Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet evet böyle gerildi içerden sertleştii. 6 gündür magnezyum kullanıyorum herhalde yoruldum biraz

Evet canım normal olan yolladığım ben 0-6 ay night bulamadım

Eklentiler

• IMG_1296.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 20
Evet evet böyle gerildi içerden sertleştii. 6 gündür magnezyum kullanıyorum herhalde yoruldum biraz

Evet canım normal olan yolladığım ben 0-6 ay night bulamadım
Ben hiç anlayamıyorum valla rahim kasılması nasıl bısıy,benım rahım kasılmasından anladıgım mesela adet olmadan once giren kasılmalar,yada orgazm esnasındakı kasılmalar,baska kasılma şekline aklım ermıyorbenım aldıgım emzıkte ultra airmıs senınkınden,264 tl ye almısım e ebebkten baktımda sımdı.

Kasılma için erken aslında kasılma denilen şey bebek bir yerde toplanıp sertleşiyor ona deniliyor

Soft daha yumuşakmış, ultra air sadece hava alması daha rahatmış ama sertmiş sanırım. Bir de damaklı olması önemliymiş seçemedim bir türlü
Ben bıtanede weebaby nın kaucuk olanından aldım,bide ultra airden artık hangısını alırsakaucugu tutuyomus cogu bebek bakalım hangısını sececek

Ya böyle şey alt karın sertleşiyor geriliyor o kasılmaysa yaşadım yani korktum bi tık ama küçük tuvaletimi yaptım geçti çişim mi geldi acaba benim mdmdm

Benim de bugün çok ağrım vardı gittim miyom oluşmuş 2 cm lik

Baya uyguna almışsın kuzum

Bana benimkide bakkal emziği tutar gibi geliyor
Bizimkilerinde ruhu fakir olcak galiba biz onlara philipsler bişeyler alalım gitsinler bakkal emziğine hoş bakkal da kalmadı
Benim de bugün çok ağrım vardı gittim miyom oluşmuş 2 cm lik
Ya benim de 2,5 cm di miyomum. Geçen doktor asistana yazdırırken duydum 5 falan diyordu
Baya uyguna almışsın kuzum
Böyle indirim kupon denk geldikçe alıyorum kuşum yoksa normal almıyorum acelem yok

Loğusa ne ya lohusa öf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…