Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hamile misin cnm çok sevindim. Test yapmışsın erkenden🌸
yok kuzum cumartesi yapicam ama randevuyu onceden aldim yer bulmasi zor oluyor kesinlestiricem cumartesi sabah ben de <3 senden guzel haber gelsin hadi bugun
Dongu gunleri ve gebelik haftaso olarak sizinle ayniyiz. Bende dun dayanamadim kontrole gittim 4,5 haftalik dedi. Son reglim 28 hazirandi. Fakat benim yumurtlamam gec olmus ve dongulerim de duzensiz oldugu icin ilerleyen surecte net bi hafta soyleyebiliriz dedi
benim de dusuk sonrasi bozuldu bi 35 bi 32 bi 37 oldu ama ortalamaya baktigimda 34-35 oldugunu soyledim ben de, bakalim evet ultrasona gore duzelticektir zaten, hayirli olsun saglikla kucaginiza alin mis gibiiii :)

Kızlar belirtileri olan var mı? Benim ayakta durunca yada biraz yürüyünce bel ağrısı, geniz ve burun tıkanıklığı ve rahimde ara ara ağrılarım oluyor. Oğlumda bunlara ek göğüste hassasiyet vardı ama bu gebelikte göğüste hassasiyet yok.

Kızlar belirtileri olan var mı? Benim ayakta durunca yada biraz yürüyünce bel ağrısı, geniz ve burun tıkanıklığı ve rahimde ara ara ağrılarım oluyor. Oğlumda bunlara ek göğüste hassasiyet vardı ama bu gebelikte göğüste hassasiyet yok.
Benimde göğüs hassasiyetim hiç yok
Dediğiniz gibi burun tıkanıklığı baş dönmesi ve kasik ağrısı var

Kızlar 2025 nisan anneleri olarak whatsapp grubu kuralım mı? Bütün belirtilerimizi ve tecrübelerimizi paylaşırız. İnstagram fake hesabım var oraya yazın grup kuralım. Kullanıcı adı: mafecee

Benimde adet olacakmışım gibi hafif ağrılar oluyor kahverengi lekelemem vardı 3 gündür dünden beri kesildi sanki bugün ilk defa kan verdim 4+5 teyim göğüste hassasiyet adet olacağım zamanlar normalde de oluyordu bende şu anda fark edilir bisey hissetmiyorum sadece uyku hali var biraz umarım demir eksikliğinden değildir bakalim 😬

2025 nisan anneleri de bir tuhaf yahu. Biri whatsapp grubu kurmak ister, ki zaten burada yaptığımız da aynı şey. Bir kısmı paralel bir grup kurmuş ordan devam ediyor. Enteresan.😂

Benimde adet olacakmışım gibi hafif ağrılar oluyor kahverengi lekelemem vardı 3 gündür dünden beri kesildi sanki bugün ilk defa kan verdim 4+5 teyim göğüste hassasiyet adet olacağım zamanlar normalde de oluyordu bende şu anda fark edilir bisey hissetmiyorum sadece uyku hali var biraz umarım demir eksikliğinden değildir bakalim 😬
Siz keseyi gördünüz mü

2025 nisan anneleri de bir tuhaf yahu. Biri whatsapp grubu kurmak ister, ki zaten burada yaptığımız da aynı şey. Bir kısmı paralel bir grup kurmuş ordan devam ediyor. Enteresan.😂
Cidden ya başka grupta vardı anlamadim hangisine girsem sonra bunu tercih ettim😅

Katılıyorum ya o grup neden var acaba hangisini takip edeceğimi şaşırdım. Grupta bir dağınıklık var. Mart anneleri daha güzel sanki 😅

X