Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Geçici bir durum yani o zaman canım. Acaba üç aydan sonra normale döner mi? Bende 11.haftada yaptırdım benimde öyle çıktı aynısını dedi doktor ama işte insan yinede merak ediyor bişey olur mu diye. Tekrar kan verdin mi peki?

Selaaamm 2li testi 12. hafta perinatolog muayenesinden sonra doktorum karar verecek. Ben 11+4üm mide bulantım aşırı arttı doktorun prilamı günde kaç kez nasıl kullanmanı önerdi?
Al bende de o kadar günümüz aynı şikayetimiz de aynı. Bende 11+4teyim mide bulantım geçer gider derken resmen nirvana yaptı ilaçsız bu haftaya kadar geçirdim ama bugün çok zorlandım. Her Saniye yoğun bir şekilde mide bulantısı çektim resmen. Peki kızlar aranızda prizin diye bir ilaç kullanan oldu mu mide bulantısı için? Bana bunu vermişti doktorum ama hiç içmedim. İçen var mı? Genelde prilam adını duyuyorum sizlerden.

Ben 2 gündür düzgün su da içemiyorum. Dolunay mı neyse geçse de rahatlasaaakk

Kızlar 13+2 den sesleniyorum bu bulantı geçmiyor ve ben artık geçmeyecek gibi hissediyorum ger sabah kusmaktan canım çıktı ya
Selaaamm 2li testi 12. hafta perinatolog muayenesinden sonra doktorum karar verecek. Ben 11+4üm mide bulantım aşırı arttı doktorun prilamı günde kaç kez nasıl kullanmanı önerdi?

Uykulu sersem yapiyor mu peki ?

Tüm günaydın yazanlara günaydın kızlar . Cinsiyetler yavaş yavaş belli oluyor artık sanırım bakalım bu gruptan kaç erkek kaç kız çıkar bu yıl erkek yılıymış öyle diyorlar
hamile olduğumu öğrenen biri de bana bu yıl kız yılı demişti kjfsf bu neye göre belirleniyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…