Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Anneniz nasil oldu, siz daha iyi misiniz? :/
arkadaşlar hep güzel güzel şeyler yazmışsınız teşekkür ederim hepiniz çok tatlısınız annemi normal odasına aldılar çok şükür çok iyi. entübeden çıkardılar uyanmış normal oksijen maskesine geçirdiler, şimdi ona bile gerek yok sanırım onsuz da nefes alabiliyorum dedi. sondasını bile çıkardılar yürüyüş falan yapıyo ufak ufak. hızlıca toparlandı güçlü kahraman şampiyon annem hepimizi de korkudan zıp zıp zıplattı dünyalar bizim oldu tabiki

ayyy haber ver hemeeen

ben de kardeş yok annem zaten regl olmuyor dfasfs kuzenler gelince kullanıyor rahat oluyor
Çıktım, biraz uzun sürdü. Uyuyormuş, uyandırdık . Orta parmak görür gibi olduk uyandığında . Doktor gelişimi falan normal dedi elhamdulillah. Benim de seninki gibi plasentanın aşağıda olduğunu söyledi. Bol bol dinlenecekmişim zaten yaptığım birşey yok. Bana da zamanla yukarı çıkar dedi . Bir de cinsiyeti erkek

Hadi gözünüz aydın daha da iyi olur inşallah

Kızlar bi sorum olucak? hiç bilgim yok bu konuda. hamileyken Kolajen hapı içen var mı? içiliyor mu acaba biliyor musunuz
Bir bilgim yok canım
Kuzum keşke kusmaların daha az şiddetli olsaydı be. Yoksa kendine dikkat ettiğin sürece kısa zaman sürede kapanıyor onlar hiç merak etme. Ama kusma işte elimizde olan birşey değil maalesef zamanla azalır diye düşünüyorum bol bol temiz hava almaya çalış

Benim tahminler kendi bebeğimde tutmadı, ne bekliyordum ki eşim hep kendinden emin erkek deyince, anne olan benim heralde benimkisi doğru çıkacak diyordum
Ben bu yüzden hiç tahminde bulunmadım hissetmedim de yanılmamak için eşim sürekli soruyodu his yokmu içinde yok diyodum ama bence babaların hisleri tutuyo eşim kız hissediyo sizinki de erkek hissetmiş

ya ben mecbur işe gidip geliyorum. Evde de tabii yemek bulaşık çamaşır oturmam vakit alıyor :)
Kızlaaar ben bir totem buldum benim cinsiyet tahminlerimin tam tersi tutuyor
maya91 bence senin kızın olacak buradan yola çıkarak erkek düşünebilirsin
ahahahh eşim de erkek çook istiyor ama kız olcak gibi diyor :)

ya ben mecbur işe gidip geliyorum. Evde de tabii yemek bulaşık çamaşır oturmam vakit alıyor :)

ahahahh eşim de erkek çook istiyor ama kız olcak gibi diyor :)
Bir ara bilgisayarını eve kurmaktan bahsediliyordu. Hiç konuştun mu? Evde nasıl olsa istediğin zaman uzanabilirsin. Ya en basitinden kombin hazırla, makyaj yap, giyin, alarma kalk. Bunlar bile başlı başına stres

Bir ara bilgisayarını eve kurmaktan bahsediliyordu. Hiç konuştun mu? Evde nasıl olsa istediğin zaman uzanabilirsin. Ya en basitinden kombin hazırla, makyaj yap, giyin, alarma kalk. Bunlar bile başlı başına stres
yok şu an için değil o da ilerisi için konuşuluyor sanırım. Şu an yerime birini bile bulmaya çalışmıyorlar ki öyle herkesin yapabileceği iş değil. Program çok bilinmeyen bir program yani bu işi yapan az insan var bakalım ne olcak. Bulmadan direkt evden idare edeceğim sanırım. Zaten kar kış olursa evden asla çıkmam

Evet, tam kışa da denk geliyor bizim hamilelik

Selam kasıklarınızda ara sıra iğne batması gibi bir ağrı oluyor mu? 12 haftalık hamileyim,dün kontrole gittim bir sorun yoktu. Bugün birden batma gibi bir ağrı girdi anlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…