Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Aslında ben herkese mesajını gördüğüm kadarıyla hoşgeldin derim aramıza gelsinler diye sıcaklık oluşması için biraz tecrübeliyim diye cevabta vermeye çalışırım😊
Bende anlamadım heralde zaman geçtikçe biraz daha toparlanacaktır
Şimdi bende durum şöyle mart 25 doğumlu
Görünüyor ama normal olacağı için sancı bekleyeceğim marr geubundakilerin çoğunluğu sezaeyen gibi konuşuyor muhtemelen erken olacak şubat olur doğum tarihleri ortalama benimki nisanada sarkabilir martın sonu bende ikisinide takip edeyim dedim 😊zaten ilk sayfaya bakarsan kimler yazmış bölümüne nekadar mesaj yazdığımı görürsün 😂
heralde gebelik haberini yeni yeni almaya baslicak insanlar olacaktir oyle oyle dolacaktir diye umuyorum <3

Aslında ben herkese mesajını gördüğüm kadarıyla hoşgeldin derim aramıza gelsinler diye sıcaklık oluşması için biraz tecrübeliyim diye cevabta vermeye çalışırım😊
Bende anlamadım heralde zaman geçtikçe biraz daha toparlanacaktır
Şimdi bende durum şöyle mart 25 doğumlu
Görünüyor ama normal olacağı için sancı bekleyeceğim marr geubundakilerin çoğunluğu sezaeyen gibi konuşuyor muhtemelen erken olacak şubat olur doğum tarihleri ortalama benimki nisanada sarkabilir martın sonu bende ikisinide takip edeyim dedim 😊zaten ilk sayfaya bakarsan kimler yazmış bölümüne nekadar mesaj yazdığımı görürsün 😂
Toparlanacaktır tabi.
Evet ben de almıştım hoşgeldini sizden 😊Görüyorum sizi aktifsiniz, sizin normal olacağı için sarkabilir de tabi iyi yapmışsınız.

Toparlanacaktır tabi.
Evet ben de almıştım hoşgeldini sizden 😊Görüyorum sizi aktifsiniz, sizin normal olacağı için sarkabilir de tabi iyi yapmışsınız.
İşte böyle düşündüğüm için burada da olmak istedim 😊onlar ocak şubattan doğururken benimkinin daha bir iki ayı olacak 😁

kuzum uzuldum cok, gec dollenme gibi birsey olabilir mi bazilari adet gecikmesinden 10 gun sonra goruyor testte silik cizgiyi bile
Korunmasız ilişkim adete 13 gün kala oldu adetim düzenlidir işte bilmiyorum dedim tekte tutar. Refliye 3 gün kaldı olmazsam test veririm sanmyrm hevesim kaçtı ya🙁

Bende yazmanı bekliyordum 🫢
Yinede bekle biraz üç gün var
Olmadı diğer ay yetişirsin bize herkes aynı vakit hamile kalmıyorki
Aynen öğle cnm yoksa vardır hayır diyorum belirtilerin farklı olunca bende şüphelendim. Ama değilmiş kısmet.

Adetim geçeli 10 gün oluyor Pazartesi gideceğim doktora lekelenme yeni başladı şu an kahverengi 😕
eger kahverengiyse eskiden kalan kan korkulacak birsey yok diyolar, ama kirmiziya donucek gibi olursa mutlaka beklemeden git canim, guzel dinlen uzan agir kaldirma kendini yorma bu surecte.

eger doktora ulasabiliyosan ara istersen ama buyuk ihtimal sorun yokdicektir kahverengi dicegin icin.

X