Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar sat 22 Ağustos bugün kan verdim 185 çıkmış çok düşük değil mi ya anlamadım kimyasal falan olabilir mi ?

Merhaba kızlar pcosa baglı insülin direncim var geçen ay doktor glifor vermişti bu ay hamile kalmışım doktorum bırak ilacı dedi ama ben korkuyorum yine yükselir diye bazı kişilere doktorları bıraktırmamış başıma gelen varmı zaten zor gebe kaldım korkuyorum :KK43:
Sizi çok iyi anlıyorum, bende Guatr hastasıyım. Rabbim yardımcımız olsun. Başka doktorlara daha sorun. Çevremde pek çok kişide hamilelik şekeri çıktı ve ilaca başlayan bile olmuştu.

Merhaba ben 120yle ogrenmistim. Deger degil de artis orani daha cok onemli. 2 gun sonra 360 civari olduysa hic sorun yoktur:) hayirli olsun bebisin
Çok teşekkür ederim canım hepimize insallah hayırlı olsun sağlıkla kucaklarımıza alalım evlatlarımızı.
Aslında benim nasipse bu 3. Evladım olacak ama demekki her gebelikte aynı heyecanı korkuyu yaşıyor insan. Diğer çocuklarımda bu zamanlarda hep beta hcg 2000 kusurlerde çıkmıştı da şimdi bu sefer düşük olunca panikledim. Çok sağol canım

Çok teşekkür ederim canım hepimize insallah hayırlı olsun sağlıkla kucaklarımıza alalım evlatlarımızı.
Aslında benim nasipse bu 3. Evladım olacak ama demekki her gebelikte aynı heyecanı korkuyu yaşıyor insan. Diğer çocuklarımda bu zamanlarda hep beta hcg 2000 kusurlerde çıkmıştı da şimdi bu sefer düşük olunca panikledim. Çok sağol canım
Ay ne guzel :) insallah benim de ilk bebegim. Ama asiri kaygili bir tip oldugum icin her seyi okuyorum:)

Ay ne guzel :) insallah benim de ilk bebegim. Ama asiri kaygili bir tip oldugum icin her seyi okuyorum:)
Çok haklısın kuzum ilk gebelikte çok normal ama su akıyor yolunu buluyor Allahın izniyle hiç bir olumsuzluk yaşamayacağız insallah bir bakmışsın zaman hızla geçmiş evladın kucağında 🌸

Çok haklısın kuzum ilk gebelikte çok normal ama su akıyor yolunu buluyor Allahın izniyle hiç bir olumsuzluk yaşamayacağız insallah bir bakmışsın zaman hızla geçmiş evladın kucağında 🌸
Amin canim, destegin icin cok tesekkurler. Keseyi ve kalp atisini bekliyorum. 2 gun sonra ilk kontrolum var, allahin izniyle her sey yolunda gider hepimiz icin insallah

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.
Beta ilk kan sonucum reglimin 2 gün gecikmesiyle 99.5 , 2 gün sonra 171, 2 gün sonra 280 çıktı. Sizce yükselmesi nasıl. Doktor cok güzel yüzde 50 60 civarında artış yeterli dedi. Simdi son beta testinden sonraki 4.günüm bugun, kan verdim henüz sonucum çıkmadı.
Ilk gebeligim cok acemiyim kesenin olusmasina kalp atışına daha çok var dedi doktor muayene de etmedi zaten. Son adet tarihim 7 agustos.

Hepimizin bebisleri sağlıkla gelsin inşallah cok heyecanlıyım 🥰

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.
Beta ilk kan sonucum reglimin 2 gün gecikmesiyle 99.5 , 2 gün sonra 171, 2 gün sonra 280 çıktı. Sizce yükselmesi nasıl. Doktor cok güzel yüzde 50 60 civarında artış yeterli dedi. Simdi son beta testinden sonraki 4.günüm bugun, kan verdim henüz sonucum çıkmadı.
Ilk gebeligim cok acemiyim kesenin olusmasina kalp atışına daha çok var dedi doktor muayene de etmedi zaten. Son adet tarihim 7 agustos.

Hepimizin bebisleri sağlıkla gelsin inşallah cok heyecanlıyım 🥰
Canim benim de sat 3 agustos:) nerdeyse ayniyiz. Benim de 120, 218, 627, 1188. 627’den sonra bir daha istemedi artis orani duzgun diye cunku zaten 1000lere ulasicakti ve allahin izniyle kese gozukecekti. Simdi bu hafta gidicem insallah. Ben 5 haftalik gozukuyorum. Senin de bence 1000 civari cikar testin:)

Canim benim de sat 3 agustos:) nerdeyse ayniyiz. Benim de 120, 218, 627, 1188. 627’den sonra bir daha istemedi artis orani duzgun diye cunku zaten 1000lere ulasicakti ve allahin izniyle kese gozukecekti. Simdi bu hafta gidicem insallah. Ben 5 haftalik gozukuyorum. Senin de bence 1000 civari cikar testin:)
Yaa canim ne güzel yakınmış tarihlerimiz 😍 doktorum 2 kati olmak zorunda degil yukselmesi gayet guzel yüzde 50 60 artis bize yeterli demisti ama yine de insan meraklaniyor bide bilmeyince 🥲 bana hatta dr 700lerde olmasi yeterli dedi bugun icin ama. Sanirim anca o civarlarda olur gibi geliyo. Insallah saglikla büyür 🥲 hic ultrasonla bakildi mi sana ?

X