Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım netara femara için hangi hastaneyle görüştün, beni medikaldeki dr eurofins diye bir firmaya yönlendirdi, 450 dolar üzerinden sabit 14bin olarak konuştuk. Bu firma da Fransa'ya yolluyor kanı, doktoruma güvendiğin için ben de çok sorgulamadım açıkçası. Yoksa Türkiye lablarından birine yollayacaktım, o da bursada bir firmaydı

Canım ben doktorumun özel muayenehanesinde verdim kanımı hastanede vermedim. Sonra laboratuvardan bir isimle bağlantı kurarak ilerledim. Bana bütün formları görüntülerini falan gönderdiler öyle yani.

Ben kirmizi et balik yiyemiyorum hic mesela daha duyunca midem karisiyor

Kızlar benim canım hiç yemek yemek istemiyor. Benim gibi olan var mı
Bende senin aksine hep yiyorum. Zaten yüksek kiloyla hamile kaldım. Ve hamile olduğumdan beri hep yiyorum. Kendimi tutamıyorum.Normaldende fazla yiyorum üstelik. Şu an için 4 kilo aldım ama progestanında etkisi olduğunu düşünüyorum. İnşallah ilacı bırakınca rutine döner. Yoksa diyetisyenle devam edicem bu süreçte

Kizlar ev yapimi kek pogaca vs yiyor musunuz ben canim istediginde yiyorum yoksa iyice ac gezicem bazen canim tatli istiyor ama geri cikiyor maalesef otlu pogacaya bayiliyorum midem bulanmiyor onu yiyince
Ben yiyorum geçen paçanga böreği yedim içindeki sucukları ayıklayıp

Kızlar merhaba
Bugün yazlıkta ilacımı yazdırmak için devlet hastanesine gittim 12+1im. Hafta sonu memlekete döneceğiz . Gitmişken kontrol da etti doktor her şey yolunda göründü dedi çok şükür Cinsiyeti öğrenmek ister misin dedi Şok oldum Evet dedim Kız dedi Tahminim erkekti ama ne yalan söyliyim gönlümüzden geçen kızdı. Ağzım kulaklarımda çıktım. Tabi erken değişebilir falan ama cinsiyet ne olursa olsun öğrenmek de ona bir adım yaklaşmak gibi hissettiriyor sanki . Onun hakkında daha fazla bilgi almak hoşuma gitti. Darısı tüm bekleyenlere
Not :Bulantım hep açken oldu Bir şeyler yiyince ekmek türü geçti

Gözün aydıın canım yazlık nerdeee hahh

Benim tüp bebek, doktorum doçent normalde kendisi ense kalınlığına falan bakıp kana yönlendiriyor tecrübeli doktorlar perinatologa yönlendirmiyorlar kendileri bakıyor. Mesela benim doktorum perinsyolog randevusundan sonra raporumu kendisine göndermemi istedi. 12. hafta daha kapsamlı bakılması adına farklı bir doktora görünmek benim tercihimdi. Normalde doktorlar 20. haftadan sonra detaylı ultrasona perinatoloğa yönlendiriyorlar.

Kizlar ev yapimi kek pogaca vs yiyor musunuz ben canim istediginde yiyorum yoksa iyice ac gezicem bazen canim tatli istiyor ama geri cikiyor maalesef otlu pogacaya bayiliyorum midem bulanmiyor onu yiyince
Valla ben her şeyi yiyorum sadece paketli gıdalar, cipsler asitli içeceklerden uzak duruyorum ama canım cips isterse yerim yani abartmamak şartıyla

Bilgi için çok teşekkürler balım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…