Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Çok zordu oğlumda kolikti bu sefer bende mommys bliss gördüm onu mu kullansak diyordum

E bebekten aldıklarım geldi ama kalıpları epey küçük geldi bana diğer aldıklarıma göre. Bunun neresi 9 aylık?
9 ayı 6 ay gibi düşün bence ben oyle aldım haziran gibi giydiririz kısa kolluları, ebebek kalite beden cok farkediyor bende aldım ama nasıl gelecek bilmiyorum

Ben ona girip girip çıkıyorum. Bir de bebekle dertleşme modası çıkardım kendime. Allahtan vazgeçtim ondan. Bu kez de telefonun notlar kısmına yazıyorum ama oğlum sen böyle yapma sen mutlu ol temalı oğluma yazıyorum sanki

Bende herkesi şikayet ediyorum oğluma çocuk doğar doğmaz herkesten nefret edecek
Of ya böyle anlatamıyorum ama içimde bi sinir var herkesi tersleyesin geliyor kimse benimle konuşmasın istiyorum , ne saçma bir şey

Ben yiyorum açıkçası zararını bilmiyorum hatta nesquikte yiyorum demir kalsiyum tahıl buğday filan yazıyor içerikte tabi ne kadar doğru bilmiyorum da
Bende yiyorum valla allah affetsin bende aksine faydalıdır falan diye düşünerek aldım ara atıştırmalık yaparım diye ama bilemedim

Depresyon değilde ruh hali değişimleri diyelim kuzum bazı günler bende öyleyim biri seni seviyorum dese sen kimsin ulan beni seviyosun dicek kapasitede oluyorum bugün mesela mülayim ve çok duygusal bi günümdeyim

Bence çok normal. Ben de durduk yere ağlıyorum. Ya da küçük bir şeye aşırı sinir oluyorum. Aslında sinirlerim o kadar bozuk değildir. Ama iyice bozuldu.

Depresyon değilde ruh hali değişimleri diyelim kuzum bazı günler bende öyleyim biri seni seviyorum dese sen kimsin ulan beni seviyosun dicek kapasitede oluyorum bugün mesela mülayim ve çok duygusal bi günümdeyim
Ya aynen anlattığın gibi gerçekten
Bence çok normal. Ben de durduk yere ağlıyorum. Ya da küçük bir şeye aşırı sinir oluyorum. Aslında sinirlerim o kadar bozuk değildir. Ama iyice bozuldu.
Aynen bende normalde sinirli biri değilimdir. Bu halimi hiç beğenmedim çabuk geçer inşallah

Ya aynen anlattığın gibi gerçekten

Aynen bende normalde sinirli biri değilimdir. Bu halimi hiç beğenmedim çabuk geçer inşallah
Dün ben karnımdaki catlaklara baktım ağlamak üzereydim hatta ağladım neyse. Sonra gittim diş fırçalamaya abartmıyorum Drakula gibi oldum. İnsanın disi kanar da banyoda yerler kan gölü olur mu? Çıktım ağlamaya başladım. Dişlerim de gidiyor karnım çatladı diye. Baya uzun bir süre 74 kiloda kalabildim. İlk kilom 68 idi. Bugün tartıldim 75. Ayrıca bir şey oluyor mesela kötü ama ben bilmek isterim onu. Bana söylenmiyor. Anlıyorum gizli kapaklı bir şey var, normalde olduğundan daha çok stres oluyorum. Eskiden biri bana pazar günü isimle alakalı yazsa cevap vermez ertesi gün yazardım. Dün yazdım derse pazar günü telefona bakmıyorum derdim. Şimdi cevap verip kızıyorum. Acil değil ne yazıyorsun pazar pazar diye. Hamilelik aşırı zor bir şey bence. Bugün bebek az tekme attı karnımı sallıyorum tekme atsın diye. Sonra diyorum ki bebek şimdiden anne karninda sallanmaya alıştı doğunca ben bunu sallanmayan besiklerimle nasıl sallayacağım Yani kızdığım üzüldüğüm şeyler bir anda dağ gibi oluyor. Kimse görmeden balkona çıkıp ağlıyorum. Görmediler diye de sinir oluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…