Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buraya yazana kadar internete yazsan sürtünme ile bilmemne ile hamile falan kalınmayacağını detaylı bir şekilde öğrenirdin zaten çok garip yaş ve konum itibari ile böyle düşünmeniz.
Onun haricinde bu adam zaten küfür eden saygısız bir tip ne evlenmesi yani çok acaip hayatlar.

Kıyafet yoktu diyorsunuz, bir yerde keten pantolon var demişsiniz. Külot da mı yoktu? Bir de kısacık sürede 2 sürtünme ile boşalabildiyse çok garip gerçi zevk suyu demişsiniz. Öyleyse de nasıl bu ıslaklığı hissettiniz anlayamadım

Karşınızdaki insan bence hiç size uygun değil. Sizin psikolojiniz yerinde olmadığı veya çok aşık olduğunu için evleneceksiniz gibi ama aşk bir yere kadar. Ertlemek ile iyi etmişsiniz. Kararınız kesin olana kadar beklemek zorunda.

Taciz falan dediğimde o zaman yatağa yatmayacaksın kardeşim dendi burada. Benim niyetim yatakta seks değildi. Bana söz verdiği için güvendim ve güzel vakit geçirmek istedim. Film izlemek gibi güzel vakitten kastım bu. Ama söz verilmiş ve benim bununla yıkılacağımı bildiği halde bunu bana yaptı. Tamam ben bunu da sorun etmedim. Fakat bu 3 yıl içerisinde küfür çok etti. Ben bağıran bi kız çok değilim. (Babam askeri personel olduğu için sanırım bu durumu ona bağlıyorum. Babam çok net ve katıydı). Ama ilişki içerisinde o kadar bastırıldım ki son 1 yıldır artık sinir krizine girecek kadar bağırıyorum. Elektrikli süpürgeyi açıyorum hem temizlik yapıp hem ağlıyorum sesim de duyulmuyor güzel oluyor. Allah’a her gün yalvarıyorum içimdeki bu sevgiyi al diye ama beni duymuyor veya da imtihan ediyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ocak ayina kadar beklerim seni dedi bende tamam dedim diye iste buna çok sevindim seni bırakmak istemiyorum çok seviyorum seni diyor. Ben ne yapacağım.
Ayrıl bu adamdan

Haklısınız. Teşekkür ederim. Kan ve ultrason yanılır diye korktum sadece.

Lütfen aynı sebep için defalarca konu açmayın, üyeler artık dalga geçtiğinizi düşünüp rapor ediyor, siz dalga geçmiyorsunuz ama muhtemelen sizde obsesyon var, siteye daha önce de üyeydiniz aynı soruları soruyordunuz, buradaki üyelerin hamile olmadığınıza ikna etmesi mümkün değil, ki hamile değilsiniz ama obsesyon için uzman yardımı almalısınız.
Kimse seni bu yüzden ciddiye almıyor. Hatta ve hatta eski konuna bakıp sana yazdıklarımı okudum ve tekrardan hatırladım seni sen manyaksın. Vallahi normal değilsin sen. Öyle böyle değil kafaya takmıştın artık Mune abla bile sana böyle yazmıştı herkes seni hamile olmadığına inandırmaya çalışıyordu şimdi çıkmışsın 25 yaşındayım diş hekimiyim zorla oldu diyorsun. Önceki konuda ise işte yaptık ama pişman olduk diyordun. Bir dediğin bir dediğini tutsa yine anlicam belki saf salaktır dicem ama yok o da değil basbaya sen yalancısın.

Sahte hesap olup bizi mi hasta etmeye çalışıyorsun yoksa manyak bir karakter yaratıp kendine burda başka bir hayat mı deneyimliyorsun anlayamadım ama diş hekimi birinin kan ve ultrasona inanmadığını söylemesi benim için konuyu bitiriyor zaten. Ortaokul çıkışlı bir insan bile kan ve ultrasona güvenir güvenmezse de ikinciyi çektirir sen hekimlik bitirip (ki tüm bedene bakmıyor vs demişler ama allah aşkına tıp okuyanlarla tartışırken de biz de anatomi alıyoruz diye çemkiriyorlar) nasıl böyle bilimsellikten uzak kaldın aklım almıyor. Ben hekimim gidipte kadınlar klübünde rastgele kimi memur kimi öğretmen kimi ev hanımı olan kadınlara mı sorucam fizyolojik bir şeyi demen gerekirken aylarca burda o kadar başımızın etini yedin ki anlatamam sana.

