Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

benim doktorum daha 3d ultrason yapmadı kaçıncı haftada yapıyorlar millet renkli resim alıyor biz hala fotokopi gibi :KK70:
Benimkinin 9 haftalik bile 3 boyutlu o zaman tam fasulyecik gibiydi cok komikti sjdjdk benim doktorun makinesi oymus ondan surekli bakiyor perinatologlarda artık boyleymis perinatologa gittiginizde bakacaktir :KK70:

3 boyutlu ultrasonla 12+2de öğrenmiştik biz orada çok rahat görülüyor
Bnde bu ayki randevumu özele alicam kesin öğrenebilmek icin hem kan testlerimi de orda yaptırırım bu bebekte cok fazla doktora gitmek istemiyorum cinsiyeti de ogrendikten sonra bi daha onemli testler icin giderim o yuzden kesin ogrenicem haftada gitmek istiyorum aradan zaman gecince de unutmusum cogu seyi😁

Benimkinin 9 haftalik bile 3 boyutlu o zaman tam fasulyecik gibiydi cok komikti sjdjdk benim doktorun makinesi oymus ondan surekli bakiyor perinatologlarda artık boyleymis perinatologa gittiginizde bakacaktir :KK70:
ay ne güzel benim doktorum belki cihazı öyle değildir bilemedim şimdi aslında hastane izmirin en güzel hastanelerinden ama

kızlar aptamilde konferans var normal doğum ve vajinal doğum hakkında müsait olanlar izlesin zoomdan hoca sorulara da cevap veriyor ben iş yerinde katıldım şuan müsait olduğum için

bizim 13 hafta ultrasonu da 3d olmasa da cok netti burada, gorduk herseyi cikinti yoktu kiz dedi doktor, ama annem inatla bisey almak icin 20.haftayi bekliyor bence erkek cin takvimi erkek diyo diyerek hahahah inandiramadik onu ben de 20yi bekliyorum kesinlessin diye onun yuzunden:halay:
ayyy ama siz fetal dna yaptırmamış mıydınız

Kızlar joell marka bebek arabası nasıl sizce bilginiz var mı? Çok uyguna setler satıyorlar; cybex, chicco falan 20-30 bin :/ Acaba çok fark var mıdır aralarında? Ben kızıma önceden chicco almıştım ama o zamanlar böyle pahalılık yoktu :KK70:
Joie muze lx travel sistem var bizde bayağı memnun kaldık yine onu kullanacağız 👍🏻 takıp çıkartılabilir puseti de var

X