Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Yok bende daha olmuyo ama kremi daha sık sürün kalıp gibi emmesini bekleyin ben ergenlikte çok çatladım o zamanlar bilmiyordum krem mrem ama kaşınma ile birlikte bi anda çatlamıştım 🥲
kremi gece sürüyodum vazelin tarzı yoğun bi krem incia dan almıştım hemen emmiyo sabaha kadar nemli duruyordu ama artık gündüzde sürcem karnım kıpır kıpır kaşınıyor🥺

Ben ayrintiliya girmeden Dr yüzde 90 kız dedi.ayrintilida kesin ve net kız dedi.degisir mi fln dedim. perinatoloji Dr u bı azarlar şekilde ben net görüyorum ,emin değilim vs demedim ki dedi.

Bnm de kaşınıyor bide sıcaklardan mi nedir 2gogus arası kaşınıyor.oglumda kucuk küçük et benleri çıkmıştı sanırım bu gebelikte de çıkacak ondan da kaşınıyor bnm.
ondanda çıktı bnde göğsümün kenarında ama bu sıcak kaşıntısı değil gibi içten geliyor

kremi gece sürüyodum vazelin tarzı yoğun bi krem incia dan almıştım hemen emmiyo sabaha kadar nemli duruyordu ama artık gündüzde sürcem karnım kıpır kıpır kaşınıyor🥺
Ben günde 3 kez sürüyorum bir de ne zaman az su içsem o zaman çatlaklar büyüyor gibi hissediyorum. Bol su için ve gerekirse 3'e çıkarın.

Ben ayrintiliya girmeden Dr yüzde 90 kız dedi.ayrintilida kesin ve net kız dedi.degisir mi fln dedim. perinatoloji Dr u bı azarlar şekilde ben net görüyorum ,emin değilim vs demedim ki dedi.

Bnm de kaşınıyor bide sıcaklardan mi nedir 2gogus arası kaşınıyor.oglumda kucuk küçük et benleri çıkmıştı sanırım bu gebelikte de çıkacak ondan da kaşınıyor bnm.
Net görüyorum dediyse değişmez o zaman,sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 🥰

Bende sabah akşam sürüyorum bakalım yeterince çatlak var vucudumda genetik olarak müsaitim biraz ama bakalım hamilrlikte neler olacak bize😂
Geçen gün sırt üstü yattığımda göbek deliğim dışarı fırlıyordu nefes alıp verirken oda yakında dışarı fırlıcak sanırım😂

Bende sabah akşam sürüyorum bakalım yeterince çatlak var vucudumda genetik olarak müsaitim biraz ama bakalım hamilrlikte neler olacak bize😂
Geçen gün sırt üstü yattığımda göbek deliğim dışarı fırlıyordu nefes alıp verirken oda yakında dışarı fırlıcak sanırım😂
ayy vücudumuz sinyal veriyor sanki☺️ ergenlikten kalma bi kaç bendede var ama o zamn bu kadar dikkat etmiyodum belimde olmuştu çizik çizik şimdi krem falan bakıma alınca olmazmış gibi geliyodu ama bakalım çatlamadan ne kadar dayanıcaz🥹

Kızlar 17. Haftadayım. Bazen çok bazen hiç hissetmiyorum bebişi sizde durumlar ne? Anormal bi durum değildir bu değil mi?
Ben 19. haftadayım henüz düzenli hergün hissedemiyorum canım, dün mesela denizdeydik etrafımda halay çeken insanlar vardı uzanırken bi kaç pıt pıt hissettim o arada☺️ ilk gebelikse normal bnce

Ben 19. haftadayım henüz düzenli hergün hissedemiyorum canım, dün mesela denizdeydik etrafımda halay çeken insanlar vardı uzanırken bi kaç pıt pıt hissettim o arada☺️ ilk gebelikse normal bnce
Yok kuzum ikinci hamileliğim ama geçenlerde çok sık hissettim şimdi ara verince insan bi panik oluyor 🤭 aslında normal ultrasonda da deli gibi hareket ediyordu ama ben hissetmiyordum. İlerleyen haftalarda inşallah ❣️

Böyle birşey ben de istiyorum, anneanneye babaanneye falan gittiğimizde de yanımızda götürebilmek için özellikle 😊

Canım nasılsın, perinatolog baktı mı bugün?

Z zeynepthevideographer canım meraktayız seni dualarımız seninle güzel haberlerle gel inşallah 🤍
Peeinataloji baktı şimdi. "Sen su geldi demesen ben anlamazdim. Değerler gayet iyi. Bu haftalarda basit yırtıklar olabilir ve duzelebilir, terminasyon istemezsen 10 gün sıkı kontrol edelim. Durumda düzelme olursa taburcu ederiz" dedi. Yalnız aklıma takılan ense kalınlığı normal ve ikili test iyiydi. Ama doktor nazal kemiği göremedim, dedi. Sanırım nipt yaptıracağım.

Peeinataloji baktı şimdi. "Sen su geldi demesen ben anlamazdim. Değerler gayet iyi. Bu haftalarda basit yırtıklar olabilir ve duzelebilir, terminasyon istemezsen 10 gün sıkı kontrol edelim. Durumda düzelme olursa taburcu ederiz" dedi. Yalnız aklıma takılan ense kalınlığı normal ve ikili test iyiydi. Ama doktor nazal kemiği göremedim, dedi. Sanırım nipt yaptıracağım.
Çok sevindim, inşallah bu 10 günü de iyi atlatirsiniz, nipt testi de iyi çıkar.

Allahın izniyle nipt testide iyi çıkar kuzum sen böyle inanmaya devam et. Bak herşey olumluya dönmeye ve öyle ilerlemeye başladı ❣️ dualarımız hep seninle

Kızlar 17. Haftadayım. Bazen çok bazen hiç hissetmiyorum bebişi sizde durumlar ne? Anormal bi durum değildir bu değil mi?
Canım ilk bebek mi senin ? Benim ilk bebek bende hissedemiyorum hiç normal mi acaba normalde de göbeğim vardı acaba ondan mı hissedemiyorum
Ah canım çok sevindim güzel düşün güzel olacak herşey inşallah.

Canım ilk bebek mi senin ? Benim ilk bebek bende hissedemiyorum hiç normal mi acaba normalde de göbeğim vardı acaba ondan mı hissedemiyorum

Ah canım çok sevindim güzel düşün güzel olacak herşey inşallah.
Yok kuzum 2. Gebeliğim benim. Genelde doktorlar 20. Haftadan sonra diyorlar ama ne bileyim.

X