düşükten sonra hamile kalmaya çalışıyorum - hayalet çizgi olabilir mi?

Günaydın arkadaşlar🌸 bugün sabah ilk idrarla yine test yapıp 3 yazarak ilk mesaja ekledim. Biraz daha belirgin göründü düne göre, ilk 5 dakika içinde de göründü çizgi. Adetime 3 ya da 4 gün kaldı. Benimle aynı durumda olanların için gün gün paylaşacağım umarım adetimin geciktiğini ve kan sonucumun pozitif çıktığını da paylaşmak nasip olur🥹🙏🏻
Merhaba bende mart ayında hamile kaldım aynı bu sekilde adetinme 3 gün kala öğrenmiştim .İnanılmaz gögüs hassasiyeti olmuştu . Birde gaz problemi vardı.inşallah hamilesinizdir.bebeğimi 15 haftalık kaybettim.Bizde Tekrar düşünüyoruz henüz mutlu haberi alamadık. Rabbim herkese nasip etsin .Bizede etsin inşallah

yine ben günaydın arkadaşlar🌸🌸 bu sabahki sonucumu paylaşıyorum. adetime 2 ya da 3 gün kaldı. düne göre sonucum biraz daha koyulaştı gibi geliyor bana, 4 yazarak ekliyorum. adet günümde kan testi vermeyi bekliyorum. Ayrıca bu sabah innovitaya ek olarak laboquick test de yaptım, innovitaya göre biraz silik olsa da o da çift çizgi gibi görünüyor. İnşallah kimyasal veya düşükle sonuçlanmaz, inanın düşükten sonra fobi oldu bende… adet olacak gibi biraz karın ağrım var ama düşükle sonuçlanan gebeliğimde de bu belirtiyi yaşamıştım.

Eklentiler

• IMG_9592.jpeg
    IMG_9592.jpeg
    71,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_9596.jpeg
    IMG_9596.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba arkadaşlarım, Temmuz ayında 6 haftalık hamileyken düşük yaptım :110:

Kendi kendime düşürdüğüm için doktorum korunmadan bebek planlamaya devam edebileceğimizi söyledi. Ancak ben yine de 1 normal adet geçirmeyi bekledim. Son adetim 20 ağustos'ta başladı. Normalde 5 gün sürer ancak düşükten sonraki adet olmasının etkisi mi bilmiyorum 7 gün sürdü. Bu adetten sonra yumurtlama dönemime denk gelen 4 günü değerlendirdik. Telefonda kullandığım uygulamaya göre 27 ağustos - 5 eylül tarihleri arası verimli dönemimdi. 27 ağustos, 29 ağustos, 1 eylül ve 5 eylülü değerlendirdik. Uygulama en verimli günümü 2 eylül olarak gösteriyordu. Ancak ben ovülasyon testinde 4 ve 5 eylülde koyu çizgi gördüm, sanırım biraz geç yumurtluyorum. Normal şartlarda adet döngüm 28-29 gün sürer. Yani benim 19-20 eylül civarında adet olmam gerekiyor. Ancak düşük yaptığım hamileliğimdeki belirtiler iki gündür birebir başlayınca dayanamayıp evde test yaptım. Biliyorum çok çok erken ama halimden sizler anlarsınız çok sabırsızlandım belirtilerden sonra. Önceki gebeliğimde de gebeliğimi beklenen adet tarihimden 1 gün önce öğrendiğim test markasıyla ve sabah ilk idrarla değil de öğleden sonra yaptım testi. Adetime ortalama 5 gün olmasına rağmen bu zorla da olsa gördüğüm çizgi hayalet çizgi olabilir mi? Testten 10 dk sonra görünür oldu. Ya da istediğim için hayal görüyorum:KK1: Sizce? Yarın bir de sabah ilk idrarla deneyeceğim. Güncelleme: konuyu açtıktan sonraki sabahlar ilk idrarla adet günüme kadar test yapmaya devam ediyorum. 2-3-4 olarak sırayla ekledim. Benimle aynı durumda olanlar için adet günüme kadar güncelleyeceğim konuyu💐 inşallah güzel haberler alırız

Benim ve isteyen diğer arkadaşların kucakları bir an önce bebişle dolsun inşallah.
Merhaba geçmiş olsun çok ben de de ilk hamileyim de kan gelmişti doctora gittim, doctor bana 1 haftalık bebek için de ölmüş dedi anlamadım başta 18 yaştım kortum üzüldüm ve Allah büyük ! Tedavi olurken 2 ay sonra hamile kaldım 2 ci hamilelik oldu 19 yaşta doğdu 1 oğlum var 13 yaşta şu an da üzülmeyin Allah verecem derse hiçbirşeye bakmaz

merhaba :KK200: testlerde koyulaşmayı takip etmeye devam ediyorum her sabah, beklenen adet günüm perşembe ya da cuma, cuma hala adet olmamış olursam kan vereceğim:dua:
Hadi hayırlısı. Ben 3 gün önce test yaptırdım kan verdim negatif ti. Bende Perşembe olmalıyım ama bekliyorum :)

Merhaba geçmiş olsun çok ben de de ilk hamileyim de kan gelmişti doctora gittim, doctor bana 1 haftalık bebek için de ölmüş dedi anlamadım başta 18 yaştım kortum üzüldüm ve Allah büyük ! Tedavi olurken 2 ay sonra hamile kaldım 2 ci hamilelik oldu 19 yaşta doğdu 1 oğlum var 13 yaşta şu an da üzülmeyin Allah verecem derse hiçbirşeye bakmaz
merhaba :KK200: çok haklısınız dünyada yiyecek ekmeği varsa o bebeğin doğmasını hiçbir şey engellemez, umarım isteyen herkese doğru zamandaallah kısmet eder:nazar:

Hadi hayırlısı. Ben 3 gün önce test yaptırdım kan verdim negatif ti. Bende Perşembe olmalıyım ama bekliyorum :)
geç döllenme ise gecikme günü tekrar pozitif de çıkabilir, ümitlendirmek istemem ama negatif çıkıp birkaç gün sonra yükselen duydum bu forumda. gecikme yaşarsanız tekrar kan verin bence

Bugün kan tahlili verdim pozitif çıktı arkadaşlarım🌸❤️ sizle de paylaşmak istedim iki gün sonra yine kan vereceğim, daha önce düşük yaşadığım için kontrollü ilerleyeceğiz

Eklentiler

• IMG_9655.jpeg
    IMG_9655.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 4
Bugün kan tahlili verdim pozitif çıktı arkadaşlarım🌸❤️ sizle de paylaşmak istedim iki gün sonra yine kan vereceğim, daha önce düşük yaşadığım için kontrollü ilerleyeceğiz
Çok sevindim sağlıkla kucağınıza alın inşallah☺️

X