Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bana 16. Haftada vajinal bakacağım dedi canım. Her doktor aynı şekilde mi ilerliyor bilmiyorum ama.

Canım çok geçmiş olsun. Bende ilk kez duydum bunu. Güzelce dinlen gerçekten hiç birşey yapma. Benimde kanamam olduğunda 3 hafta yattım suyumu bile kendim alamadım. Zor bir süreç ama geçiyor. Bir de bebekle ilgili şeyler düşünüp kendine strese sokmaman çok önemli. Kafanı oyalayacak şeyler oku ya da izle. Stresten ve hareketten uzak dur. Dualarımız seninle. Toparlayacaksın eminim

ben de mavi çok severiim, hatta cinsiyet belli değilken mavinin çok tatlı bi tonunda patik bulup almıştık dedim kıza da giydiririm yani. Ama genelde hep soft tonlar almaya çalışıyorum ben de
Ay aynı durumdayım resmen umarım dökülürler sonra ya çok çirkin
doğumdan sonra geçiyor diyorlar ama geçmezse artık lazer tek çare hahaa

Benim oluyor canm kesede ayrilma başlamış işte birde sırtıma vurdu ağrısı cok
Benimde birkac gündür sırtım cok kötü ebeyi aradım ama vajinal mantar olabilir akıntıyı takio et dedi. Sırt ağrısı icinde bebek büyüyor bu ağrılar cok normal 24,28 hafta arası yine bir ağrı atağı gecireceksin bunlar normal dedi. Kese ayrılması ne demek acaba. İnşallah kötü birsey değildir cok gecmis olsun

Çok geçmiş olsun doktorunuz düzelir dediyse hiç korkmayın dediklerini uygulayın inşallah güzel haberler alırsınız

Valla bu bilgiye benimde ihtiyacım var birde kısa kollu uzun kollu kalın ince kaçar tane nasıl almak lazım ki acaba
0-3 ay uzun kollu almalıyız bence, sonra yaza çıkıyoruz 3-6 da uzun kollu ince bikaç tane alınır üşür belki minnacık diğerleri kısa kollu alınır ama can alıcı nokta kaçar tanee

Bana da fotoğrafçı bilgisi lazım aynı şekilde kedimizle güzel ve sade bir fotoğraf istiyorum ben. Sen Ankara'da mıydın canım ya var mı takip ettiğin bir fotoğrafçı. Beni tüllere dolamadan sakin ve sade bir fotoğrafımı çekecek kaliteli bir fotoğrafçı arayışındayım. Bence altıncı ay uygun olur.

Öncelikle geçmiş olsun canım dekolman deniliyor kese ayrılmasına 7. Ayımda ilk kızımda başıma geldi nerdeyse sezeryana alıp bebeği alacaktı neyseki ağrım yoktu ve direk yatış verdi . Çok tehlikeli bir durum anne için . Bir hafta hastanede yattım ve düzeldi yemene içmene çok dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…