Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay inanmıyorum iyi sakin kalmışsın ya. Benimki de işte ikincide kız olur olsun demişti. Altı yıldır başımızın etini yedi çocuk diye şimdi de cinsiyet beğenmiyor yine olmadı
Asla mutlu edemezsin ya ben cok zorlaniyorum, eskiden asiri politik bir insandim, ahahah diyip gecerdim her seyi, ama artik hormonlardan herhalde yine zorlayip ahaha ya da tabi diyorum ama gunlerce sinirim gecmiyor. Bu kilo konusunda da, hamile kaldigimda tatildeydim, hem yemek hem odem ben birden 3 kilo aldim ogrendigim gibi, bi arkadasim da nasil kilo aldin ya, insanlar 4 aya kadar gostermiyor, oha falan dedi. En sinir oldugum sey de kadinin kadina zulmu boyle konularda. Zaten kadin olarak yeterince zorlayici bir hayatimiz var, insan hemcinslerinden biraz destek bekliyor. Hamile arkadaslarimin hepsine hem hamilelikte hem lohusalikta sadece cok guzelsin cok iyisin mukemmel gidiyorsun falan dedim ben yillarca. Tahmin etmesi hic de zor degil cunku, orada kadinin tum bedeni degisiyor, hormonlari alt ust oluyor. Tek yapacagin sey guzel bir iki laf etmek. Edemiyosan da olumsuz bir sey deme yeter. Ay cok sinirliymisim, biraz rahatladim yazinca

Slm kızlar aranızda hiç tükürük salgısında artan var mı ?çok bunaldım 18. Haftadadayım,aşırı tükürüğüm var yutamıyorum poşet ve peçeteyle geziyorum ,yatamıyorum ,psikolojim çok kötü

Maviesra kızlar benim karnım çok gergin oluyordu o gerginliği hissediyordum şiş sert ve gergin doktora gittiğimde de ultrasonda doktor gördü yalancı kasılmaların başlamış dedi magnezyum verdi o gerginlik geçti kasılmada o gerginlik hissedilmeyecek gibi değil mutlaka hisssedersiniz ama rutin ağrılar sancılar arada oluyor banada

Ay böyle toksik insanlardan uzaklaşmak en doğrusu sözde yakın davranıp insanı aşağı çekiyorlar

Aradığımız cevap kasılmayi merak ediyordum benimkiler rutin ağrılar demek şuan geçti mesela ve boşluğu magnezyum a da başladık 3 gündür içtikçe daha etki eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…