Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hislerin muhtemelen doğru çıkar inanıyorum. Çünkü anneler gerçekten hissediyor. Ben ilk gebeliğimde gebeliğimi öğrendiğim andan itibaren içime öyle his geldi ki dedim bak gör oğlumuz olacak. Eşim de kız istiyordu ama nasıl bir his anlatamam bir de sürekli rüyamda da gördüm çok tatlı erkek bebek. Cinsiyeti öğrenmeye gitmiştik doktor söylemeden “erkek değil mi?” Dedim. Kız dese inanmıcam o derece hissediyorum. Evet erkek dedi doktor. Eşim diyordu ki doktora “sonra değişir mi”doktor dedi şu pipi ortadan kaybolmazsa değişmez dedi şimdi ise öğrendiğim andan itibaren aşırı kız hissediyorum yani doktor erkek derse şaşıracağım bu sefer o derece yine. Eşime diyorum kendini hazırla bak kızımız olacak tabi sağlıklı olsun da en önemlisi o

O zaman seninle bulantı konusunda da aynıyız. Ben de aynı bu tarif ettiğin gibiyim. Kusmalarım yok ama içim almıyor iştah yok. İlki erkekti. Oğluşum var teyzoşu sarışın bir oğlum var

Benim ilk gebeliğimde bu saydıklarının çoğunu yaşadım. Hep canım tatlı şeyler istedi tatlı şeyler yedim, bulantım kusmam olmadı ve oğlum oldu şimdi tam tersi tuzlu ekşili şeyler istiyor canım hep. İlk gebeliğime göre iştahım daha az içim çabuk bulanıyor istemiyor yani ayaklarım çok üşümüştü çorap giymiştim falan bakalım bakalım bunda ne olacak ben kız hissediyorum bu arada

O zaman seninle bulantı konusunda da aynıyız. Ben de aynı bu tarif ettiğin gibiyim. Kusmalarım yok ama içim almıyor iştah yok. İlki erkekti. Oğluşum var teyzoşu sarışın bir oğlum var
Oyyy maşallahh yerim onu
Bunda ayakların üşüyor mu??? Benim sıfır üşüme

Oyyy maşallahh yerim onu

Bunda ayakların üşüyor mu??? Benim sıfır üşüme
Transfer sonrası üşüme yaşamıştım ben. Transfer sonrası genel olarak ayak üşümesi yaşayan çoktu ama. O dönem çorap falan giydim temmuzda. Şimdi yok ama normal üşümüyor yani

Gebelikte yasak di mi midye ben hiç sevmediğim için hiç bakmadım. Bi tane nefsini körelt bence
Yasak en zararlı şeylerden biri diye biliyorum ben hayatımda hiç yemedim tadını da bilmiyorum ama bakteriyel anlamda fazla olduğu için özellikle gebelere çok yasak

Ay bende de aynı yiyemiyorum hatta badem çiğ kabak çekirdeği ve balık aklıma geldikçe midem bulanıyor. Senin gibi bunları yerken ağzımda çoğalıyor sanki ama mecbur çok çiğnemeden yiyip yutuyorum
İşte yarım ceviz bile o kadar etki ediyor ki. Neden bulantım yok diye korkmaya başlayanlar ceviz yiyebilir . Bakın 5 dakika sonra bebişiniz hatırlatır kendini

Evet ama ya azalmazsa herkes 3 ay bitincw diyor daha 1 ay var 3 aya Allahim sen yardim et

Gönlüne göre sağlıkla gelsin hepsi hurafe tabi kiminde tutuyor kiminde tutmuyor bana da semptomlarım erkek gibi gelmişti erkeğe odaklanmıştım, sürpriz oldu gönlümden kız geçiyordu

Bu gün en kötü günlerimden biriydi bulantıdan saatlerce ağladım tam bitiyor derken bulantı bi anda nüksetti hayır madem bitmeyeceksin niye bitiyormuş gibi yapıp umutlandırıyorsun
Benim de cok kotuydu bugun, hicbir sey yiyemedim kolumu bile kaldiramadim, tum gun yattim ve hala midem alt ust simdi bi makarna haslicam belki iyi gelir diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…