Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar aranızda çok afedersiniz ishal olan var mı 3 4 haftadır geçmeyen ishalim var doktor antibiyotik başlattı tahlil vericem. Hamilelikte kabız yaygın ama ishal neden olur? Umarım bakteri vs yoktur.

Bizimkide bozburun baby bolca eğlenip partiledikten sonra geldi kendisi sürpriz istiyorduk çok sevindik

Tabi zor kararlar bunlar hiçkimse kötü çıkcağını düşünmüyordur tabi. Kötüyü çağırmakta istemem. Biz elimizden geleni yapalım her şeye tabiki müdahale edemeyiz hükmümüz geçmez ama hamilelik ilerlediğinde süprizle karşılaşmakta istemem bu benim fikrim

Benim pek bir bilgim yoktu bu konuda, yorumları okuyunca gördüm doktora danışmadım henüz, birçok arkadaş yaptırmayı düşünüyor diye yazayım dedim belki sizin gibi danışma fırsatları olur. İnşallah sorunsuz ilerler her şey, stressiz güzel bir hamilelik olsun. Sağlıkla büyüsünler, rabbim korusun hepsini

Kendim için değil de onun için endişe ediyorum. O iyi olsun ben de olurum
Vitaminlerin çok kötü diyince korktum biraz ama bebişin iyi olduğunu söyledi. lekelenme de yaşayınca iyice stresli bir hafta olmuştu benim için ama geçti çok şükür..
Çok teşekkür ederim yorumun için. Gerçekten enerjiye ihtiyacım var bu aralar umarım iyi gelir

Doktor öneriyor mu kuzucum ? Aslında bizde de yok ama yinede yaptıracağım ben içimizde hiç soru işareti olmasın net bilgi alalım diye doktor zaten kendi önerdi ikili üçlü dörtlerde hata payı çıkıyor ama bu daha kesin sonuç veriyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…