Oda benim ki evet evleneceğim hamile olduğumu düşündüğüm için ve böyle bir yanlışı yaptığım için .
Alacağım inşallah burada da kimseyi rahatsız etmem

Keşke sözünü tutup salsaydın bi burayı artık. Bir de sırf sürtündüm bu yüzden evlenmem lazım diye tutturmuştun nolur evlen de ikiniz de başkasının başını yakmayın.

Kimse seni bu yüzden ciddiye almıyor. Hatta ve hatta eski konuna bakıp sana yazdıklarımı okudum ve tekrardan hatırladım seni sen manyaksın. Vallahi normal değilsin sen. Öyle böyle değil kafaya takmıştın artık Mune abla bile sana böyle yazmıştı herkes seni hamile olmadığına inandırmaya çalışıyordu şimdi çıkmışsın 25 yaşındayım diş hekimiyim zorla oldu diyorsun. Önceki konuda ise işte yaptık ama pişman olduk diyordun. Bir dediğin bir dediğini tutsa yine anlicam belki saf salaktır dicem ama yok o da değil basbaya sen yalancısın.

Sahte hesap olup bizi mi hasta etmeye çalışıyorsun yoksa manyak bir karakter yaratıp kendine burda başka bir hayat mı deneyimliyorsun anlayamadım ama diş hekimi birinin kan ve ultrasona inanmadığını söylemesi benim için konuyu bitiriyor zaten. Ortaokul çıkışlı bir insan bile kan ve ultrasona güvenir güvenmezse de ikinciyi çektirir sen hekimlik bitirip (ki tüm bedene bakmıyor vs demişler ama allah aşkına tıp okuyanlarla tartışırken de biz de anatomi alıyoruz diye çemkiriyorlar) nasıl böyle bilimsellikten uzak kaldın aklım almıyor. Ben hekimim gidipte kadınlar klübünde rastgele kimi memur kimi öğretmen kimi ev hanımı olan kadınlara mı sorucam fizyolojik bir şeyi demen gerekirken aylarca burda o kadar başımızın etini yedin ki anlatamam sana.
Öncelikle üslubunuza dikkat edin. Manyakmisinız falan bunlar mahalle ağzı. Ya siz hiç çıkmaza girmediniz mi konu açtıysam da kendi hesabımdan açtım niye siz rahatsız oluyorsunuz. Ben kendim yaşadım kendimi mahvettim anormalim tamam da sizin klavyeden yazdığınız bu üslup mu normal. Diş hekimiyim gururla da söylüyorum. 25 yaşındayım. Cinsel bilgilerimin eksik olması sizin de benimle dalga geçmenize olana sağlıyor. Yalan bir hayat yazıp oan inanacak kadar kafam iyi değil merak etmeyin. Ben zaten zorlu bir süreçten geçiyorum. Hiç tanımadığınız bi insan manyak demek neyin normalligi anlamadım.

Kıyafet yoktu diyorsunuz, bir yerde keten pantolon var demişsiniz. Külot da mı yoktu? Bir de kısacık sürede 2 sürtünme ile boşalabildiyse çok garip gerçi zevk suyu demişsiniz. Öyleyse de nasıl bu ıslaklığı hissettiniz anlayamadım

Karşınızdaki insan bence hiç size uygun değil. Sizin psikolojiniz yerinde olmadığı veya çok aşık olduğunu için evleneceksiniz gibi ama aşk bir yere kadar. Ertlemek ile iyi etmişsiniz. Kararınız kesin olana kadar beklemek zorunda.
Şimdi çok aşığım desem ona da zorbalama yapacaklar o yüzden Allahtan her gün yardım diliyorum. Kaldıramayacağım işin içine girdim belki hiç gitmemem gerekirdi oraya bilmiyorum. Sonucunda da kendimi mahvettim. Olay bu. Sevgi de bi anda atılmıyor içten. Hele de karşınızda size hala seni beklerim tamam bak sırf seviyorum diye bekliyorum diyen biri varsa

