Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün kontrolden geldim Allah şükür herşey yolumda bebeğim 13+1 olmuş ama o kadar ters pozisyondaydı ki cinsiyet göremedik bi türlü hatta doktorum git tatlı ye 15 dk sonra gel dedi bu sefer de yüz üstü kendini top gibi yapmıştı 😂 benimki inat çıktı cinsiyet göstermeyecek bana

Eklentiler

• IMG_1353.jpeg
    IMG_1353.jpeg
    154,5 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bugün kontrolden geldim Allah şükür herşey yolumda bebeğim 13+1 olmuş ama o kadar ters pozisyondaydı ki cinsiyet göremedik bi türlü hatta doktorum git tatlı ye 15 dk sonra gel dedi bu sefer de yüz üstü kendini top gibi yapmıştı 😂 benimki inat çıktı cinsiyet göstermeyecek bana
Allah'ım yerim bunu maşallah ters yatmış resmennnn 🤣

Maltepe de hangi doktora gidiyorsunuzz

Bacım bana erkek gibi geldi 😍😍 sağlıkla gelsin duruşuna yandığım çocuk 😁😍

Doktora bidahaki gittigimde sorcam 2 tane icsem diye. Ama doktor 2 haftaya gecer bulantin merak etme demisti hic gececek gibi degil yani son gaz devam ediyo
Hem doktorum hem internette araştırdıklarım hep aynı şeyi söylemiş canım. Gece yatmadan 2 tane, gündüz yine bulanırsa 1 tane daha alabiliyorsun dedi. Çok zorlandığın günlerde maximum 4 tane alabilirsin dedi. Bence de sor.

amaan evi hiç takmıyorum bile, tabi arada bazı şeyleri mecbur kalıp yapıyorum da. sen de hiç düşünme ev işlerini canım, artık insan eşinin yaptığından memnun olma durumuna geliyo. hiç yoktan iyidir diyorsun.
büyük kızım günlük ihtiyaçları dışında hiç zorlanmıyor beni, ama küçüğüüü gerçekten perişan haldeyim uyuyamıyorum çocuğu bi uyuda 2 nefes alıcam, diş çıkarıyor aşırı huysuz aksinmutsuz çok yoruluyorum geceleri de ayrı habire emzir dur, analık çok güzel ama bir o kadar da zoor
Haklisin canim Allah bagislasin dis cikarma durumlari evet kotu ve sıkıntılı arkadaslarimin cocuklarindan biliyorum

kizlar bana diyetisyenim demisti ama nedense hic deneyememistim, gecen gun bir arkadasim diyince suyun icine bir iki minik parca zencefil attim ve midem bayaa rahatladi. Bulantim cok azdi o gun, daha cok yanmam vardi, ikisine de iyi geldi.
Ben de zencefili deneyeyim canim arada bulanuyor arada yaniyor benim de axaldo diyorum bir bakiyorum hooop yine ayni

Oy oy maşallah prens veya prensese 😅😅❤️

Kızlar çay kahve tüketiminiz nasıl? Ben kalp atışını duyana kadar hiç kahve içmemiştim. Şimdi işte bi tane Türk kahvesi içiyorum günde. Birde sabah çay bazen akşam da çay. 2 bardak yani.

Kızlar çay kahve tüketiminiz nasıl? Ben kalp atışını duyana kadar hiç kahve içmemiştim. Şimdi işte bi tane Türk kahvesi içiyorum günde. Birde sabah çay bazen akşam da çay. 2 bardak yani.
Ben tiksindim gibi bişey canım hiç istemiyor. Ama mutlaka gün de en az 1 en çok 2 türk kahvesi içiyorum. Yoksa çizim yaparken bayılıyorum. Çay hiç sevmem. Kahvalti da simit varsa çay içiyorum hamileliğim boyunca 2 tane içtim 😂😂

Çok saçma ama göbek üstü tüylenen var mı😂😂😂 benim aşırı tüylendi yaaa. Göbek çizgim zaten lazerliydi orda hiç yok ama üstü baya tüylü 🥲

X