Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Amin hamileligimiz inşallah hep böyle devam eder sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza bizim ailede kız erkek karışık ikiside baskın hangisi hayırlıysa o olsun hepimiz için sizde erkek baskinsa çok sevinmiştir ailen kız olduğuna

Ayyy evet soka girdiler annem hala inanmadi bu arada cin takvimine cok guvenmisti insallah daha cok guzel anlarda konusuruz boyleee doguma hazirlik alisverislerimizi de buradaa

Hayırlı olsun canım gözün aydın
herkesin aksine ben 2 haftadır hep kusuyorum ;( herkes kurtulurken tuhaf oldu ama.

Benim doktorum için cinsiyette yanılmaz diyorlar bugün ultrasonda kız dedi Cizi22 listeye eklersiniz
Gözün aydın canım hayırlı olsun kaçıncı haftada öğrendin canım

Bende öyleyim inanın şu gruba bakmaya gücüm bile yok. Eski halimi çok özledim sağlıklı olmak çok büyük nimetmiş. Dünyam karardı gibi sanki. Allahım sağlıkla bir an önce doğsun istiyorum. İkinci trimestıra geçtim. Herkes balayı dönemi diyor ben hala aynıyım

Geçmiş olsun duydugum kadarıyla arada bi serum taktırıp biraz rahat eden arkadaşlar var inş sizinki de kısa sürede biter ki herkes 2. Trimesterda daha rahat olacağız diyor siz de geçmişsiniz kısa sürede toparlarsınız bence. Yukarda arkadaşla bi ilaçtan bahsettik doktorunuza danışın belki size yazar. Gecmis olsun

Merhabalar, hayırlı olsun. Benim oğluma 2 farklı doktor ilk 4 ay kız dedi,hatta cinsiyet için 13.haftada kız diyen doktor %90 dedi, o şekilde de 4 ay kız dedi farklı doktorlar. Yani siz yine de emin davranmayın da.. Sonra üzülmemeniz için diyorum. Belki benim yaşadığım nadir bir durumdur. Allah gönlünüze göre versin. Sağlıklı olsun her şeyden öncelikle

Teşekkür ederim doktoruma danıştım bir kaç ilaç önerdi ama sadece prilam kullanıyorum. Zofer diye bir ilaç verdi ama duyduğum kadarıyla hiç iyi bir ilaç değilmiş o yüzden ağzıma sürmedim. Dayanacağım artık oğlum iyi olsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…