Şimdi çok aşığım desem ona da zorbalama yapacaklar o yüzden Allahtan her gün yardım diliyorum. Kaldıramayacağım işin içine girdim belki hiç gitmemem gerekirdi oraya bilmiyorum. Sonucunda da kendimi mahvettim. Olay bu. Sevgi de bi anda atılmıyor içten. Hele de karşınızda size hala seni beklerim tamam bak sırf seviyorum diye bekliyorum diyen biri varsa
Çok basit aslında bak
Küfür ve hakaret dolu bir ilişkiyi evliliğe taşıyıp hayatımı tam olarak mahvetmek istiyorum : evleneceğim
Kendime saygım var ve saygı sevgi dolu bir ilişkiyi hak ediyorum : ayrılacağım

Çok basit aslında bak
Küfür ve hakaret dolu bir ilişkiyi evliliğe taşıyıp hayatımı tam olarak mahvetmek istiyorum : evleneceğim
Kendime saygım var ve saygı sevgi dolu bir ilişkiyi hak ediyorum : ayrılacağım
Tamamen olay bu aslında. Konu sahibinin kendi cümlelerine bakalim:

"Ama söz verilmiş ve benim bununla yıkılacağımı bildiği halde bunu bana yaptı." - İstenmeyen cinsel temastan bahsediliyor burada, cinsel taciz yani. Saygısız, sınırsız bir adam, cinsel taciz kapasitesi var ve karşısındakinin "yikilacagini bildiği halde" yapacak kadar kendi şeyine düşkün.

"Fakat bu 3 yıl içerisinde küfür çok etti." - Küfürbaz bir hanzo. O ağız alışkanlığını başka üyelerin dedigi gibi patronuna, üstlerine uygulasın bakalım? Konu sahibine gelince bu nasılsa beni çeker rahatlığı, gene sınır bilmezlik had safhada.

"Eğer ki ben ona karşı dediğini yaparsam örneğin kıyafetimi uygun bulmadı ise neyse tamam dikkat ederim veya değiştireyim dersem bana hep aşkım sen harika bir sevgilisin sözümü dinliyorsun, ailem ben herkes çok şanslı böyle bi kadin karışma çıkardığı için Allah’a dua ediyorum vs övgüler övgüler iltifatlar havada uçardı. Ama hayır sen benim kıyafetime karışamazsın dersem yakıştırmalar yapardı erkeklere mi kendini baktırıyorsun ne b*k yiyeceksin bu kıyafetlerle dışarıda vs der." - Manipulator, konu sahibi istediklerini yaptığı sürece muhteşem bir kadın, itiraz edince sadakatsiz bir ilgi o*su (söylediğinin alt metini o çünkü).

" Ocak ayina kadar düşün taşın evet dersen beklerim yoksa başkasıyla nişan takarım diyor. Ailesini yüz üstü bırakmışım dusmani bile ona bunu yapmazmış. Rezil biriymişim vs vs." - Hakaretlere devam, manipuleye devam, duygusal santaja devam. Adamın hamuru bu çünkü.

Daha çok malzeme var konunun içinde adamın ne kadar işe yaramaz olduğuna dair ama bunaldım. İşin kötü tarafı, konu sahibi bozuk saat gibi ilk defa doğru bir şey yapmış tanışmayı iptal ederek, ama fırsat bu fırsat deyip, kendi tanımıyla toksik dediği ilişkiyi kestirip atacağına, şu yukarıda seceresinin çok ufak bir kısmı bile iğrenç olan adama bekle diye süre veriyor. Konu sahibi, inşallah profesyonel yardımla ya da öyle ya da böyle kendinize gelirsiniz de bu adamdan kurtulursunuz. Yoksa toksik bir adamla evlendim konularınızı da bol bol okuruz gibi geliyor bana.

