Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar hamilelikte saçları dökülen var mı? Aranızda benim saçım çok dökülüyor bir öneriniz var mı?
Benim de cok cok dokuluyor, hicbir onerim yok ama dokulenin yerine yenisi ciksin diye cosmed in anti hair loss serumunu sikiyorum her dustan sonra, o cok sac cikariyor bebek saclarini falan. Vitamin almaya baslarsam duzelir mi diye dusunuyorum ama bilemedim sen aliyo muyduun?

Yok canım b

Bende vitamine daha başlamadım pazartesi günü randevum var doktora danişacam

Merhaba kızlar hamilelikte saçları dökülen var mı? Aranızda benim saçım çok dökülüyor bir öneriniz var mı?
benim hamilelik öncesi dökülüyordu hala dökülmeye devam ediyor hamileyken kesilir demişlerdi ama yok oluk oluk dökülüyor.

ben varım bir ara her gece kesintisiz gece 3 3,5 da uyandım sonra uyuyamadım. keyfim neşem hiç yok herkesin her hareketi bana batıyor kimse ile muhatap olmak istemiyorum. hamilelik böyleyse dedim ikinci çocuk istemem birde daha yolun başındayım (

Isteyerek hamile kalanlar da (mesela ben) gayet korkuyor çok büyük bir olay sonucta korkmamiz normal. Artik bebeginiz olacak olumlu yanlara odaklanmaya calismakta fayda var cunku geri alabilecegimiz bir durum değil. Sabir gosterebilecek miyim? Gosterecegiz ister sever seve seve ister seve seve yapabilecek miyim diye ağlamak kendimizi üzmekten baska bir ise yaramaz çünkü yapacagiz baska seçenek yok. Herkes nasil büyütüyorsa biz de yapacagiz.

benim hamilelik öncesi dökülüyordu hala dökülmeye devam ediyor hamileyken kesilir demişlerdi ama yok oluk oluk dökülüyor.
Benim saçım da öyle böyle değil çok dökülüyor taramaya korkar oldum.Netten okudum hamilelikte dökülüyormuş en iyisi doktara danışmak vitamin yazsa belki dökülmeler azalır

Bende ya hiç halim yok sürekli uyumak istiyorum, ailemde dalga geçiyor artık bende de sabah ve öğlen genelde bulantı kusma oluyor ama akşam olmuyor
Benim bir de 3 yaşında bir oğlum var gerçekten onunla ilgilenecek enerjim bile yok çok üzüliyorum bu duruma
Benim de tam tersine akşama artıyor bulantılarım

Bende öyle bi bulantı çekiyorum dün sabah ilk kez kustum. İlk hamileliğimde değil bulantı en ufak rahatsızlığım yoktu 2 yaş bebesiyle çok daha zormuş
Al bende de o kadar canım, 3 yaşında oğlum var yetişemiyorum onun enerjisine yerimden kalkacak halim olmuyor
Ve dediğin gibi oğluma hamileyken gayet enerjik ve iyiydim böyle zor geçmemişti hamileliğim

Ona baktim simdi caniiim almanyada sanirim gidersek aliyiim lierac siparis ettim evdeki bebek yagi bitene kadar onu kullaniyim gidince de bakarim olmadi buna da tesekkur ederiiim
Rica ederimm canımm, faydasını görürsün inşallah

Bu arada bebişinin cinsiyeti belli olmuş, sağlıkla gelsin minik kızçen
Darısı bana inşallah, bitane oğluşum var bir de kızım olursa tadından yenmez

Kendine yüklenme bak eşinin problemi olmasına rağmen size hediye gelmiş bu bebek demek ki her sey daha iyiye gidecek gelmesi gerekiyormuş hayırlısı buymuş ben planladım ona rağmen ben de aynı senin gibi çooook düşündüm. Geçiyor bitiyor o bebek gelince bence her şey. Benim de ilk gebeliğim ve ben de çok çok endişeliyim ama o kalp atısı duyunca öyle mutlu oldum ki ağladık beraber hastanede esimle. Hemsire zor mu gebe kaldınız dedi hayır dedik duyunca böyle oldu o an insanın içine Allah o mutluluğu koyuyor belki senin doğunca koyacak belki daha önce koyacak ama koyacak. Keyfini çıkar iyi ki olmuş dicez bence hepimiz senin gibi düşünmüyor değilim ya sevmezsem?? Bile diyorum. Esim anlamıyor ne sevmemesi diyor ama ben seni anlıyorum. Hatta kızıyor insanlar seviceksin annesin bilmemne.. alışma sürecimiz var bi zaman tanıyın.. zamanla her şey düzelecek harika anneler olacağız

