Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar gunaydin, beta oranin 1188’den 2032’ye artmis 2 gunde. Yaklasik %70 artis. Onceki artislar %90’in altina dusmemisti hic. Bir sorun var mi sizce?

Kizlar gunaydin, beta oranin 1188’den 2032’ye artmis 2 gunde. Yaklasik %70 artis. Onceki artislar %90’in altina dusmemisti hic. Bir sorun var mi sizce?
%66 yı karşıladığı sürece bir sıkıntı görmüyor doktorlar. Zaten ilk başta hızlı yükseliyor zamanla yavaşlıyor

merhabalar ben pendık medıcalparka gidiyorum keseyı gecen hafta gördük bu perşembe de inşallah kalp atışını duyacagız daha cok başında oldugum için hiç doğum paketi fiyatlarını arastırmamıstım 40-50 falandır dıodum çok şaşırdım allah yardımcımız olsun ocakta zam da gelir

Kızlar 5.haftada keseyi görenlere bi sorum var. İçinde yolk sac nasıldı kesenizin içinde baya belli miydi nokta gibi miydi
ben 5+4’te gördüm doktor büyüttüğü için mi bilmıyorum nokta gibi değildi ama cokta belirgin değildi kesenın içinde beyazlıklar vardı doktor yolk saç oluşmaya başlamış bos gebelik değil dedi

merhaba sadece doğumu o fiyata yapabilirmisiniz bilmiyorum. paket için Pendik 95 ile 115 arası fiyat verdi yılbaşından sonra hem muayene hem doğum ücretleri değişecek bence paket almak en mantıklısı

Bence gayet normal. Benim doktorum yuzde 60 civarında artış normaldir dedi bana. Hic endise etme
Insallah canim:) yarin doktorum var bakalim belli olacak. Progesteron testi yaptirdiniz mi? Ozelde baya pahali devlet karsiliyor mu?

Insallah canim:) yarin doktorum var bakalim belli olacak. Progesteron testi yaptirdiniz mi? Ozelde baya pahali devlet karsiliyor mu?
Güzel haberler alırsın insallah canim. Yok yapmadi bana doktor istemedi de. Lazim olan bir test mi ? Mesela lazimsa ben develete gidiyorum su an neden yapmiyorlar veya yaptir diye neden soylemiyorlar acaba...

Güzel haberler alırsın insallah canim. Yok yapmadi bana doktor istemedi de. Lazim olan bir test mi ? Mesela lazimsa ben develete gidiyorum su an neden yapmiyorlar veya yaptir diye neden soylemiyorlar acaba...
Canim herkese yaptirmiyorlar sanirim. Benden de istemedi. Ama bebegin tutunmasini saglayan bir hormon, bir de sanirim embriyonun kaliteli olmasi da progesteron hormonunu guclendiriyormus. O yuzden ben bir bakiyim diye kendim yaptirdim. 1,5 gunde cikiyor aklinda olsun. Az progesteron varsa belki takviye verir vs diye dusundum.

Ben aktif olarak progestan ilac kullaniyorum su an zaten. Ama mesela dedigin gibi test yapsalardi düşükse ona göre yol izleseydik daha iyi olurdu. Sanirim sen özelde yaptirdin ne kadara mal oldu

merhaba sadece doğumu o fiyata yapabilirmisiniz bilmiyorum. paket için Pendik 95 ile 115 arası fiyat verdi yılbaşından sonra hem muayene hem doğum ücretleri değişecek bence paket almak en mantıklısı
yaa ben şookk dogum paketinde ne var onu da bilmiyorum ben normal hamile kalamadm suan tüp bebek doktoruma devam edıyorum normal kadın doguma gecebilirsin dediğinde evıme yakın diye yıne o hastane de devam etmeyı düşünüyorum bakalım fıyatta anlaşabilirsek

bu arada siz gebze medıcalparktan paket mi aldınız neler var içinde

Kızlar merhaba dün hamile olduğumu öğrendim kan değeri 774 çıktı, son adet tarihime göre 4+4 gözüküyor sizce bu değer haftaya göre iyimi? Aranızda değerini hatırlayan varsa yazabilir mi

ben iyice araştırmıştım hepsini dur paket içeriklerini paylaşayım

Eklentiler

• Screenshot_20240917-110823_WhatsApp.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20240917-110816_WhatsApp.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20240917-110805_WhatsApp.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 32
Ben aktif olarak progestan ilac kullaniyorum su an zaten. Ama mesela dedigin gibi test yapsalardi düşükse ona göre yol izleseydik daha iyi olurdu. Sanirim sen özelde yaptirdin ne kadara mal oldu
Canim valla bin kusurdu :/ belki daha ucuz yapan yer vardir ben beta hcg yi takip ettirdigim yerde yapmak zorunda kaldim bir daha baska yerde kan aldirmamak icin ki orasi da ozel ama normal bu bilinen florencea gore falan ucuz, o yuzden oralarda cok daha pahali herhalde. Mesela florenceta beta hcg 3000 kusur, burda 450 lira. Senin vitaminlerine falan baktirdilar mi hic? Su anda kullandigin baska takviye var mi?

Kızlar merhaba dün hamile olduğumu öğrendim kan değeri 774 çıktı, son adet tarihime göre 4+4 gözüküyor sizce bu değer haftaya göre iyimi? Aranızda değerini hatırlayan varsa yazabilir mi
Canim ilk cikan deger degilde artis orani onemli, 2 gun sonra tekrar yaptir en az %65 civari arttiysa normaldir diyorlar

hayırlı uğurlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…