Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben ovülasyon testiyle takip ettim ve tam 14.günde yumurtlamam olmuştu ilk defa yani bende geç yumurtlama yok ama doktor boyutunu tam ölçemedim dedi o yüzden 6+1 veya 6+5 olmasına çok takılmadım. Büyüdükçe daha kesinleşir.

İnşallah kuzum o koku olayo bende hala var bir dahaki kontrolün kaçında kuzum senin 28 inde çağırmıştı beni doktorum

Canımcım bende aşılama ile oldugu icin daha gebelik olusmadan progestana baslamistik hala da kullaniyorum. Ondan da olabilir mi acaba hic onu da düşünmemiştim çünkü bende de sürekli var ağrılar hic gecmedi. Gun icinde arada geliyor gidiyor. Bende olmadigi zaman endise oluyor hatta alıştım onla yasamaya

Gaziantepteydi diye hatırlıyorum karıştırmıyorsam ben de oradayım buralarda böyle uçuk fiyata muayene ücretleri olduğunu bilmiyordum
Vallahi cokmus yaa Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu isler de ayni düğün sektörü gibi. Biliyorlar ya kacinmayacak insanlar giden masraflardan. En yüksek fiyatlardan veriyorlar

Teşekkür ederim canım amin cümlemizin kendime ne kadar mutlu oluyorsam burda her birinize de o kadar mutlu oluyorum
Ayni duygulardayiz canim vallahi. Güzel haber veren herkes icin kalbimde kıpırtı oluyor. Hele haftalarimiz ilerledikçe cinsiyet tarihleri yaklaştıkça iyice heyecanlaniyorum. Bu yıl erkek yılıydı bakalim 2025 ne olacak

Rus takvimine göre benimkisi kız:) ikinci bebeği olanlar Öyle diyince bende şimdi anne baba doğum tarihi son regli gününe göre olan cinsiyet tahminine baktım kız çıktı

Rus takvimine göre benimkisi kız:) ikinci bebeği olanlar
Öyle diyince bende şimdi anne baba doğum tarihi son regli gününe göre olan cinsiyet tahminine baktım kız çıktı
Ay saglikli olsunlar daaa cok heyecanli gercekten. Ikinci bebis mi senin canım ilki neydi ? Vallahi her günümüz ayri heyecan insan bekliyor bi sabırsızlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…