Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben doktorumun özel muayenehanesinde verdim kanımı hastanede vermedim. Sonra laboratuvardan bir isimle bağlantı kurarak ilerledim. Bana bütün formları görüntülerini falan gönderdiler öyle yani.
canım ultrason resimleri varsa bebişin paylaşır mısın

Gözün aydıın canım yazlık nerdeee hahh
Teşekkürler Didimde canım yazlık dediğim annemlerin evindeyim Buralar çok kalabalık hastaneyi de çok meşgul etmek istemedim gerginler zaten doktor da ekranı bana hiç çevirmedi 2li testi asıl doktoruma yaptırırım diye burada yaptırmadım artık ondan belirtmiştim aslında

Ayy gözünüz aydıın ben demiştim kız diye demek ki fetal nub teorsinin bi anlamı var gerçekten ona göre söylemiştim

Ya evet ben de en son gittiğim ekranı görmedim bile haha sadece ultrason kağıdını verdi hadi yallah hahah

Canım çok şükür ölçümlerin normal çıkmış. İnsan nasıl rahatlıyor değil mi? Önce kız deyip sonra erkek diyebiliyorlar ama erkek dendikten sonra kıza döndüğünü çok duymadım ben. Sağlıcakla gelsin inşaallah. Bu arada sen kaç yaşındaydın? Yaştan dolayı deyince merak ettim

Mide bulantısının zaten bebeğin cinsiyeti ile ilgisi yok ki, babadan gelen genlerle ilgili bir durum. Bir arkadaşımın iki oğlu var, doğuma kadar midesi bulanmış. Yine bir arkadaşımın kızı oldu, epey uzun sürdü bulantısı. Şu an yine hamile 13 haftalık ve prilam kullanmasına rağmen bulantısı devam ediyor. Bu gebeliğinde henüz öğrenmedi cinsiyeti. Benim kızımda sadece 1 ay bulantım oldu, bunda o da yok.

aynen canım işte hepsi birer hurafe uydurma beklenti her neyse

Ben diyetisyenle devam ediyorum cunku iki gun oncesine kadar spor yuruyus yasakti, kanamam var diye. 64- 65 le hamile kaldim ama hamile kaldigim gibi 67 oldum, o zamandan beri de iste diyetle sabit tutmaya calisiyoruz kilomu, daha da almiyim diye. Ama su an cok cilgin hamburger aseriyorum ve galiba cikip yiyecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…