Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende karadut özü nü Zühre anadan alıyorum Trendyoldan yeni yeni maden suyuna katmaya başladım bende Trendyol da yaban mersini ne bakıyorum da anlamadım detox suyu gibi geldi ordakiler
Ya ben de alıyordum o markadan aynı emsal başka markalarda var bi doktorun videosunu izledim o gün bugündür hiç almadım hiç tavsiye etmiyor içeriği şüpheliymiş açıklamaları beni ikna etmişti

Ya ben de alıyordum o markadan aynı emsal başka markalarda var bi doktorun videosunu izledim o gün bugündür hiç almadım hiç tavsiye etmiyor içeriği şüpheliymiş açıklamaları beni ikna etmişti
Ben çok uzun süredir kullanıyorum bir problem yaşamadım hamile kalmadan önce de kullanıyodum

Kaç haftaliksiniz doktorunuza danışın isterseniz iki gündür kasıklarım ağrıyordu bugün agrimiyo mesela akintida fitil kaynaklı oluyor
17+5 haftalığım fitil falan kullanmıyorum aslında. Bebek büyüdüğü icin bu ağrılar normal demişlerdi en son. Ama vajina ağrsı olunca korktum

canim öncelikle gecmis olsun.nasil belirtilerin oldu? iyi ki erken fark edip önlem alabilme sansiniz olmus
Çok teşekkür ederim canım. Kesinlikle benim dikkatim sayesinde önlem almış olduk. Doktora kalsa herşey yolunda süper harikaydı çünkü. Canım belirtilerim vücut kaşıntısıydı. Her gün olmayan ama özellikle geceleri bazen uyutmayan içimin bile kaşındığı hissiyatıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…