Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim 🥰 ben 470usd artı yüzde on KDV şeklinde anlaştım. Natera aynen on gün sonra gelir sonuç dediler. Epey fark varmış neden öyle acaba Amerika'da daha uygun ödeme olması gerekmiyor mu 🤔 ben bu bunu daha hiçbir bilgiye sahip değildim aslında doktoruma güvendim en güvenlisi bu dedi bana Ben de onun için çok araştırmadan direk tamam yapalım dedim
Ben de natera iyi diye duydum hep, doktor bu var diyince de direkt tamam dedim. Testin bir kisim odemesini 35 yas altiyim diye ben odeyecegim( riskli gebelik degil diyeymis) , bir kismini da sigorta sirketi odeyecek. Testi yapan sirket sigortadan daha fazla odeme alabilmek icin fazla bildiriyor sanirim. Direkt cebimizden cikmiyor ama sigortamizi bir sekilde etkiliyor gibi. Sistem o kadar karisik ki asla anlamiyorum bir sey 😂 buraya tasindigimdan beri en cok ozledigim sey Turkiye’nin saglik sistemi 😂😂

Ben de natera iyi diye duydum hep, doktor bu var diyince de direkt tamam dedim. Testin bir kisim odemesini 35 yas altiyim diye ben odeyecegim( riskli gebelik degil diyeymis) , bir kismini da sigorta sirketi odeyecek. Testi yapan sirket sigortadan daha fazla odeme alabilmek icin fazla bildiriyor sanirim. Direkt cebimizden cikmiyor ama sigortamizi bir sekilde etkiliyor gibi. Sistem o kadar karisik ki asla anlamiyorum bir sey 😂 buraya tasindigimdan beri en cok ozledigim sey Turkiye’nin saglik sistemi 😂😂
Burada konuştuğum kadın da bana dedi aslında özel sağlık sigortanız varsa kdv'sini ekleyeceğim falan demişti galiba Türkiye'de de aynı şey geçerli bir de ben 35 yaşındayım riski gebelik oluyor falan bir de sigortam da yoktu öyle olunca KDV ödemeyin dedi 470'e anlaştık. Senin sonucun ne zaman çıkacak bir şey söylediler mi☺️

Burada konuştuğum kadın da bana dedi aslında özel sağlık sigortanız varsa kdv'sini ekleyeceğim falan demişti galiba Türkiye'de de aynı şey geçerli bir de ben 35 yaşındayım riski gebelik oluyor falan bir de sigortam da yoktu öyle olunca KDV ödemeyin dedi 470'e anlaştık. Senin sonucun ne zaman çıkacak bir şey söylediler mi☺️
Sali kan verdim, 10 is gunu dediler bana, bekliyorum sabirsizlikla🥰

Midem felakettt yanıyoorr, bebeğin saçı çıkıyor galiba kdjfsjf Eşime, 5-6 haftalıkken midem yanıyor demiştim. Bebeğin saçı çıkıyor demişti sdfs bebek daha yeni oluşmaya çalışıyor dedim

İlk gebeliğim o nedenle pek tecrübem yok. Ama gruptaki herkes perinatolojiye randevu alınca benim doktorum neden beni yönlendirmedi de kendi çağırdı diye merak ettim. Ama evet kan vereceğimi söyledi. Aç tok fatketmez dedi
Canım her şehirde perinataloji bakmıyor büyük şehirlerde ankara istanbul vs perinatalog çok rutin 12. Hafta ultrasonu da yapabiliyorlar ama küçük şehirlerde atıyorum perinatalog yoksa zaten yıllardır kadın doğumcular yapıyor, perinatalog varsa ve tekse falan da sadece riskli gebeliklere anca bakabiliyorlarmış, 2 li testi yaptırıp ultrasonu kadın doğumcuya yaptırıyorsun eğer o bir risk görürse perinatalojiye yolluyor normalde
Maşallah kuzuma benimmm ❤️ Sağlıkla büyüsün inşallah 💐 haftaya 9+6 olucaz ulturason a göre çikolata yesem görebilir miyim ki bende 9. Haftada hareketleri ulturasonda gören var mı
10. Haftadan sonra kemikleri oluşmaya anca başlıyormuş o yüzden zor galiba hareket etmesi 🙈 ben de hevesliydim baya ama bekliyorum en azından 10 u geçsin diye 🥰

İnşallah canım herkesin gönlüne göre olmuştur 🙏🏻☺️

nerde yaptırdınız o kadar kararsız kaldım ki 10. Haftadayım hala karar veremedim bir firmaya bir de ne kadara yaptırdınız

gözün aydın canım ☺️
İnşaallah güzel sonuçlar alın. Ne kadar ücret ödediniz?
Amin çok teşekkür ederim 🙏🏻 Ben de 10. Haftadan beri düşünüyorum nerede yaptıracağımı yurt içi mi yurt dışı mı diye danışmadığım doktor firma kalmadı. 12000₺ ödedim türkiyede yapan bir firmaya karar verdim umarım memnun kalırız umarım güzel sonuçlar alırız. Eğer benim doktorum yurt dışında yapılmasıyla bir farkının olmadığını söyledi bende yurt dışı firmalarının açıklamalarına ikna olmadım açıkçası. Eğer gerçekten dedikleri tarihlerde sonucları acıklar ilgili olurlarsa mutlaka sizinle paylaşıcam 10 gün içinde sonuçların çıkması gerekiyor

