Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Nasıl emilimi kolay mı rahat sürdün mü
Ben zorlanmadım canımm emilimi de iyi bence sürdüm üstümü giydim bulaşma yok. Arkadasım zaten sürekli bunu kullanıyormuş sabah akşam sürüyormuş. Sabah işe gitmeden önce sürüp üstünü giyiyor bulaşma olmuyormuş

Çatlak yağı, kremi kullanmaya başlayan var mı? Benim yağlarım bugün geldi. Az önce duştan sonra sürdüm umarım işe yararrr
Ben bir aydir falan kullaniyorum. Dus sonrasi mustelanin yagi, kuru cilde de lierac, sabah aksam nasil denk gelirse artik. Ama yagi denemek icin kucuk almistim, bitmek uzere. Sen ne aldin?

Canım çok şükür ölçümlerin normal çıkmış. İnsan nasıl rahatlıyor değil mi? 🥰 Önce kız deyip sonra erkek diyebiliyorlar ama erkek dendikten sonra kıza döndüğünü çok duymadım ben. Sağlıcakla gelsin inşaallah. Bu arada sen kaç yaşındaydın? Yaştan dolayı deyince merak ettim 🤭
Ya aynen öyle test sonucunu da bekliyorum tabi ama ultrason ölçümleri çok önemli onlar iyi gelince büyük ölçüde rahatladım şükür :dua: 35 yaşındayım ilk gebeliğim o nedenle biraz risk yüksekmiş bende.

Ya aynen öyle test sonucunu da bekliyorum tabi ama ultrason ölçümleri çok önemli onlar iyi gelince büyük ölçüde rahatladım şükür :dua: 35 yaşındayım ilk gebeliğim o nedenle biraz risk yüksekmiş bende.
Benim de yaşım 37. Yaş riski illa ki oluyor. Ölçümlerin iyi çıkması çok iyi ama maşallah 🧿🥰

Ben diyetisyenle devam ediyorum cunku iki gun oncesine kadar spor yuruyus yasakti, kanamam var diye. 64- 65 le hamile kaldim ama hamile kaldigim gibi 67 oldum, o zamandan beri de iste diyetle sabit tutmaya calisiyoruz kilomu, daha da almiyim diye. Ama su an cok cilgin hamburger aseriyorum ve galiba cikip yiyecegim😂
Ye balım aşerdiğini yemen lazım. Sen yine iyi bir kiloyla hamile kalmışsın. Bende pcos vardı kilo vermem zordu ama iyi gidiyordum. 102 kilodan 94e düştüm. Düştüğüm ay hamile kaldım. Suan 96 oldum. Allahtan biraz boyum varda belli olmuyor. Ama dayanamıyorum. Karnım tok olsa bile yemek istiyorum. Midem ekşise bile yemek istiyorum. Birde birkaç kere kanamam oldu diye annem şehir dışından bana yardıma geldi. Evde hergün sarmalar dolmadan börekler pişiyor. Nasıl yemeyeyim. Ben dursam annem durmaz ağzıma tıkar. Bende hem şu riskli dönemin bitmesini progestanın sonlanmasını hemde annemin gitmesini bekliyorum. O zamanda bu hızla kilo alırsam diyetisyen yolu göründü demektir. Resmen ağır yaşamlardaki insanlara benzetiyorum yemek yeme isteğimi 😅 hamburgerin yanına patates almayı unutma balım😅😅😋 ayh ne uzun yazdım. Meğer ne muzdaripmişim😅😅😅😅

Ye balım aşerdiğini yemen lazım. Sen yine iyi bir kiloyla hamile kalmışsın. Bende pcos vardı kilo vermem zordu ama iyi gidiyordum. 102 kilodan 94e düştüm. Düştüğüm ay hamile kaldım. Suan 96 oldum. Allahtan biraz boyum varda belli olmuyor. Ama dayanamıyorum. Karnım tok olsa bile yemek istiyorum. Midem ekşise bile yemek istiyorum. Birde birkaç kere kanamam oldu diye annem şehir dışından bana yardıma geldi. Evde hergün sarmalar dolmadan börekler pişiyor. Nasıl yemeyeyim. Ben dursam annem durmaz ağzıma tıkar. Bende hem şu riskli dönemin bitmesini progestanın sonlanmasını hemde annemin gitmesini bekliyorum. O zamanda bu hızla kilo alırsam diyetisyen yolu göründü demektir. Resmen ağır yaşamlardaki insanlara benzetiyorum yemek yeme isteğimi 😅 hamburgerin yanına patates almayı unutma balım😅😅😋 ayh ne uzun yazdım. Meğer ne muzdaripmişim😅😅😅😅
okurken kendimi gördüm, ben de her koşulda yiyebilirim ağlarım yerim gülerim yerim biye böyleyim ya

