Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Tam olarak oyle ya😂 ben de 20. Hafta icindeyim ve 5-6 kilo civari aldim. Hesaplayinca sınırlar icindeyiz hala sorun yok😂
Hala sınır içinde miyiiiiz süper o zaman😅 olmasak da sorun değil ya aman veririz sonra ne yapalım😁
Asla mutlu edemezsin😂 ya ben cok zorlaniyorum, eskiden asiri politik bir insandim, ahahah diyip gecerdim her seyi, ama artik hormonlardan herhalde yine zorlayip ahaha ya da tabi diyorum ama gunlerce sinirim gecmiyor. Bu kilo konusunda da, hamile kaldigimda tatildeydim, hem yemek hem odem ben birden 3 kilo aldim ogrendigim gibi, bi arkadasim da nasil kilo aldin ya, insanlar 4 aya kadar gostermiyor, oha falan dedi. En sinir oldugum sey de kadinin kadina zulmu boyle konularda. Zaten kadin olarak yeterince zorlayici bir hayatimiz var, insan hemcinslerinden biraz destek bekliyor. Hamile arkadaslarimin hepsine hem hamilelikte hem lohusalikta sadece cok guzelsin cok iyisin mukemmel gidiyorsun falan dedim ben yillarca. Tahmin etmesi hic de zor degil cunku, orada kadinin tum bedeni degisiyor, hormonlari alt ust oluyor. Tek yapacagin sey guzel bir iki laf etmek. Edemiyosan da olumsuz bir sey deme yeter. Ay cok sinirliymisim, biraz rahatladim yazinca 😂
Bu konuda ben de çok doluyum kayınvalide için ben de senin gibi sakin kalabiliyordum ama dediğin gibi hormonlardan galiba artık dayanamıyorum bir iki söylüyorum ya. Hamileliğin başından beri hamur yeme sakın falan deyip duruyor. Belki de ondan bu kadar taktım kiloma ben de. Bazı kadınların düşünce yapısının komple değişmesi gerekiyor. Erkek gibi eril düşünüyorlar aslında ve doğrusu o sanıyorlar. Fikrini kendine sakla diyesim geliyor öylelerine ama diyemiyorum.

Kızlar Hepsiburada oioi de %40 indirim var. Sizce bu emzik kullanışlı mı

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-09-16-38-32-216_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-10-09-16-38-32-216_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 21
Ay bilmiyorum ya zaten başta çok küçük olcaklar onlara olur mu ki 🥲🥲

Evet evet bakmasın tabi 😂😂ben hep hazırlıklı gidiyorum gene de ama bakmasın tabi🥲🥲

Ya ben çikolata yiyince falan pişmanlık duyuyorum kötü bişey yapmışım gibi 🥲 kırkta yılda bir yiyorum zaten canım da çok istemiyor

Evet benim de arada oluyorr
Korkuyorum canim acaba sorun mu var neden agriyor

Kizlar selam, burada sanki daha once kasiklarimda sertlik hisseden anneler vardi💕 yarin 17.haftama giricem, bi haftadir ellerimi karnima koydugumda bebisi cok net hissediyorum sanirim plasenta arkada oldugu icin💕

ama dun ve bugun ozellikle gobek deligimin kasigima yakin olan alt kisminda sislik sertlik oldu, sanki bebis oralarda geziyo gibi. Normalde daha yukarda hissediyodum hala da oyle ama yine de sanki o kasik kismi bi sis ve sert gibi, multivitamin ve demir de aliyorum bu arada vitaminin icinde 150mg magnezyum da var

Yurtdisinda yasadigim icin ha diyince ebeyi arayamiyorum, yasayanlar yazabilir miii gecti mi ya da normal mi💕☺️

Kizlar selam, burada sanki daha once kasiklarimda sertlik hisseden anneler vardi💕 yarin 17.haftama giricem, bi haftadir ellerimi karnima koydugumda bebisi cok net hissediyorum sanirim plasenta arkada oldugu icin💕

ama dun ve bugun ozellikle gobek deligimin kasigima yakin olan alt kisminda sislik sertlik oldu, sanki bebis oralarda geziyo gibi. Normalde daha yukarda hissediyodum hala da oyle ama yine de sanki o kasik kismi bi sis ve sert gibi, multivitamin ve demir de aliyorum bu arada vitaminin icinde 150mg magnezyum da var

Yurtdisinda yasadigim icin ha diyince ebeyi arayamiyorum, yasayanlar yazabilir miii gecti mi ya da normal mi💕☺️
Gergin mi hissediyorsun kasılıyor gibi oluyorsa yalancı kasılma da olabilir magnezyum verdi doktorum bana bende 17. Haftaya girdim geçen hafta kontrolümde ultrasonda da gördü doktorum magnezyum iyi gelebilir multivitamin içindeki yeterli olur mu bilemiyorum

X