Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

B Begonvil9699 canım sen Ali hocaya gittiğinde 2 Li için kaç haftalıktı bebiş bide cinsiyet tahmini yaptı mı hoca dosya olarak veriyorum ona yazıyorum yazmış videolardada bende merak ettim 6 eylüle randevu aldım bende ☺️
Canım 12+1di gittiğimde, cinsiyet tahmini yapar mısınız dedim. Normalde cinsiyet tam 14-16. Haftalarda belli oluyor şu an tam oluşmayan bir şey için ancak tahminde bulunabilirim dedi. Kemik yapısı, nub teorisine göre tahminde bulunup %90 kız genelde de yanılmam dedi değişirse bilemiyorum artık:) ay hadi hayırlısı bakalım inşallah sen de memnun kalırsın 🥰

Canım 12+1di gittiğimde, cinsiyet tahmini yapar mısınız dedim. Normalde cinsiyet tam 14-16. Haftalarda belli oluyor şu an tam oluşmayan bir şey için ancak tahminde bulunabilirim dedi. Kemik yapısı, nub teorisine göre tahminde bulunup %90 kız genelde de yanılmam dedi değişirse bilemiyorum artık:) ay hadi hayırlısı bakalım inşallah sen de memnun kalırsın 🥰
İnşallah ya yorumları okadar iyiki memnun olmayan yok hocadan resmen iyiki önermişsin burada hadi bakalım cinsiyetin belli olunca yaz bizede Ali hoca doğrumu tahmin etmiş sen sormasan söylemiyordu ozaman ben verilen dosyaya yazıyor diye anladım😂bide renkli ultrason resmide veriyor mu of çok heyecanlıyım

İnşallah ya yorumları okadar iyiki memnun olmayan yok hocadan resmen iyiki önermişsin burada hadi bakalım cinsiyetin belli olunca yaz bizede Ali hoca doğrumu tahmin etmiş sen sormasan söylemiyordu ozaman ben verilen dosyaya yazıyor diye anladım😂bide renkli ultrason resmide veriyor mu of çok heyecanlıyım
Belki de incelerken zaten söyleyecekti ben dayanamadan sordum organlara bakarken 😂😂 dosyada cinsiyet yazmıyor, her ölçtüğü organ hakkında bilgiler yazıyor. Ultrason görüntülerini veriyor. Renkli çıktı da veriyor ve telefonuna da videosunu atıyor hareket ederken :) hem renkli resimler hem video dijital oluyor elinde. Yazarım kesinlikle belli olunca 🤭🤭🤭

Belki de incelerken zaten söyleyecekti ben dayanamadan sordum organlara bakarken 😂😂 dosyada cinsiyet yazmıyor, her ölçtüğü organ hakkında bilgiler yazıyor. Ultrason görüntülerini veriyor. Renkli çıktı da veriyor ve telefonuna da videosunu atıyor hareket ederken :) hem renkli resimler hem video dijital oluyor elinde. Yazarım kesinlikle belli olunca 🤭🤭🤭
Ay aşırı heyecanlıyım ne güzel herşeyi atıyorlarmış çok sevdim bunu 🥰🥰 allahım çabucak geçsin zamannnn

A aynoluyaya canım nasılsın? Aklım sende kaldı bizi haberdar et inşallah iyisindir 🙏🏽
Merhaba kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dilerim kimseye de o korkuyu yaşatmasın yani dün anne olmayı bir tıkta olsa hissettirdi minnak bana ona birsey mi oldu korkusunu yaşayınca insan kendini düşünmediğini sonrasında fark ediyor dünden beri hastanedeydim çıkışı bugün verdi az önce bebek iyi çok şükür kanama alanı mevcut onun içinde progestan iğne ve fitil verdi bir hafta sonrada kontrol istedi 🥹 çalıştığım için dört günde rapor verecek dinlenmen gerek dedi bakalım hayırlı sağlıklı bir şekilde atlatmayı nasip etsin bizlere 🙏🏽

Merhaba kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dilerim kimseye de o korkuyu yaşatmasın yani dün anne olmayı bir tıkta olsa hissettirdi minnak bana ona birsey mi oldu korkusunu yaşayınca insan kendini düşünmediğini sonrasında fark ediyor dünden beri hastanedeydim çıkışı bugün verdi az önce bebek iyi çok şükür kanama alanı mevcut onun içinde progestan iğne ve fitil verdi bir hafta sonrada kontrol istedi 🥹 çalıştığım için dört günde rapor verecek dinlenmen gerek dedi bakalım hayırlı sağlıklı bir şekilde atlatmayı nasip etsin bizlere 🙏🏽
Hadi gözünaydın canım geçmiş olsun inşallah 🙏🏻

Geçmişler olsun canım bol bol dinlen prenseslik yap biraz🤗

Kızlar hamilelerde göbek çizgisi olayi ne zaman belirginleşiyor bilginiz varmi 😀 gobegimiz buyudukcemi belli olcak acaba. Hani gobek cizgisine gorede cinsiyet anlasiliyormus ya merk ettim😀

Ben cinsiyet partisi değil de eşimle birlikte öğrendikten sonra bi video çekmek istiyorum reels gibi gün batımında 😊 anne baba oluyoruz diye 😊 cinsiyet partilerinden ben de pek hoşlanmıyorum da tabi çekilen videoları da beğenerek izliyorum anı olacak bunlar hep 😊
Aynen canim haklisin ben de ani olsun istiyorum

Cevabın için çok teşekkür ederim canım 🙏. İnsanın içi rahatlıyor buradan bişeyler duyunca.İki doktora da gittim içmek içimden gelmedi ama ikiside dişimin antibiyotiklik olduğunu söyledi.Ben 3 gündür tuzlu su ile gargara yaparak geçiştirmeye çalıştım ama 20lik dişim yanağımı şişirmiş. Hatta geç kalmışsın içmen gerekir dedi. Agumentin 1000lik yazdı canım. Dua ede ede içtim bu sabah 1tane. Başladım içmeye ama anne yüreği işte endişe ediyorum bebeğe antibiyotik zarar verir mi diye 🙁
korkma canım bişeycik olmaz😊 için rahat olsun gönül rahatlığıyla iç şifa olsun da iyileş

Sağol canım benim öyle değerlendirelim biraz kendimi iki haftadır iş ev çok yordum acaba ondan mı oldu diyorum bakalım daha dikkatli olayım biraz🤗 sanırım sen fitil kullanıyordun çok acıtıyor mu iğneden de korkuyorum zaten 🥹
Canım çok geçmiş olsun bol bol dinlen dikkat et kendine inşallah geçip gidecek hepsi🥰 fitil ben de kullandım iki hafta kadar çok minik hem ağızdan alınabilen hem fitil olarak kullanılan birşey olduğu için yerleştirmek çok zor olmuyor. Ben her akşam iki tane birden kullanıyorum. Yumuşak kapsül gibi birşey. Şifa olsun inşallah onun için endişe etme bence🥰

Canım çok geçmiş olsun bol bol dinlen dikkat et kendine inşallah geçip gidecek hepsi🥰 fitil ben de kullandım iki hafta kadar çok minik hem ağızdan alınabilen hem fitil olarak kullanılan birşey olduğu için yerleştirmek çok zor olmuyor. Ben her akşam iki tane birden kullanıyorum. Yumuşak kapsül gibi birşey. Şifa olsun inşallah onun için endişe etme bence🥰
Başımıza ilk defa gelen durumlar olunca insan şaşırıyor ya cidden sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi 🙏🏽❤️

X