Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben deeeee hem de çok severim o yüzden zorlanmıyorum içmekte sevdiğim için
Kefiri sevmezdim ama bıdık için alıştık napalım ksjs
Seninle aramızda 2 gün var sanırım. Arada pıt pıt bir şeyler oluyor bende ama emin olamıyorum o mu değil mi diye. Şöyle gümbür gümbür duysak keşke shjdjdj
Ya o bende de oluyo pıtır pıtır bişeyler ama ben bağırsak hareketidir heralde diyorum

Ben, 8/5 tansiyonla geziyorum Geçen bayılacaktım neredeyse zor uzandım alet tansiyonumu ölçemedi bile Ve evet biraz daha fazla hissediyorum kalp atışımı ama çok rahatsız etmiyor
evet ya çok halsiz bırakıyor açta kalmıyorum tuzlu şeyler tüketiyorum maden suyu içiyorum ama arada böyle bikaç gün düşük tansiyon geziyorum
Benim de ara sıra çok ayakta kalınca, aniden ayağa kalkınca oluyor 90/60 90/50 gibi ölçüyorum suyu en az 2 lt içmemiz lazım galiba
içmeye çalışıyorum aslında maden suyu da içiyorum ama bilemedim. Arada böyle tutuyor işte

Bende haftada 1 yiyorum cumartesi ya da pazar onlar tutuyor midemi birtek

Evet genelde mide yakiyor ama haftada 1 canim cok istiyor bu sabahta esim almis firina gidip sicak olunca bi de miss insanin cani cekiyor midemi tutuyor bari

Ben, 8/5 tansiyonla geziyorum Geçen bayılacaktım neredeyse zor uzandım alet tansiyonumu ölçemedi bile Ve evet biraz daha fazla hissediyorum kalp atışımı ama çok rahatsız etmiyor
Ben her gitttigimde olcuyorlar 12 ye 8 cikiyor genelde cok rahatsiz oluyorum tansiyonumu olcerken biri sanki damarlarim agriyor gibi

Ben su hic icemiyorum zorluyorum midem bulaniyor daha cok bu yuzden de surekli idrarda yanma oluyor Allahim hayirlisiyla dogursaydim

Ben de ne yaparsam yapayım hep düşük, günde en az 3 su içiyorum, 1 tane sade maden suyu içiyorum, aç kalmıyorum ama düşük Benim hep düşüktür tansiyonum 11 olduğunu bilmem ama gebellikle iyice düştü Yüksek tansiyondan daha iyi o yüzden kafama takmıyorum

Ben her gitttigimde olcuyorlar 12 ye 8 cikiyor genelde cok rahatsiz oluyorum tansiyonumu olcerken biri sanki damarlarim agriyor gibi
Senin tansiyonun normal canım tansiyon basınçla ölçülen bişey olduğu için o damar ağrısı, baskı hissi normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…