Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın
İkili test kaçıncı haftaya kadar bakılıyor?
Birde TSH'ına son zamanlarda baktırıp çok düşük çıkan var mı?
Canım ben 11. Haftada baktırdığımda sınır değerin çok altındaydı dahiliyeye gittim doktor ilk 3 aylık dönemde hcg hormonunun fazlaca üretilmesinden dolayı tsh baskılanabiliyor, serbest t4 değerinde sıkıntı yoksa ve daha önce tiroitlerinle alakalı sorun yaşamadıysan normal bir durum ama 1 ay sonra tekrar test yaptır demişti.

Selaaamm 2li testi 12. hafta perinatolog muayenesinden sonra doktorum karar verecek. Ben 11+4üm mide bulantım aşırı arttı doktorun prilamı günde kaç kez nasıl kullanmanı önerdi?

onun için önce normal muayene için kadın doğum kaydı açmalısın perinatoloji yan dal olarak geçer o da kayıt açılan kadın doğum kendi ekranından perinatolog muayenesi isteyebiliyor

Bende devam ediyorum folik asite. Fakat değiştirdi. Folidoce diye bişey verdi. Kullandınız mı hiç?
Ben folidoce kullandım 3 ay canım . Şimdi bıraktım artık Decavite devam ediyorum sanırım onunda içerisinde var Tam emin değilim ama başından beri kullanıyordum bu multivitamini zaten devam edecekmişim
Çok saçma ama göbek üstü tüylenen var mı benim aşırı tüylendi yaaa. Göbek çizgim zaten lazerliydi orda hiç yok ama üstü baya tüylü
Aaa benim de hem de bugün fark ettim bebek tüyü gibi ama fazlaca Neler oluyor bize

evet canım oluyo hamilelikte bende çok olmadı ama bikaç kıl çıkmıştı şuan daha bişey yok
Tüy tüy böyle ama baya tüy
onun için önce normal muayene için kadın doğum kaydı açmalısın perinatoloji yan dal olarak geçer o da kayıt açılan kadın doğum kendi ekranından perinatolog muayenesi isteyebiliyor
Evet canım öyle yapmıştım zaten, kadın doğum doktoru perinatolojiye yönlendirdi. Arkadasım sadi konukta çalışıyor sağolsun randevu ayarladık. 11 eylülde inşallah 2 li teste giricem. Öncesin eğitim veriyormuş doktor. Devlet zorunlu tutmuş

benimkiler bildiğin kıl oluyo tüy daha hoş geliyo kulağa

Yaaaaaaa yerimmm ters durmuş resmen bıcırık.Olsun güzel annesi gösterir o. Sağlıklı olmasına çok sevindim cinsiyet için biraz daha sabır sanırım

İki gündür akşam iş çıkışına doğru midem bulanıyor. Su bile içemiyorum 2 gündür az su içiyorum
2 gündür benim de akşama kadar sürüyordu bulantım dün prilam aldım akşam bugün baya rahat ettim yeme sorunu yaşamadım ama suyu ben de içemiyorum 4-5 gündür dün başım ağrıyınca serum taktılar neyse ki ama havalar da sıcak susuzluk zor herşey neyse de suyu içmemiz lazım sanki

Kızlar, doktor foliğe devam 1 ay daha dedi. Yani 4.Ay bitene kadar.
Ben çocuk gelişimi uzmanıyım. Bize okulda ilk 3 ay diye öğrettiler. İnternette de öyle yazıyor
Sizin doktorlar ne diyor bu konuda?

Selaaamm 2li testi 12. hafta perinatolog muayenesinden sonra doktorum karar verecek. Ben 11+4üm mide bulantım aşırı arttı doktorun prilamı günde kaç kez nasıl kullanmanı önerdi?
Selamlar Gece yatmadan 2 tane alacağım. Gün içinde bulantı başlarsa tekrar alabilirmişim 1 er tane 2 kere

Kızlar bu 2-3 gündür başım şiddetli ağrıyor hamileliğim boyunca çekmedim migrenim yok nasıl bu kadar ağrır anlam veremedim dolunayın etkisine bağlıyorum artık benim gibi hisseden var mı

Kızlar gebelikte tansiyon sorunu yaşayan oldumu. Belirtileri ne acaba. 2 gundur basimin arka kisminda agri oluyor. Ozellikle tlfna bakarken dahada artiyor. Kafami yastiktan kaldirmak istemiyorum. Acaba hamileliktenmi diyorum yoksa tansiyonmu bu. Kafam karisti

Benim de bu akşam nasıl baş ağrım var. Hiç ağrımayan başım zonkladı. Duşa falan girdim. Uzun zamandır konuşmadığım birisi aradı. Nasıl gidiyor hamilelik sıkıntın var mı dedi. Yok dedim çok şükür. Anam başladı ağrıı nerden dediim

Kızlar bu 2-3 gündür başım şiddetli ağrıyor hamileliğim boyunca çekmedim migrenim yok nasıl bu kadar ağrır anlam veremedim dolunayın etkisine bağlıyorum artık benim gibi hisseden var mı
Az önce arkadasa yazdım epeydiiiirr ağrımayan başım bugün ağrımak istedi

Az önce arkadasa yazdım epeydiiiirr ağrımayan başım bugün ağrımak istedi
Etrafımdakilerin çoğu hamile olan olmayan şiddetli baş ağrısı çekmiş ben günde 4 litre su içiyorum normalde de çok içerim su içmenin baş ağrısını azaltıcı etkisi var doğrudur içmesem kim bilir nasıl olacam sıcaklara ve dolunaya bağladım nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…