Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ahsjdjs amne hizmeti gibi ayağınıza geldim desene amin çok teşekkür ederim ben bu grubu da takip ediyorum, buranın enerjisi çok güzel sizlerin bebişlerinin cinsiyeti için de sabırsızlanıyorum, sağlıkla gelsin hepsi

Böyle olanlara içimden abartmayın yaa diyordum. Şimdi sürekli görmek istiyorum iyi olduğunu biliyimm yeter vallah

Bir de eşit çıkarsa ay a göre bakılıyormuş. Onu da ben anlayamamıştım o yüzden oralara hiç değinmedim bile. İyice kafamız karışmasın
Yav en iyisi bekleyip görmek anlaşıldıı hahahah
Ne zaman ne zamannnnn bu gün kocam bulantım geçsin diye beni ormana yeşilliğe götürdü o kadar iyi geldiki hormonların etkisiyle açık havada bi saat ağladım
12-13 haftaya odakla kendinş azalacak inşallah. Demek ki senin ilacın da doğa yeşillikkk

her şeylerimiz aynı kesin cinsiyetler aynı, kaç haftalık oldun? Ben 8+3 oldum bugün. Sanki günlerdir 8+3 teyim ya hahaha
Bugün tam 8+0 ben de günlerdir 8+0 gibiyim senle aramızda 3 gün var ikimizin bebiş cinsiyetini gerçekten aşırı merak ediyorum. Yediğimiz içtiğimiz canımızın istediği istemediği her şey aynı. Ama bende bulantı pek yok. Sadece canım istemiyor içim almıyor

Ne zaman ne zamannnnn bu gün kocam bulantım geçsin diye beni ormana yeşilliğe götürdü o kadar iyi geldiki hormonların etkisiyle açık havada bi saat ağladım
Bayaa iyi gelmiş gelmeseymiş neolırmuş
Gerçekten evde durdukça tiksinecek şey türüyor mesela elbise dolabından tiksiniyorum baktıkça

Kilo almadım dedim ama belim 4 cm kalınlaşmış tabii şu an tok karnına bu ölçü
Ben bu iki ayda bir kilo aldım sadece. Ama karnım özellikle akşamları 4-5 aylık ben bir de tüp bebek tedavisi oldum çok iğne ilaç kullanmak durumunda kaldım onlar da etkiledi galiba. İlk gebeliğimde ilk 3 ay 5 kilo almıştım onda iştahım çoktu ve tatlı şeyler çok canım istiyordu bunda pek iştahım yok ve ekşili tuzlu şeyler yiyorum tatlı çok az hatta nerdeyse hiç

Ahah gerçekten öyle oldu sağolasın Ya ne güzel yine gel hep bekleriz Amin inşallah cinsiyet partisi yaparız grupta
Çok sıkıntılı bi durum bacım benimde boğazımda valla hayat kalitem çöp yerlerde
Ay yarın 9 olcam son 3 hafta diye kendimi avutuyorum ama sanki zamanda hiç geçmiyor gibi
Bir de eşit çıkarsa ay a göre bakılıyormuş. Onu da ben anlayamamıştım o yüzden oralara hiç değinmedim bile. İyice kafamız karışmasın
Şimdi benim anlamadığım mesela ikiz olup aynı cinsiyette olmayanlar bu takvime göre nasıl oluyor acaba

Seni yerim noldu sana kankam insan kankasına yazar ben sana şefkat gösterir destek olurdum aşk olsun kötü olduğun her durumda yaz ben senin yanındayım. Bugünler geçecek tatlı birer anı olarak kalacak inşallah

He evet yani bulantı çok hafif oluyor bazen yoğun oluyor o zaman hava alınca ya da çubuk kraker yiyince iyi geliyor. Diğer arkadaslara bakınca (allah yardımcıları olsun) midem bulanıyor demeye utanıyorum yani yok gibi çok şükür. Dediğin gibi bazı şeyleri içim almıyor belki bunu bulantıyla karıştırıyorum
İlk bebişin cinsiyeti neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…