Erkek arkadaşımla aramızda 5 6 Mart gibi bi surtunme ile ilişki oldu ve bu olaydan sonra haziran ayindan beri psikolojim alt üst oldu gebelik vs var mıdır diye. Doktora gitim on kez. İlişki üstünden 4 ay 4 buçuk ay geçmişti kan ultrason ile bakıldı bisi yok dendi. Sonrasında ben okuldan mezun oldum döndüm memleketime erkek arkadaşımın da acele ettirmesi sonucu ailelerden önce anneler tanışacaktı dün ama ben iptal ettim. Kafamda oturmayan şeyler vardı. Bir türlü içim rahat etmiyordu. Sevmekte mi eksiklik vardı. Ben de acele etmek istedim ya içimde bir şey varsa ya hamileysem kan vs yanıldıysa acele ettim bende.
Zaten size küfür hakaret eden biriyle evlenmemelisiniz. Ayrıldığınız iyi olmuş. Ama sizin de yanlışlarınız var. Sürtünmeyle hamile kalacağınızı düşünüp üstüne o kadar doktor gezip psikolojinizi bozuyorsanız demek ki yeterli olgunluğa ulaşmamışsınız. Korunmadınız mı? 4 ay sonra bile şüphelenmek nedir hiç mi biyoloji bilmiyorsunuz? Onu geçtim madem bu kadar hassasiyetiniz vardı evlenmeden önce cinsellik yaşamasaydınız. Erkek arkadaşınız mı zorladı sizi? İstismar gibi bir durum mu var?

Taciz falan dediğimde o zaman yatağa yatmayacaksın kardeşim dendi burada. Benim niyetim yatakta seks değildi. Bana söz verdiği için güvendim ve güzel vakit geçirmek istedim. Film izlemek gibi güzel vakitten kastım bu. Ama söz verilmiş ve benim bununla yıkılacağımı bildiği halde bunu bana yaptı. Tamam ben bunu da sorun etmedim.
Siz basbaya tecavüze uğramışsınız. Bir de sorun etmedim diyorsunuz asıl sorun etmeniz gereken şey bu zaten..

Mesleğinizle ilgili haklı yazılanlar, gebelikle ilgili kendi kendinize yarattığınız bomboş obsesyonlarınız zaten çok sıkıntı sonunda da mekan tutup tanışma nişan vs diye bir şeye kalkışıp altında kalmışsınız. Rezillik diz boyu valla. Tanışma günü iptal eden adamı ben akıl sağlığı testine sokarım hayatıma tekrar almadan önce. Bu nasıl iş şaştım doğrusu. Akıl sağlığınız normal değil yerinizde olsam ciddi destek talep ederdim anne babanıza söyleyin ya da onlar ilgilensinler sizinle.

Aylarca koskoca hekimin bir yerine değen sıvının ceremesini bile biz çektik resmen :KK70: Hekim olduğunuza inanılmaması doğal bu sebeple. Ayrıca o kadar çok bu konuyu hamilelikle açtınız ki artık insanlar sizi raporlayıp duruyordu. Ben de inanmadım şahsen hekim olduğunuza ya da istemeden böyle bir yakınlaşma yaşadığınıza. Tabi bunlar bize söylediğiniz kısım bir de iki aileyi de rezil ettiğiniz kısım var ki evlerden ırak. Sevgilinizin ailesi yerinde olsam ben de bizimle dalga mı geçiyorlar, seni mi oyalıyorlar, bunlar normal değil vs diye düşünürüm ve dillendiririm. Şu noktadan sonra sevgilinizle barışsanız bile ileriye dönük attığınız her adımda ailesi size ön yargılı yaklaşacaktır bunu bilerek hareket edin. Tabi çocukta pek normal bir insan değilmiş belli ki.

Siz bu çocuğu zaten sevmiyormuşsunuz benim anladığım kadarıyla. Uzatmaları oynamaya gerek yok o yüzden. Ayrıca hamile olmadığınıza inanın artık, kimse kimseyi bu kadar uzun süre çekmez bizim de sabrımız var açtığınız her konuda yapılan yorumların sertlik seviyesi git gide artıyor fark ettiyseniz.

Tamamen olay bu aslında. Konu sahibinin kendi cümlelerine bakalim:

"Ama söz verilmiş ve benim bununla yıkılacağımı bildiği halde bunu bana yaptı." - İstenmeyen cinsel temastan bahsediliyor burada, cinsel taciz yani. Saygısız, sınırsız bir adam, cinsel taciz kapasitesi var ve karşısındakinin "yikilacagini bildiği halde" yapacak kadar kendi şeyine düşkün.

