Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet rahatlatan doktorlar iyi ki varlar . Çok teşekkürler öneriler için

Yaa çok hoşlar bir de erkek bebeklere göre güzel şeyler yok deniyor Dün gittiğim kitikate mağazasında da erkeklerin kıyafetleri çok hoştu Fiyatlar biraz pahalıydı ama çok güzellerdi mesela şimdi yaz bittiği için o dönemin kıyafetlerinde indirim varmış. 3-6aylıklar oluyo sanırım o dönemden bir şeyler alınabilir değil mi Ya da böyle kaliteli mağazalardan bir hastane çıkışı alıp diğerlerini ebebek falan indirim takip edebilirim diye düşündüm Kfam karışık Deneyimliler yardım eder artık

Kızlar nabız yükselmesi falan diyorum ya, o aslında tansiyon düşüklüğünden oluyormuş sanırım. Çünkü tansiyonum düşük dünden beri. Tansiyon düşüklüğü yaşayan var mı?
benim de düşüyor canım ve çarpıntı oluyordaha çok sabahtan öğlenleri.

Yaaa evet haklı aslında ama insanın böyle birseyde de hiç birşey yapmadan durması da zor gibi ya

Yaaa ne güzel şeyler almışsın sıkı takipteyim artık ama biraz daha beklesem mi diye düşünüyorum sabırsızlanıyorum daaa

Yaaa ne güzel şeyler almışsın sıkı takipteyim artık ama biraz daha beklesem mi diye düşünüyorum sabırsızlanıyorum daaa
İçinden nasıl gelıyorsa oyle yap canımben bıseyler alınca cok mutlu oluyorum bakıyorum aradaneden bılmıyorum aşırı duygusalım kızlar ya,yani kendımı hıc anne olarak hayal etmezdim,şuanda çok ilginç bir şekilde içime annelik duygusu ve çok derin bir sevgi geldi bebegıme karşıonu düşününce bile gözlerim doluyor,sürekli seviyorum canım oğlum diyebugun gittik bu arada dr a,degıstırdık doktoru pipisi göründü tescillendi

Ben kızıma hamileyken ( 13.haftada erkek demişti doktor ) heveslenip bir iki takım kıyafet almıştım. Ayrıntılı usg de kız olduğunu öğrenince iyi ki çok bir şey almadık diye sevinmiştim.
Şimdi bu bebeğime henüz hiçbir şey almadım. Bir arkadaşım hediye alt-üst takım aldı,çok duygulandım. Büyük parçalar; beşik, puset, ana kucağı vb zaten ablasının eşyalarını kullanacak. Abartmadan 0-3 ay kıyafetlerini ve hastane çıkışını da 30.haftaya doğru almayı düşünüyorum.

Karışacak bir şey yok bence canım maşallah her şey ortada hayırlı olsun sağlıcakla gelsin

Ben gün de 1 türk kahvesi içiyorum. Nadiren gün de 2 oluyor. Çaydan nefret ettiğim için bazen içiyorum. Doktorum kısıtlama yapmadı
Ya ama beynim zonkluyor böyle çok yorgun hissediyorum. Allahtan bikaç gün oluyor sonra geçiyor
Bikaç gün oluyor sonra geçiyor. Ama olduğu zaman hiç halim olmuyor. Beynim zonkluyor resmen

Selam kızlar. Benimde bugün kontrolüm vardı. Çok şükür bebiş iyi kanama alanımda küçülmüş ama kaybolmamış hala maalesef. Doktorum progestanı günde 1 e düşürdü. Kanama alanı olmayanlar bile günde 2 kullanırken benim 1 e düşmesi biraz garip geldi açıkcası. Aynı durumda olan var mı?

Yiğidin malı meydan da misali daha napsın bebe
Ya ben de çok merak ediyorumu bunuuu
Ya ben yemek yedikten sonra oluyor. Tuzu da tüketiyorum hatta şu mayi tuzdan falan alıyorum
Ay kızlar siz böyle yazdıkça ben de korkmaya başladım ya benimki de açmazsa diye zaten ayda bir gidiyorum doktora doğuma kadar göremiyormusuz valla sabır taşına dönerim artık herhalde
Korkma canım en kötü ayrıntılı da görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…