Ben bir aydir falan kullaniyorum. Dus sonrasi mustelanin yagi, kuru cilde de lierac, sabah aksam nasil denk gelirse artik. Ama yagi denemek icin kucuk almistim, bitmek uzere. Sen ne aldin?
Bio oil aldım, doğal yağlardan yanaydım ama şu göbek tüylerini görünce korktum. En iyisi çatlaklar için yapılmışı alayım dedim 🤗

Bu ikili testte yaş büyüüük etken oluyor mu? Yani ben hiç bilmiyorum. 33 yaşındayım ve bu sonucu çok mu etkiliyor yani?
35 yaş ve üstü etkiliyormuş sanırım canım. Sende bir sorun olacağını düşünmüyorum. Bir ortalama çıkarıyorlarmış galiba yaş faktörünü de ekleyerek. Ben çok cahilim açıkçası bu konularda hiç araştırmadım. Doktorum ne derse ona güveniyorum. Kafam da büyük ölçüde rahatladı bugünden sonra. Darısı sana da olsun inşallah tez zamanda ve kolaylıkla :dua::KK36:

Teşekkürler 🙏 Didimde canım yazlık dediğim annemlerin evindeyim 😄 Buralar çok kalabalık hastaneyi de çok meşgul etmek istemedim gerginler zaten doktor da ekranı bana hiç çevirmedi 2li testi asıl doktoruma yaptırırım diye burada yaptırmadım artık ondan belirtmiştim aslında 😄
GOzunuz aydinnn 🥰 ultrason resminiz varmi bugune ait. Merak ettim sizin kızı😀

35 yaş ve üstü etkiliyormuş sanırım canım. Sende bir sorun olacağını düşünmüyorum. Bir ortalama çıkarıyorlarmış galiba yaş faktörünü de ekleyerek. Ben çok cahilim açıkçası bu konularda hiç araştırmadım. Doktorum ne derse ona güveniyorum. Kafam da büyük ölçüde rahatladı bugünden sonra. Darısı sana da olsun inşallah tez zamanda ve kolaylıkla :dua::KK36:
Ay amin amin inşallah 11 eylüle ne kaldı ki 😬
Ben gogus estetigi sonrasi biooil kullanmistim, bayaa memnun kalmistim, hic catlagim olmadi. Iyi hatirlattin😂
Süper o zaman ya düzenli kullanayım bari 😂

Kızlarrrr bir şey danışmak istiyorumm😅 %90 kızımız olacağını öğrendiğimiz için isim düşünmeye başladık eşimle. Biraz uçuk belki absürt bilmiyorum sizin de fikrinizi almak istedim 🤭 Derin Mavi ismi sizce nasıl? Maviyi eşim de ben de çok seviyoruz, genel olarak Derin diye sesler aileler diye düşündük. Kendimizce uyumlu ve farklı geldi ama sizin de fikrinizi almak istiyorum saçma mı acaba? 🥲

Ayy gözünüz aydıın 🥰 ben demiştim kız diye 🙈 demek ki fetal nub teorsinin bi anlamı var gerçekten ona göre söylemiştim
Evet 😄sanırım o teori bende tuttu en azından
GOzunuz aydinnn 🥰 ultrason resminiz varmi bugune ait. Merak ettim sizin kızı😀
Ayy bırakın ultrason resmini bana ekranı bile göstermedi doktor nedense . Pazartesi günü çekilince göndereyim 🙏

Kızlarrrr bir şey danışmak istiyorumm😅 %90 kızımız olacağını öğrendiğimiz için isim düşünmeye başladık eşimle. Biraz uçuk belki absürt bilmiyorum sizin de fikrinizi almak istedim 🤭 Derin Mavi ismi sizce nasıl? Maviyi eşim de ben de çok seviyoruz, genel olarak Derin diye sesler aileler diye düşündük. Kendimizce uyumlu ve farklı geldi ama sizin de fikrinizi almak istiyorum saçma mı acaba? 🥲
İkisi de ayrı ayrı çok hoş isimler bence

neden saçma olsun ki canım😊 sonuçta sizin bebeğiniz ve sizin seçiminiz, ki bence çook güzel benim çok hoşuma gitti 🥰🫶🏻

Ahahahhaha, bir an once biter insallah ama 2 kilo almissiniz sadece ilac ve dinlenmeyle cok iyi aslinda :) pcos vb durumlar icin benim diyetisyenim bayaa iyi sonuclar aliyor diye goruyorum instagramdan, hamilelerle de calisiyor zaten. Simdi ya da ileride ihtiyac duyarsaniz aklinizda bulunsun, bilgilerini paylasirim:)

X