Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Dongum 34-35 gun suruyor normalde o zaman bile 5+4 mu oluyorum yani? Ben ebe merkezini aradim burdaki, dongumu ve adet oldugum gunu sorup bana 4 haftaliksin 7.haftaya randevu veriyorum daha oncesi erken olur diyip 26 agustosa ilk ultrason randevusunu verdi cunku

Kızlar tünaydınlar herkese, benim de bu konuyla ilgili bir sorum olacak. Geçen ay kimyasal geçirmiştim 500lerden düştü değerim kanamam 3 temmuzda başladı ve 10 gün sürdü. İlk kanamadan baz aldığımda hatta uygulama 4 temmuzdan itibaren alıyor ve 5+1 oluyor uygulamada ama zaten geç de yumurtladım 24 temmuzda ( döngünün 21.günü oluyor) Normal döngüm gibi 1 aylık süreç baz alırsam bugün tam 4 haftalık oluyor. Nasıl hesaplamalıyım acaba?
Bunu doktorunuz belirler birkaç hafta içinde e nabızdanda bakabilirsniz haftanıza şimdilik sat tarihini baz alabilirsinz

yok kuzum cumartesi yapicam ama randevuyu onceden aldim yer bulmasi zor oluyor kesinlestiricem cumartesi sabah ben de <3 senden guzel haber gelsin hadi bugun
Yok canm ya değilim adete 3 gün var kan verdim negatif moralim bozuldu daha benden geçti artık

Katılıyorum ya o grup neden var acaba hangisini takip edeceğimi şaşırdım. Grupta bir dağınıklık var. Mart anneleri daha güzel sanki 😅
Aslında ben herkese mesajını gördüğüm kadarıyla hoşgeldin derim aramıza gelsinler diye sıcaklık oluşması için biraz tecrübeliyim diye cevabta vermeye çalışırım😊
Bende anlamadım heralde zaman geçtikçe biraz daha toparlanacaktır
Şimdi bende durum şöyle mart 25 doğumlu
Görünüyor ama normal olacağı için sancı bekleyeceğim marr geubundakilerin çoğunluğu sezaeyen gibi konuşuyor muhtemelen erken olacak şubat olur doğum tarihleri ortalama benimki nisanada sarkabilir martın sonu bende ikisinide takip edeyim dedim 😊zaten ilk sayfaya bakarsan kimler yazmış bölümüne nekadar mesaj yazdığımı görürsün 😂

X