Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tezini hemen çürüteyim mi🤣 çürüttüm gittiii çünkü ben şimdiye kadar 3 gebelik geçirdim 2 kızım var 1 erkek kaybım var, üçünde de kusma bulantı vs yaşamadım. bu 4. gebeliğim bunda da yok, o direk yapısal bişey sanırım hormonlar, bünye vs..
Bende çürüteyim o zaman kızımda hiç bulantım olmadı bir kere taşınma stresinden olduğunu düşünüyorum ve bu gebeliğim de bulantıdan ölücem aniden öğürme geliyor ve kusuyorum ve doktor 11 haftalıkken %90 kız dedi 🤣

tezini hemen çürüteyim mi🤣 çürüttüm gittiii çünkü ben şimdiye kadar 3 gebelik geçirdim 2 kızım var 1 erkek kaybım var, üçünde de kusma bulantı vs yaşamadım. bu 4. gebeliğim bunda da yok, o direk yapısal bişey sanırım hormonlar, bünye vs..
Yaaa baktığında benim arkadaşım erkek bebek doğurdu doğuma girmeden bile kusmuştu o derece kötü bulantısı vardı . 😭 ama grupta iki kişinin erkek ve şu an bulantıları yok muş bakalım 🤣

Yaaa baktığında benim arkadaşım erkek bebek doğurdu doğuma girmeden bile kusmuştu o derece kötü bulantısı vardı . 😭 ama grupta iki kişinin erkek ve şu an bulantıları yok muş bakalım 🤣
Cinsiyeti erkek hissediyorum ve basindan beri neredeyse hic bulantim olmadi, cok hafif arada yokluyor sadece :anneadayı:

Aha da 3 😁😁❤️ valla bu tezin doğruluğu var kim ne derse desin 🤲🏻😁
sende var mı bulantı? ben de hiç yok her zamanki gibi. benim de 2 kızım var, allahım sağlıklı evlat versin ama benim de gönlümden geçen erkek bu sefer o duyguyu da tatmak adına. Allah gönlümüze göre ve sağlıkla verir inşallah

sende var mı bulantı? ben de hiç yok her zamanki gibi. benim de 2 kızım var, allahım sağlıklı evlat versin ama benim de gönlümden geçen erkek bu sefer o duyguyu da tatmak adına. Allah gönlümüze göre ve sağlıkla verir inşallah
Ben de kusma hiçbir zaman olmadı ağır bulantı sadece kızımda da aynıydı . Ama bu bi tık daha hafif en azından yemek yiyebiliyorum kızımda 3 ay hiçbişey yiyemedim.

Bazı yorumları görünce ne güzel diyorum bazı doktorlar taa 11- 12. Haftalarda %90 kız/erkek demiş. Benim doktorum niye böyle ya 😁😁 13. Haftanın içindeyim, değişebilir cinsiyeti diye arada bırakıyor hep. 16. Haftayı bekle dedi. Biraz garantici galiba 🥲🥲🥲

Bencede yapısal. Annem 3 hamileligindede cok rahatmis hic bulanti falan yaşamamis. 2 kiz 1 erkek dogurdu :) bazi kadinlarda bir hamileliginde yaşiyor digerinde yaşamiyor o zaman cinsiyete gore farkediyor sanirim.

Kızlar bu ikili test illa perinatolojide mi yapılıyor. Benim doktorum ayın 27sine randevu verdi. İkili test için. Ama hiç perinatoloji falan demedi.direkt kendi doktoruma gitcem. Bunu kadın doğumcularda yapıyormu yoksa sadece perinatoloji mi
Benim kendi doktorum baktı (özel hastane). kan tahlili istedi.

Bencede yapısal. Annem 3 hamileligindede cok rahatmis hic bulanti falan yaşamamis. 2 kiz 1 erkek dogurdu :) bazi kadinlarda bir hamileliginde yaşiyor digerinde yaşamiyor o zaman cinsiyete gore farkediyor sanirim.
Benim annem de 3 çocuk doğurdu, 2 kız 1 erkek. Ve üçümüzde de hiç bulantı kusma yaşamamış. çok şükür ki anneme çekmişim bende 😊🙏

Geçici bir durum yani o zaman canım. Acaba üç aydan sonra normale döner mi? Bende 11.haftada yaptırdım benimde öyle çıktı aynısını dedi doktor ama işte insan yinede merak ediyor bişey olur mu diye. Tekrar kan verdin mi peki?
Benim de 9. Haftada ilk testlerde dusuk cikmisti, simdilik ilaca gerek yok ikinci trimesterda tekrar kontrol edecegiz demisti doktorum. 12+1 de enerjim yerine geldi, kendimi daha iyi hissediyorum artik diyince o zaman tsh i tekrarlayalim dedi ve normal sinirlar icinde cikti.

X