Aynı durumdayım sizinle, gerçekten iş yapmayı rutin hayatımı özledim Oğlumla bile doğru düzgün ilgilenemiyorum bu duruma daha çok üzülüyorum. Ki ben daha 7+6 dayım ilk haftalardan bu kadar sarstı beni, ilk gebeliğim hiç böyle değildi bu başından beri zorlu geçiyor.

İnşallah bizde yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup, rahat bir hamişlik geçiririzz

Ayy masallah canim Allah bagislaslasin ❤ kiz bebeklerde ayri bir sevimli oluyor yaa

Ben su içmeyi öyle özledim ki her şey bitince doya doya su içeceğim doğru düzgün beslenmeyi her lokmada tedirgin olmanın yoruculuğu. Bunları yazıyorum yalnız olmadığınızı bilin diye ben en son kusarken ağlıyordum niye benim başıma geldi herkes mutlu iyiyken diyordum. Artık rahat hamilelik geçirenlere bile sinirlenmeye başlamıştım, gece uyanma konusunda uyanıp eşimin başında dikilip o niye rahat rahat uyuyor diye düşünüyordum ama son günlerde hala kötü olmama rağmen o çok çok kötü olma durumu azaldı hala iyiyim diyemiyorum ama eskisi kadar kötü değilim. Duşta kara kara düşünürken 12 hafta bitti aslında 3 te biri bitti diye aydınlanma yaşadım. Yakında hepsi bitecek diye düşünüyorum. Yeni kimlik için çok endişem yok ama hamilelik süreci beni çok olumsuz etkiledi

Merhaba kızlar iki gün önce ikili test için kan vermistim. Bugün sonuclarim cikti cok sukur her sey yolunda o nedenle fetal dna yaptirmayacagim, doktorumda ikili testte risk gorursem fetal oneriyorum demisti.
Ek olarakta bugun vitamin verdi. Decavit, damla seklinde d vitamini, kan ilaci ve magnezyum. Damla olan d vitaminini bugun kullanmaya baslayacagim 12+2 yim. Magnezyumu kramplarin olursa kullan dedi. Diger vitaminleri kullanmaya 16.haftada baslamami soyledi. Bir dahaki kontrolum 16 haftada insallah o zaman bende cinsiyeti ogrenecegim

İyi ki varsınız , böyle yorumlar gördükçe uzaylı olmadığımı farkediyorum desem
Sanki herkes prenses , ben sefillik içindeyim
Geçecek her türlü , en güzel haliyle geçsin bitsin bari bundan sonrası hepimiz için ...

Ayy masallah canim Allah bagislaslasin ❤ kiz bebeklerde ayri bir sevimli oluyor yaa
Ya caniiim hala inanamiyorum ben de ona takicagim tokalari alicagim kiyafetleri dusunuyoruum tesekkur ederim seni de bekliyoruuz sukur sonucun cikmis vitaminlerini de gordumm cok guzel bi bilgilendirme olmus benim gibi her zaman soramayanlar iciiin
Ay insallah yaa tesekkur ederiiim darisi basina diyorum o zamann

Ben 3 gündür ağır bir grip geçiriyorum, hatta belki de covid bile olabilir. Burnum tıkalı başım ağrıyor. birkaç defa iliadin marka burun spreyi kullanmak zorunda kaldım. gebelik kategorisi B diyor ama bilemiyorum artık.

kendimi tükenmiş hissediyorum. enerjim yok, moralim yok, anlayış ve şefkat gösteren kimse yok. uzak bir yere uçak bileti alıp kimseye haber vermeden basıp gidesim var ama ah sorumluluklar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…