Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Amin canim saglikla buyur insallah ikimizinde. Yok ya henuz degil:) biraz gerginim o yuzden. Ne cok asamasi varmis. Ilk once beta bekle, sonra kese bekle, sonra bebek bekle, sonra kalp atisi bekle.. zaten kadin dogumcular kalp atisina kadar hamile symiyo bence nolur nolmaz diye:)

Ay gercekten yaa diyorlar ya hamileligin ilk 3 ayi 3 yıl gibidir diye. Vallahi katılıyorum onlara dogru. Beta yükselsin diye bekliyoruz sürekli. Bana dr daha cok erken acele etme dedi bugun ultrason icin falan. Kese daha görünmez dedi. Kalp atışına 8.haftayi bekle dedi. Bu kadar sürüyor mu anlayamadim. Ay yok saysinlar bizi hamile ben kendi adima cok bekledim bu günleri

bende araştırdım bizim hocalar Ankara tıpın kadın doğum alanında iyi olduğunu söylediler oraya gidicem sanırım ben de
Ay merhaba bende Ankaradayım bende doktor arayisindayim. O kadar cok hastane doktor arastirdim ki. Secenek cok olunca karar vermesi de zor oluyormus. Bende siz bulursaniz fikirlerinize açığım bir iki dr adı duydum bende ama tam emin de olamiyorum tabi.

benimde sat 7 ağustos ama geç yumurtlama oldu ben de çarşamba kan vermeye gideceğim hemen ardından kesesi görünmeyeceği için ekimin ilk haftası dr a gideceğim git gel olduğu insan daha çok stres oluyor gibi geliyor bana

Aa aynıymışızz ❤ daha hic kan vermedin miii. Vallahi vermediysen hay masallah gercekten katiliyorum o gidip gelmeler fena strese sokuyor insani. Kan verdikten sonra çıksın diye beklerken zaman sanki hic ilerlemiyor gibi. Zaten bence de senin yaptigin dogru. Ben gidip kendime kötülük ediyorum.

hamile olduğumdan emindim geçen hafta çarşamba gittim sağlık ocağında kanda baktırdım 2.77 çıktı değer dr hamile değilsin dedi geç yumurtlama diyince bir hafta sonra gel dedi idrar testinde pozitifi gördüm zaten kafam rahat onun için

Eklentiler

• 20240915_134531.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 51
Ay ne güzel vallahi maşallah takdir ettim seni ben o çizgiyi görür görmez kosardim nett
Ovülasyon testiyle mi takipteydin gec yumurtlama dedigin hangi gündü yumurtlaman biliyor musun ?

Son düzenleme:
Ay ne güzel vallahi maşallah takdir ettim seni ben o çizgiyi görür görmez kosardim nett
Ovülasyon testiyle mi takipteydin gec yumurtlama dedigin hangi gündü yumurtlaman biliyor musun ?
3 kimyasal gebelik 1 boş gebelik geçirince insan kadere teslim olmaktan kendini alamıyor ne kadar zorlasak da her şey olacağına varıyor hiç ovülasyon testi kullanmadım 37 yaşımdayım bu yaşıma kadar her ay yumurtlama dönemimde yoğun şeffaf sümüksü akıntım olur sürekliliği olan bir şey değil lavaboda temizlenirken tek sefer peçeteye gelir oradan anlıyorum yumurtladığımı ama ben bu ay işimi şansa bırakmadan bir dolu bir boş olarak değerlendirdim ta kii yumurtladığım güne kadar sonra bıraktım

Kayiplarin için üzüldüm ama su anki gebeligin için Cok sevindim ya insallah saglikla kucağımıza alalim evlatlarımızı. Ağrın falan oluyor mu peki kasıklarında

Kayiplarin için üzüldüm ama su anki gebeligin için Cok sevindim ya insallah saglikla kucağımıza alalim evlatlarımızı. Ağrın falan oluyor mu peki kasıklarında
amin inş dileyen isteyen herkesin kucağını doldursun rabbim kasık ağrım bayağı yoğun hatta o yoğun ağrının peşinden bi ıslaklık hissediyorum pozitifi görene kadar adet oldum diye koştum lavaboya sonra okudum hamilelik belirtisiymiş

Amiiin amiiiin ❤ Baya ayniymis belirtilerimiz benimde oyleydi. Ve hala sürüyor agrilarim. Insallah saglikla dogsun bebisler

Birde keseyi kalp atışını hepsini görüp duyabilseydik Allahın izniyle

Amiiin amiiiin ❤ Baya ayniymis belirtilerimiz benimde oyleydi. Ve hala sürüyor agrilarim. Insallah saglikla dogsun bebisler

Birde keseyi kalp atışını hepsini görüp duyabilseydik Allahın izniyle
aslında platformda çok bilgi var herkesin serüveni 3 aşağı 5 yukarı aynı ama okuduklarımdan çoğu kişi çok aceleci sabırsız. ben bu süreçte mercimek tanesi kadar olan bebeğimi ve kendimi yıpratmadan süreci kontrol etmekten yanayım eşimle doğum paketi konusunda anlaştık hastane belli dr belli bizede bebeğimle beklemek düşüyor hayırlısıyla kalp atışını duyup sağlıkla sıhhatle sorunsuz dünyaya gelirler inş

Ne guzel rahatsiniz yahu bide benim telaşım haklısınız vallahi ne diyeyim. Hangi sehirdesiniz ? Bende dogum paketi bakiyorum açıkçası
Insallah amin saglikla gelsin hepimizin bebisleri

ist da yaşıyorum ben ama Gebze Medicalpark'da doğum yapacağım rabbim nasip ederse çünkü ist ile aralarında çok ciddi fiyat farkı var. ist Maltepe ve Pendik hastanelerinde 80/115 bin TL bandında fiyat ama Gebze Medicalpark 55 bin TL fiyat verdi ki ben bu duruma çok sevindim ist da ilk doğumumu yaptığım dr Gebze medicalparka geçti peşine gidiyorum kısaca

Merhaba
Ben 2 gün önce kaset testte hamile olduğumu öğrendim
Sat 9 Ağustos
18 Aylık bir oğlum var plansız bir gebelik oldu

Kızlar 5.haftada keseyi görenlere bi sorum var. İçinde yolk sac nasıldı kesenizin içinde baya belli miydi nokta gibi miydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…