibi .sonuç kızişte degisir die de tereddüt ediyorum.insallah değişmesin de
Bu da bebişin 14 haftalıkken olan ultrason görüntüsü hanımlar
Sanki pipi gördüm ben

Ben oğluma direk baza aldım önüne de korkuluk taktık o zamanlar bende çok arada kalmıştım ama iyiki böyle yapmışım
Bazaya tırmanırken bi sorun yaşadı mı peki? Bir tık yüksek gibi geldi gözüme ama bir yandan da uzun süre kullanamayacağı bir mobilya almak istemiyorum. Hem maddiyat hem de evim küçük, çok yerim yok zaten. Baza alsam diyorum ben de

Böyle birşey ben de istiyorum, anneanneye babaanneye falan gittiğimizde de yanımızda götürebilmek için özellikle
Turnusol testi yapmanızı öneririm.
Canım nasılsın, perinatolog baktı mı bugün?

Bende kızıma sade bi duş havlusu arıyordum zarahome da buldum sade bebek ürünleri bylabileceğim yerler bilen varsa yazabilir mi
Bide 0-6 aya ayarlanabilir uyku tulumundan aldım indirim vardı little gustoda

Eklentiler

• IMG_1114.png
    359,8 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_1113.png
    157 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar karnımda ve göğsümde aşırı kaşıntı hissi var kaşımamak için kendimi tutuyorum ama çok tatlı kaşınıyor dünden beri şuan çatlak yok ama çatlamadan önce kaşıntı oluyor diye duymuştum kremde sürüyorum aslında sizde de oluyor mu böyle

Evet canım benimde ara ara karnımın altı falan kaşınıyor parmak içlerimi gezdiriyorum bende tırnakla kaşımak yerine. İstediğimiz kadar sürelim krem yağ vs çatlıcaksa çatlıyor engel olamıyorsun

Benim göğsümde oluyor ama çatlak yok. Karnımda oluyor ve çatlak var. Hatta kasidigim yer çatladı. O yüzden kaşımıyorum. Diren ve soğuk suyla sil, nemlendir kaşıma asla

Benim göğsümde oluyor ama çatlak yok. Karnımda oluyor ve çatlak var. Hatta kasidigim yer çatladı. O yüzden kaşımıyorum. Diren ve soğuk suyla sil, nemlendir kaşıma asla
Biraz direndim ama gece dayanamadım bi hışımla biraz kaşıdım artık çatlarsa da yapcak bişey yok herşey bebelerimiz için

Allahın gücüne gitmez de ayrı bi hesabı vardır diyelim
Yani tabi kendi dr unuz daha iyi bilir üstelik tecrübeli ve başarılı diyorsunuz, bu foto yanıltıcı olabilir bizler için , peki başka dr usgden baktı mı?

Yok bende daha olmuyo ama kremi daha sık sürün kalıp gibi emmesini bekleyin ben ergenlikte çok çatladım o zamanlar bilmiyordum krem mrem ama kaşınma ile birlikte bi anda çatlamıştım

Yok bende daha olmuyo ama kremi daha sık sürün kalıp gibi emmesini bekleyin ben ergenlikte çok çatladım o zamanlar bilmiyordum krem mrem ama kaşınma ile birlikte bi anda çatlamıştım
Önce kırmızı nokta nokta oldu benim, sonra azıcık büyüdü. Acaba daha çok büyümediği için belki çatlamaz mi diye umut ediyorum.

M Melekogretmencnn doktor bana 15+5 te kız dedi emin olmasa söylemezdi herhalde bende doktora ısrarla değişir mi dedim hayır bebeğinin cinsiyeti kız dedi pipi görme durumu olsaydı görürdük bence
Ben ayrintiliya girmeden Dr yüzde 90 kız dedi.ayrintilida kesin ve net kız dedi.degisir mi fln dedim. perinatoloji Dr u bı azarlar şekilde ben net görüyorum ,emin değilim vs demedim ki dedi.
Bnm de kaşınıyor bide sıcaklardan mi nedir 2gogus arası kaşınıyor.oglumda kucuk küçük et benleri çıkmıştı sanırım bu gebelikte de çıkacak ondan da kaşınıyor bnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…