"Fakat bu 3 yıl içerisinde küfür çok etti." - Küfürbaz bir hanzo. O ağız alışkanlığını başka üyelerin dedigi gibi patronuna, üstlerine uygulasın bakalım? Konu sahibine gelince bu nasılsa beni çeker rahatlığı, gene sınır bilmezlik had safhada.

"Eğer ki ben ona karşı dediğini yaparsam örneğin kıyafetimi uygun bulmadı ise neyse tamam dikkat ederim veya değiştireyim dersem bana hep aşkım sen harika bir sevgilisin sözümü dinliyorsun, ailem ben herkes çok şanslı böyle bi kadin karışma çıkardığı için Allah’a dua ediyorum vs övgüler övgüler iltifatlar havada uçardı. Ama hayır sen benim kıyafetime karışamazsın dersem yakıştırmalar yapardı erkeklere mi kendini baktırıyorsun ne b*k yiyeceksin bu kıyafetlerle dışarıda vs der." - Manipulator, konu sahibi istediklerini yaptığı sürece muhteşem bir kadın, itiraz edince sadakatsiz bir ilgi o*su (söylediğinin alt metini o çünkü).

" Ocak ayina kadar düşün taşın evet dersen beklerim yoksa başkasıyla nişan takarım diyor. Ailesini yüz üstü bırakmışım dusmani bile ona bunu yapmazmış. Rezil biriymişim vs vs." - Hakaretlere devam, manipuleye devam, duygusal santaja devam. Adamın hamuru bu çünkü.

Daha çok malzeme var konunun içinde adamın ne kadar işe yaramaz olduğuna dair ama bunaldım. İşin kötü tarafı, konu sahibi bozuk saat gibi ilk defa doğru bir şey yapmış tanışmayı iptal ederek, ama fırsat bu fırsat deyip, kendi tanımıyla toksik dediği ilişkiyi kestirip atacağına, şu yukarıda seceresinin çok ufak bir kısmı bile iğrenç olan adama bekle diye süre veriyor. Konu sahibi, inşallah profesyonel yardımla ya da öyle ya da böyle kendinize gelirsiniz de bu adamdan kurtulursunuz. Yoksa toksik bir adamla evlendim konularınızı da bol bol okuruz gibi geliyor bana.
Çıkarimlarınız çok güzel bunları kendisine söylediğimde hep bir bahanesi oluyor. O ilişki de sadece hatasını kabul ediyor. Seviyoruz birbirmizi yazık etmeyelim evlenince küfür vs düzelir diyor. Gerçekten düzelir mi böyle olup düzelen var mıdır

Zaten size küfür hakaret eden biriyle evlenmemelisiniz. Ayrıldığınız iyi olmuş. Ama sizin de yanlışlarınız var. Sürtünmeyle hamile kalacağınızı düşünüp üstüne o kadar doktor gezip psikolojinizi bozuyorsanız demek ki yeterli olgunluğa ulaşmamışsınız. Korunmadınız mı? 4 ay sonra bile şüphelenmek nedir hiç mi biyoloji bilmiyorsunuz? Onu geçtim madem bu kadar hassasiyetiniz vardı evlenmeden önce cinsellik yaşamasaydınız. Erkek arkadaşınız mı zorladı sizi? İstismar gibi bir durum mu var?
Benim de elbette ki yanlışlarım var. Bu kadar kafaya takmamam gerekirdi. Kendimi kontrol etmem gerekirdi. Bu kontrolsüzlük ile işte söz kararı alıp kendimi de boşuna üzdüm

Çıkarimlarınız çok güzel bunları kendisine söylediğimde hep bir bahanesi oluyor. O ilişki de sadece hatasını kabul ediyor. Seviyoruz birbirmizi yazık etmeyelim evlenince küfür vs düzelir diyor. Gerçekten düzelir mi böyle olup düzelen var mıdır
Şaka mı yapıyorsun ciddi misin anlamadım. Eşek kadar adam bu saatten sonra değişir mi? Ayrıca anlattığın doğru ise cinsel tacize uğramışsın en önemli sorun bu ve sen farkında değilsin. Adam pisliğin teki ama hayatını berbat etmek istiyorsan git evlen.

Diş hekimi olduğuna da inanmak çok güç 4 ay sonra kan testine güvenmiyorum diye geziyorsun Allah akıl fikir versin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X