Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yasak en zararlı şeylerden biri diye biliyorum ben hayatımda hiç yemedim tadını da bilmiyorum ama bakteriyel anlamda fazla olduğu için özellikle gebelere çok yasak

Yasaak. Yasak olan ne varsa hepsini istiyorum
Ben de hiç tadını bilmem de bu kadar istiyorsa bi tane yiyebilir mi acaba dedim doktoruna falan sorsana biii

Vaaay be ilk kez duyuyorum ama eğlenceliymiş eşimle benim hissiyatımda mi cinsiyet tuttu. Bakalım gerçek çıkacak mı az kaldı öğrenmeye

Seni yerim noldu sana kankam insan kankasına yazar ben sana şefkat gösterir destek olurdum aşk olsun kötü olduğun her durumda yaz ben senin yanındayım. Bugünler geçecek tatlı birer anı olarak kalacak inşallah
Canım pampamm gunaydınnsenınde modunu düşürmeyim diye bebişimmm.İnşallaah inşallaah hemen gectıgı gunlere gidelim

Benim de cok kotuydu bugun, hicbir sey yiyemedim kolumu bile kaldiramadim, tum gun yattim ve hala midem alt ust simdi bi makarna haslicam belki iyi gelir diye.
Kız dikkat edin salgın varmış ben güne ağır grip ile uyandım heryerim ağrıyor nerelere gidem şimdi ben hepsi birbirine girdi

Cinsiyetle alakalı eğer adet bitiminin hemen sonrasında duş aldıktan hemen sonra ki gün yani beraberlik olup hamile kalınırsa erkek oluyormuş kızlar . Ve sonraki beş gün içinde geçerli

Fasülye gibi kese demek ki erkek ı
bana da bastırınca ovalleşti gibi geldi o yüzden kız dedim :)
Cinsiyetle alakalı eğer adet bitiminin hemen sonrasında duş aldıktan hemen sonra ki gün yani beraberlik olup hamile kalınırsa erkek oluyormuş kızlar . Ve sonraki beş gün içinde geçerli
o zaman %200 erkek benim

Rüyamda doğurmuşum çok tatlı bi bebekti kız gibiydi. Emziriyorum gayet güzel emiyor falan. Sonra anneme diyorum ben işe gitmem lazım ama süt sağma makinem yok napcaz diyorum. Çok çabuk zaman geçti bişey almamışız diyorum uyandım tuvalete gittim geri uyudum sakallı kocaman bebek gördüm ahhaha.

Ama bu tam tersi olması lazım ya çünkü X uzun yaşıyor Y kromozomu yumurtlamaya kadar ölür X 3 güne kadar yaşıyormuş kız isteyenler özellikle adet hemen sonrasını değerlendirmeye çalışıyor
Kız dikkat edin salgın varmış ben güne ağır grip ile uyandım heryerim ağrıyor nerelere gidem şimdi ben hepsi birbirine girdi
ay bende de kupkuru saçma sapan öksürük var sabaha kadar öksürmekten uyuyamadım soğuk su içmekten mi oldu noldu anlamadım

Allah Allah hadi hayr olsun canım
Kızlarr ikili tarama yaptıran var mı doktorumuz haftaya cinsiyeti görürüz dedi
Ay çok heyecanlı şimdi aramızda ilk sen mi öğreneceksin Heyecanla bekliyoruz

Pazartesi yaptırdım ben çıktı sonuç birşey gözükmüyor çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…