Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kankam havalardan bırazda ani sogudu ya.sen korkma tuzlu sulu gargara yap bebek burun damlasıyla burnunun gunde 3 kez temızle zencefıllı ballı lımonlu cay ıc bıseycıgın kalmaz merak etme
Havalardan ziyade okulda çocuklar hep hastaydı kankam maalesef aynı ortamda olduğumuz için bulaştı hemen zencefilin bir zararı olmaz değil mi onu deneyeyim kuzum teşekkür ediyorum inşallah ilerlemez

Bugün 10/6 ydı yemek yemiştim. Sonra biraz daha iyi hissettim ölçtüm 9/6 dı
Ya benim de tansiyonumun hiç oynadığını hatırlamıyorum, dün gayet iyi hissediyordum dr öylesine ölçmek istedi düşmüş. Anlamadım. Demek sürekli takipte kalacağız mecbur, tansiyon özellikle hamilelikte önemli diye biliyorum

Geçmiş olsuuun ateşin yok sadece boğazın ağrıyorsa sıcak çorba, nane limon, ballı limon içerek de önlem alırsın diye düşünüyorum. Bir de bol sıvı. Burun temizliği. Halsizlik varsa da yorma kendini.

Eşim de şey diyor seninle beraber ben doğuracağım gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Biz kadınlar ne kadar güçlüymüşüz
benimki bana ilk doğumdan sonra sen bi de benim halimi görseydin sen bir doğurdun ben dokuz doğurdum dedi baya zor bi
doğum oldu benim , kendisi yanımdaydı, yaa işte öyle

benimki bana ilk doğumdan sonra sen bi de benim halimi görseydin sen bir doğurdun ben dokuz doğurdum dedi baya zor bi
Ayy yazııık neler hissettiğini bildiğin ve kontrol sende olduğunu düşğndüğün için elleri ayağında dolanmıştır elini tutmaktan başka ne yapabilir ki

Benim 2. Gebeligimde plasenta asagidaydi.agir kaldırma çok ayakta kalma bolca dinlen demisti bana çünkü belli bir haftaya kadar plasenta yukarı çıkmazsa daha çıkmaz normal doğum yapamazsın dedi ve ben doktorun dediklerini yaptim haftasını tam hatırlamıyorum ama 3 hafta içinde yukarı çıkması lazimdi kontrole gittiğimde çıkmıştı yukarı ve ben normal doğum.yaptim

Ayy yazııık neler hissettiğini bildiğin ve kontrol sende olduğunu düşğndüğün için elleri ayağında dolanmıştır elini tutmaktan başka ne yapabilir ki
öyle habire onun elini sıktım zaten. bana diyor ki bi ara bana neden sesli nefes alıyosun diye kızdın hiç hatırlamıyorum sesli nefes alma demişim adama nasıl bi hallere girdiysem

Havalardan ziyade okulda çocuklar hep hastaydı kankam maalesef aynı ortamda olduğumuz için bulaştı hemen zencefilin bir zararı olmaz değil mi onu deneyeyim kuzum teşekkür ediyorum inşallah ilerlemez
Zencefili çok abartmamak gerekiyor bal limon zencefilli bi çay yapabilirsin, ben tavuk suyuna şehriye çorbayla hemen toparlarım bol limonlu istersen sen de dene geçmiş olsun

Evet tansiyon belli bi haftadan sonra çok önemli ama yükselmesi tehlikeli düşük tansiyon hamilelerin kronik sorunu tuzlu gıdalarla dengelenebilir

Bilmeden ne çok aynı şeyi yazmışız. Çünkü gerçekten bu noktada bu dönemde hepimiz aynıyız. Ve aslında en çok ihtiyacımız olan şey destek sevgi şefkat.ve huzur..
Kasa olacağım artık
Ol ol canım

Teşekkür ederim kuzum. Bende dün öğrendim 13+5 ti. 79 gramdı. Normal mi diye merakta kaldım sonra bunu okudum. Size de sormak istedim
Ya ben sormayı unuttum hep, cinsiyete odaklandık bi de hahaa
Kız gibi sanki

Bende doğumda nst ye bağlamışlar yatiyorum sancılarım var başım ağrıyor felaket hemşire dedi ki aç mısın bende herhalde açım dersem nst yi açarlar belki rahatlarim dedim tabi ne mümkün o sancı asla bitmiyor neyse eşime demişler eşiniz çorba istiyor bzimkide diyormuş oh keyfi yerinde herhalde çorba istediğine göre diyorulen ölüyordum içerde ben haberin var mı

Düşük tansiyon kötü değilmiş dedi arkadaşlar canımm. Doktorları öyle söylemiş. Ben daha soramadım ama beni bikaç gün kötü yapıyor sonraki günler geçiyor çok şükür
Ay hadi inşallah çıkar yaa. Normal doğum düşünmüyorum ama hareketlerimi kısıtlamaması açısında yukarı çıksın yaa
Ay benim de şansıma hava yağmurlu
İstanbuldaysan hava açtı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…