Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

+1 benimde biraz olsun icim rahatladı siz bir sey olmadı deyince neler neler okudum dünden beri

Günaydın hanımlar, bugün korktuğum başıma geldi ve kuru öksürük ile yanan bir bogazla uyandim…. Ne kadar sakinirsak sakinalim şu günlerde hastalıktan kaçınmak imkansız gibi
Çok geçmiş olsun canım inşallah en hafif şekilde atlatırsın Ateş olursa mutlaka doktor kontrolünü geciktirme. Bak bakalım evde geçirebilecek şekilde mi olacaksın. Ballı zencefilli çay önermişti burda arkadaşlar bana. Bol bol c vitamini tüket

+1 benimde biraz olsun icim rahatladı siz bir sey olmadı deyince neler neler okudum dünden beri
Sorma internete bakınca en kötüsünğ görüyoruz sen içini ferah tut, bende herhangi bir sıkıntı olmadı bu zamana kadar. Bol su iç, doktorunla konuştuğunda haber verirsin bize de bazen enfeksiyonla alakalı da çıkabiliyor denmişti

Ayy geçmiş olsun canımm ya

Teşekkür ederim kızlar umarim şu dönemi sıkıntısız, rahat ve kolayca atlatırız

Evet şimdi sürekli su içiyorum pazartesi tekrar idrar verince sonucumu yazarım çok teşekkür ederim

Kızlar Ankarada detaylı ultrason kime yaptıracaksınız ? Doktorum Sinan Tan ve Deniz Esinleri önerdi ama daha önce giden duyan bilgisi olan var mı ?
Ben Sinan Tan a gideceğim,bu konuda ona çok güveniyorum,daha önce arkadaşım gitmişti çok memnun kaldı,yorumları çok iyi,çok ilgili bir doktormuş,Deniz esinleri hiç duymadım açıkcası

Ben Sinan Tan a gideceğim,bu konuda ona çok güveniyorum,daha önce arkadaşım gitmişti çok memnun kaldı,yorumları çok iyi,çok ilgili bir doktormuş,Deniz esinleri hiç duymadım açıkcası
biraz tereddütte kaldım ben. sinan tan radyoloji uzmanı, deniz esinler perinatoloji uzmanı. ikisininde yorumlar çok iyi ama sinan tan için sanırım biraz kısa bakıyor ve pek durumu anlatmıyor raporluyor sadece gibi yorumlar okudum o düşündürdü biraz. Eyüp Ekici içinde iyi diyorlar ama bilmiyorum. Bu arada fiyat aldınız mı ?

Yok daha fiyat almadım,arkadaşıma 1 saat bakmış nerdeyse herşeyi de söylemiş,ben perinatolojiye de gidiyorum hemde normal kadın doğuma suyum az çünkü riskli gebelik yaşımda yüksek ,perinatoloji doktorum detaylı için radyoloğa yönlendirdi onlar daha iyi görüyor inceliyor dedi,kendisi de detaylı bakıyor ama 20. Haftada radyolog yapacak dedi

hmm açıkçası radyolog mu yoksa perinatolog mu bilemedim ben başta hangisi iyidir diye. sizin doktorunuz da öyle önerdiğine göre vardır bir bildiği tabi. Umarım sağlıkla sorunsuz sıkıntısız doğumunu yaparsınız :)

Suyun az olduğunu nereden anlıyorlar canım inşallah sağlıkla atlatırız bu süreçleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…