Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gözün aydıın canım :nazar: yazlık nerdeee hahh
Teşekkürler 🙏 Didimde canım yazlık dediğim annemlerin evindeyim 😄 Buralar çok kalabalık hastaneyi de çok meşgul etmek istemedim gerginler zaten doktor da ekranı bana hiç çevirmedi 2li testi asıl doktoruma yaptırırım diye burada yaptırmadım artık ondan belirtmiştim aslında 😄

canım ultrason resimleri varsa bebişin paylaşır mısın😊🤗
Ultrasonda resim vermedi doktor ama video çekmiştik hareket ederken🥰 oradan şöyle bir kare kestim en belirgin haliyle🥰❤️
Screenshot_2024-08-22-17-35-58-433_com.miui.videoplayer-edit.jpg

Kızlar merhaba 🤩
Bugün yazlıkta ilacımı yazdırmak için devlet hastanesine gittim 12+1im. Hafta sonu memlekete döneceğiz . Gitmişken kontrol da etti doktor her şey yolunda göründü dedi çok şükür 🧿 Cinsiyeti öğrenmek ister misin dedi 😄 Şok oldum Evet dedim Kız dedi 🎊 Tahminim erkekti ama ne yalan söyliyim gönlümüzden geçen kızdı. Ağzım kulaklarımda çıktım. Tabi erken değişebilir falan ama cinsiyet ne olursa olsun öğrenmek de ona bir adım yaklaşmak gibi hissettiriyor sanki . Onun hakkında daha fazla bilgi almak hoşuma gitti. Darısı tüm bekleyenlere
Not :Bulantım hep açken oldu Bir şeyler yiyince ekmek türü geçti
Ayy gözünüz aydıın 🥰 ben demiştim kız diye 🙈 demek ki fetal nub teorsinin bi anlamı var gerçekten ona göre söylemiştim

Teşekkürler 🙏 Didimde canım yazlık dediğim annemlerin evindeyim 😄 Buralar çok kalabalık hastaneyi de çok meşgul etmek istemedim gerginler zaten doktor da ekranı bana hiç çevirmedi 2li testi asıl doktoruma yaptırırım diye burada yaptırmadım artık ondan belirtmiştim aslında 😄
Ya evet ben de en son gittiğim ekranı görmedim bile haha sadece ultrason kağıdını verdi hadi yallah hahah 🤣🤣

Kızlar büyük ihtimalle erkek dedi 🎉 🥹 çikolata yemiştim hareketlerini de gördük taklalar attı 🥰 ultrasonda ense ve burun ölçümü falan normal çıktı çok şükür 🧿 boyu altı cm 12 2yiz ama 12 4 e uyumlu 🥰 folik bıraktım elental-2 başladım. Nıpt için kan verdim en net sonucu verdiği için ve yaşımdan dolayı. Panorama ile yaptırıyorum testi. Şimdilik herşey yolunda on gün sonra net sonucu alacağız. Sonraki kontrol bir ay sonra🧿🥰
Canım çok şükür ölçümlerin normal çıkmış. İnsan nasıl rahatlıyor değil mi? 🥰 Önce kız deyip sonra erkek diyebiliyorlar ama erkek dendikten sonra kıza döndüğünü çok duymadım ben. Sağlıcakla gelsin inşaallah. Bu arada sen kaç yaşındaydın? Yaştan dolayı deyince merak ettim 🤭

tezini hemen çürüteyim mi🤣 çürüttüm gittiii çünkü ben şimdiye kadar 3 gebelik geçirdim 2 kızım var 1 erkek kaybım var, üçünde de kusma bulantı vs yaşamadım. bu 4. gebeliğim bunda da yok, o direk yapısal bişey sanırım hormonlar, bünye vs..
Mide bulantısının zaten bebeğin cinsiyeti ile ilgisi yok ki, babadan gelen genlerle ilgili bir durum. 😅 Bir arkadaşımın iki oğlu var, doğuma kadar midesi bulanmış. Yine bir arkadaşımın kızı oldu, epey uzun sürdü bulantısı. Şu an yine hamile 13 haftalık ve prilam kullanmasına rağmen bulantısı devam ediyor. Bu gebeliğinde henüz öğrenmedi cinsiyeti. Benim kızımda sadece 1 ay bulantım oldu, bunda o da yok.

Mide bulantısının zaten bebeğin cinsiyeti ile ilgisi yok ki, babadan gelen genlerle ilgili bir durum. 😅 Bir arkadaşımın iki oğlu var, doğuma kadar midesi bulanmış. Yine bir arkadaşımın kızı oldu, epey uzun sürdü bulantısı. Şu an yine hamile 13 haftalık ve prilam kullanmasına rağmen bulantısı devam ediyor. Bu gebeliğinde henüz öğrenmedi cinsiyeti. Benim kızımda sadece 1 ay bulantım oldu, bunda o da yok.
aynen canım işte hepsi birer hurafe uydurma beklenti her neyse😅

Bende senin aksine hep yiyorum. Zaten yüksek kiloyla hamile kaldım. Ve hamile olduğumdan beri hep yiyorum. Kendimi tutamıyorum.Normaldende fazla yiyorum üstelik. Şu an için 4 kilo aldım ama progestanında etkisi olduğunu düşünüyorum. İnşallah ilacı bırakınca rutine döner. Yoksa diyetisyenle devam edicem bu süreçte
Ben diyetisyenle devam ediyorum cunku iki gun oncesine kadar spor yuruyus yasakti, kanamam var diye. 64- 65 le hamile kaldim ama hamile kaldigim gibi 67 oldum, o zamandan beri de iste diyetle sabit tutmaya calisiyoruz kilomu, daha da almiyim diye. Ama su an cok cilgin hamburger aseriyorum ve galiba cikip yiyecegim😂

X