Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Ben iki gün azıcık yürüdüm ve dün biraz sıcakta kaldım. Akşam saat 7'de uyudum dün sabah 9 da ancak uyandım. Bayılır gibi uyumuşum. Eşim bitki çayı yapmayı önerdi az daha evet diyordum. Hala bitki çayları zararlı değil mi bizim için?

Evet canım ama ıhlamur içebilirsin diye biliyorum

Kızlar hastane ile görüştüm çıkan test sonucunu gönderdim, bi gel kontrol edelim dediler, olmadı karından sıvı alırız dediler ( Allah'ım neler yaşıyorum ben)
Ya arkadaşım bana da öyle dedi dr.sivi aldır desek aldırır misin dedi bende yok dedim.ayrintiliya randevu aldırdı.sukur bsy çıkmadı.sadexe yaş riskin var dedi cunku diğer sonuclarim normaldi..sen ayrintiliya bı gir istersen.
Aa anladım tüh ya yönlendirmedi bir de sıra bulamazsak neyse 2 hafta sonra gel demiştik zaten o zaman gideyim tekrar randevu isteyim teşekkür ederim

Aa öyle mi peki önce normal kadın doğuma mı randevu almam lazım yoksa direkt detaylı için randevu alabilir miyim?
Cnm önce kadın doğuma randevu alion o yeşil alan açıyor sonra perinatoloji ye gidiyorsun.direk alamion

Teşekkür ederim canım

Ben panorama test yaptırdım canım. Doktorum en doğru sonucu onların verdiğini söyledi. Sonuçlar 10 gün içinde çıktı.
Fiyatı ne kadardı canım benim ikşli
Testime devlet hastanesi normal dedi ama orta
Riskli çıkmıö perinatolojiye gittim nispet yapalım dedi doktorun önerdiği laboratuvar Euro üzerinden yapıyor ve fiyatı 16-17 bin civarı bana açıkçası fazla geldi biraz

Nipt testi otomatik klavye saçmaşamış
Yine

Serklaj oldum. Aslında iyiyim ağrı yok kanama yok. Fakat arada şeffaf kokusuz bir akıntı geliyor. Normal vajinal akıntıma hiç benzemiyor. Ama serklaj sebepli mi yoksa amniyon sıvısı mı bilemiyorum.
Korkma canım eğer koyu kıvamlı ise normal akıntıdır benimde şeffaf afedersin uzayan akıntım oluyor sanki yumurtlayacakmışım gibi amniyon sıvısı bildiğin su gibi oluyormuş yine de çok tereddüt ediyorsan yanlış hatırlamıyorsam turnusol kağıtları var onunla ayırt ediliyor gelen sıvının ne olduğu ondan alıp kullanabilirsin ama ben gebeliğe bağlı olduğunu düşündüm çok geçmiş olsun tekrar

Kızlar selam kaç
Gündür canım sıkkındı ikili test yaptırmıştım devlet hastanesindeki doktorum bir sorun yok dedi ama özeldeki kontrolüm de orta riskli çıkmışsın amniyosentez yada nipt önerdi perinatoloji den randevu aldım detaylıca ultrasonda baktı inceledi ultrasonda hiçbir bulgu yok herşey yolunda gayet iyi ama yine de bi Nipt yapalım içimiz rahat olsun bişey çıkacağını sanmıyorum ama senin kafan rahat olsun dedi şimdi laboratuvar arıyorum bir yer ile görüştüm 16-17 bin lira dedi Fransa’ya gidiyormuş örnek pazartesi bu işi halletmem lazım 1 ay sonraya da ayrıntılı ultrason tarihi verdi 21. Haftaya giril yapmış olacağım o zaman

Ya aslında değişik bir şey. Su gibi, kivamsiz bir akıntı oluyor avuç içi kadar yeri ıslatıyor. Ortasında mesela bir lira büyüklüğünde bir yer, rengi pembe-sari gibi, kıvamı olan, kokusuz akıntı oluyor. Al sense ped alacağım da test edene kadar içim içimi yedi. Daha 4 gün oldu serklaj olalı.

Aa öyle mi peki önce normal kadın doğuma mı randevu almam lazım yoksa direkt detaylı için randevu alabilir miyim?
Yani onu bilmiyorum cerrahpaşa online randevu yaz çıkıyor kadın hastalıkları ve doğumu seçiyorsun sonra orada çıkan alt sekmelerden perinatolojiyi seçip randevu tarihlerine bakabilirsin öyle almayı dene olmazsa ilk gebe polikliniğinden randevu alırsın bi muayene olursun sonra perinatolojiden alırsın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…