Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende çürüteyim o zaman kızımda hiç bulantım olmadı bir kere taşınma stresinden olduğunu düşünüyorum ve bu gebeliğim de bulantıdan ölücem aniden öğürme geliyor ve kusuyorum ve doktor 11 haftalıkken %90 kız dedi

Yaaa baktığında benim arkadaşım erkek bebek doğurdu doğuma girmeden bile kusmuştu o derece kötü bulantısı vardı . ama grupta iki kişinin erkek ve şu an bulantıları yok muş bakalım

Yaaa baktığında benim arkadaşım erkek bebek doğurdu doğuma girmeden bile kusmuştu o derece kötü bulantısı vardı . ama grupta iki kişinin erkek ve şu an bulantıları yok muş bakalım
Cinsiyeti erkek hissediyorum ve basindan beri neredeyse hic bulantim olmadi, cok hafif arada yokluyor sadece

Aha da 3 valla bu tezin doğruluğu var kim ne derse desin
sende var mı bulantı? ben de hiç yok her zamanki gibi. benim de 2 kızım var, allahım sağlıklı evlat versin ama benim de gönlümden geçen erkek bu sefer o duyguyu da tatmak adına. Allah gönlümüze göre ve sağlıkla verir inşallah

Ben de kusma hiçbir zaman olmadı ağır bulantı sadece kızımda da aynıydı . Ama bu bi tık daha hafif en azından yemek yiyebiliyorum kızımda 3 ay hiçbişey yiyemedim.

Bazı yorumları görünce ne güzel diyorum bazı doktorlar taa 11- 12. Haftalarda %90 kız/erkek demiş. Benim doktorum niye böyle ya 13. Haftanın içindeyim, değişebilir cinsiyeti diye arada bırakıyor hep. 16. Haftayı bekle dedi. Biraz garantici galiba

Bencede yapısal. Annem 3 hamileligindede cok rahatmis hic bulanti falan yaşamamis. 2 kiz 1 erkek dogurdu :) bazi kadinlarda bir hamileliginde yaşiyor digerinde yaşamiyor o zaman cinsiyete gore farkediyor sanirim.

Benim kendi doktorum baktı (özel hastane). kan tahlili istedi.

Bencede yapısal. Annem 3 hamileligindede cok rahatmis hic bulanti falan yaşamamis. 2 kiz 1 erkek dogurdu :) bazi kadinlarda bir hamileliginde yaşiyor digerinde yaşamiyor o zaman cinsiyete gore farkediyor sanirim.
Benim annem de 3 çocuk doğurdu, 2 kız 1 erkek. Ve üçümüzde de hiç bulantı kusma yaşamamış. çok şükür ki anneme çekmişim bende

Benim de 9. Haftada ilk testlerde dusuk cikmisti, simdilik ilaca gerek yok ikinci trimesterda tekrar kontrol edecegiz demisti doktorum. 12+1 de enerjim yerine geldi, kendimi daha iyi hissediyorum artik diyince o zaman tsh i tekrarlayalim dedi ve normal sinirlar icinde cikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…