Benim tam göbek deliğimin altında tam böyle elim kadar avucumu dolduracak kadar bişey pırtladı 3 gündür, şişkinlik değil çok spesifik bi yerde kilo aldım göbek desem asla milim içime çekemiyorum 🙈 eşim bebek diyosun ama göbek değilse iyi diye dalga geçiyor 😅

Kızlar günaydın 🫶🏻 beslenmeniz nasıl 12. HafTadayım ama sanki hala sağlıklı beslenemiyorum yumurta avokado falan hiççç midem almıyor. İnstagram keşfetimdeki hamileliğimde ne yiyorum videolarındaki sağlıklı tabaklar canımı sıkmaya başladı 😀
Al benden de o kadar ki normalde avokado çok severim ama şu an ne yumurta ne de avokadoyu görmek bile istemiyorum🙄 bazen suçlu gibi hissediyorum ama vardır bi sebebi şu an yiyemememin diye düşünüyorum🙏🏻

Canım her şehirde perinataloji bakmıyor büyük şehirlerde ankara istanbul vs perinatalog çok rutin 12. Hafta ultrasonu da yapabiliyorlar ama küçük şehirlerde atıyorum perinatalog yoksa zaten yıllardır kadın doğumcular yapıyor, perinatalog varsa ve tekse falan da sadece riskli gebeliklere anca bakabiliyorlarmış, 2 li testi yaptırıp ultrasonu kadın doğumcuya yaptırıyorsun eğer o bir risk görürse perinatalojiye yolluyor normalde

10. Haftadan sonra kemikleri oluşmaya anca başlıyormuş o yüzden zor galiba hareket etmesi 🙈 ben de hevesliydim baya ama bekliyorum en azından 10 u geçsin diye 🥰
Antalyada yaşıyorum balım. Muhtemelen burdada çok rutindir ama bana hiç bundan bahsetmedi. Sadece haftaya salıdan için ikili teste gel. Kanda vereceksin aç yada tok fatketmez dedi. Sizce gittiğimde sormalımıyım. Terslermi acaba

Al benden de o kadar ki normalde avokado çok severim ama şu an ne yumurta ne de avokadoyu görmek bile istemiyorum🙄 bazen suçlu gibi hissediyorum ama vardır bi sebebi şu an yiyemememin diye düşünüyorum🙏🏻
Ben de normalde yumurta ve avokado çok tüketirim ikisini de asla yiyemiyorum hiç içim almıyor malesef 😢 dediğiniz gibi var bir sebebi bence de
Antalyada yaşıyorum balım. Muhtemelen burdada çok rutindir ama bana hiç bundan bahsetmedi. Sadece haftaya salıdan için ikili teste gel. Kanda vereceksin aç yada tok fatketmez dedi. Sizce gittiğimde sormalımıyım. Terslermi acaba
Bence sorabilirsin ultrason için perinatalojiye gidecek miyim diye belki de testten sonra yollayacaktır, tesrlerse de terslesin artık napalım bebişlerden önemli değil hiçbi şey ben artık öyle bakıyorum umursamamaya başladım 😅

Amin çok teşekkür ederim 🙏🏻 Ben de 10. Haftadan beri düşünüyorum nerede yaptıracağımı yurt içi mi yurt dışı mı diye danışmadığım doktor firma kalmadı. 12000₺ ödedim türkiyede yapan bir firmaya karar verdim umarım memnun kalırız umarım güzel sonuçlar alırız. Eğer benim doktorum yurt dışında yapılmasıyla bir farkının olmadığını söyledi bende yurt dışı firmalarının açıklamalarına ikna olmadım açıkçası. Eğer gerçekten dedikleri tarihlerde sonucları acıklar ilgili olurlarsa mutlaka sizinle paylaşıcam 10 gün içinde sonuçların çıkması gerekiyor
Teşekkür ederim cevabınız için. Ben de yarın yaptıracağım. 350 dolar ücreti. 10 iş günü içerisinde de sonucun çıkacağını söylediler.

Teşekkür ederim cevabınız için. Ben de yarın yaptıracağım. 350 dolar ücreti. 10 iş günü içerisinde de sonucun çıkacağını söylediler.
Bana da 10 iş günü dediler inşallah güzel sonuçlar alacağız♥️🙏🏻 şimdiden geçmiş olsun ben yaptırınca en azından bu konu hakkında düşünmeyi bıraktığım için rahatladım. Sıra sonuçları alıp içimizi ferahlatmakta♥️

Kız erkek bebekte bulantı olmuyor bak bu 2. Kişiye soruşum bu grupta 🤣🤣 ayyy kesin benimki kız o zaman of 🤣🤣
tezini hemen çürüteyim mi🤣 çürüttüm gittiii çünkü ben şimdiye kadar 3 gebelik geçirdim 2 kızım var 1 erkek kaybım var, üçünde de kusma bulantı vs yaşamadım. bu 4. gebeliğim bunda da yok, o direk yapısal bişey sanırım hormonlar, bünye vs..

X