Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim de küçük beyaz gürültücü,sadece meme de yetmiypr hanımefendiye yanında beyaz gürültü eşliğinde emiyor öyle uyuyor😂 kulak tutma da benim büyük kızımda var ama onu hep yapıyor 6 yaşında hala daha özlediğinde, eve geldiğinde sarılırken falan kulağımı sever, çok tatlı bi alışkanlık çok hoşuma gidiyor 🤗🥰
Çaktırma benimde ,🤫ama alışkanlık olmuş onunla oynamadan uyumaz o yüzden küçüğü uyutuyorum beni bekliyor birde ben tuvalet eğitimine baslicam.yavas yavaş bebek gelince zor olmasın diye

Kızlar az önce malum platformda şöyle bir hurafe daha gördüm cinsiyet için; erkek bebek kesenin sol alt veya sol üst kısmında olurmuş kız ise sağ alt veya üst. 😅

Eklentiler

• IMG_3456.jpeg
    IMG_3456.jpeg
    263,7 KB · Görüntüleme: 34
Ben çatlağa meyilli olduğum içinn direkt başladım ama sadece 1 kere kullandım. Doğru diyorsunuz aslında yüzüme krem bile sürmüyorum şu aşama da onu da erteleyim
Ben çalışıyorum yüzüme makyaj yapıyorum ya da nemlendirici vs sürüyorum. Mineral güneş kremi sürüyorum hergün. Doktor makyaj yapmanın sıkıntı olmadığını söyledi. Sadece kullanılan cilt bakım ürünü ve makyaj malzemeleri içinde retinol ve salisilik asit olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Ben çalışıyorum yüzüme makyaj yapıyorum ya da nemlendirici vs sürüyorum. Mineral güneş kremi sürüyorum hergün. Doktor makyaj yapmanın sıkıntı olmadığını söyledi. Sadece kullanılan cilt bakım ürünü ve makyaj malzemeleri içinde retinol ve salisilik asit olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor.
evet asitlere karşı çok dikkat ediyorum. Yüzüm için solantenin de hamileler için özel olan güneş kremini kullanıyorum. Vücudum için de mineralli güneş kremi kullanıyorum. E tabi çalıştığım için makyaj yapıyorum o da minimal. Allık ve rimel o kadar :)

Günaydın kızlar ufak 2 günlük bi tatile kaçtık eşimle dün akşama kadar yüzmüşüm ve şu an aşırı yanmış durumdayım kızarmış piliçe döndüm 🤣🤣 aşırı iyi geliyor yüzmek resmen ne bulantı ne ağrı hepsi o kadar hafifledi ki tavsiye ederim ❤️🏝️
Ben de bugün yazlığa geçicem :) 1 hafta deniz güneş kum yatış sdffa deniz de dikkat ettiğin bişey oldu mu? işte ıslak kalmasın mayom vs vs

Herkese mutlu günleeerr.. 🥰 Yazdıklarınızı ara sıra girip toplu olarak okuyorum, attığınız ultrason resimleri o kadar hoşuma gidiyor, olumlu haberler geldikçe o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam, maşallah demeden asla geçmiyorum.. Olumsuz kanama lekelenme olduğu zaman da bir o kadar üzülüyorum ancak Her biriniz için de ayrı ayrı dua ediyorum.. Bu süreçte en çok buna ihtiyacımız var. Ben de bugün itibariyle 11+6 oldum şükürler olsun. 37 yaşında olduğum için riskli gruptayım maalesef, bana dua edin. Geçen hafta 10+2'de kontrole gittim dr ense kalınlığı görüyorum dedi, sonra da ben öyle dedim diye karaları bağlama daha çok küçük demesin mi? 🥹 Bir hafta takıntılı geçti. 12. Haftada gel ikili tarama yapalım dedi ama ben dayanamadım dün gittim 🤣 detaylı baktı güzelce, normal görünüyor dedi, nasıl rahatladım anlatamam.. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin.. Zorlu bir süreç neticede. Bir de tuttu erkeğe benziyor dedi cinsel çıkıntılara bakarak, sonra da dedi ki öyle dedim diye erkek olacak diye bir şey yok diyor. Allahımm iki defadır aynı şeyi yapıyor, abi söyleme o zaman niye söylüyorsun 🥹🥹 benim de eşimin de gönlümüzden geçen hep kız oldu, rüyalarımda bile hep kız gördüm defalarca. Tabi bu süreçte en son sorgulayacağım şey cinsiyeti olacaktır. Elimdeki folik asit bitti, onu bitirince hemen multivitamin verdi m2duo diye bir marka. balık yağı, omega, folik asit, çinko, dha, iyot... gibi içeriğe sahip zengin bir multivitamin yarından itibaren de ona başlayacağım. Haftaya çarşamba günü de fetal dna için kan vereceğim, 10-15 iş günü içinde belli olacağını söylediler. Yurt dışı bağlantılı eurofins diye bir firma ve Fransa'ya gidecek kan. Sizden ricam birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim, birbirimizin duacısı olalım. Hepinizi seviyorum 🥰🥰🥰

X