Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 buçuk seneyi çöp etmek istemedim her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüm. Dediğim gibi iki aydır da saçma şeylerle kafamı yorduğum için kendime gelemedim. Onun bana yaptığı küfür hakaret zorlamalar hiç gözüme batmadı. Ta ki cuma gününe kadar. Tanışmayı iptal ettiğim için de başkasıyla evlendim tehditleri havada uçtu. Dün konuştuk en fazla seni şubat ayina kadar beklerim oda net tarih verirsin belirsizlikte kalmak istemiyorum evleneceğim dedi. Tek haklı olduğu konu belirsizliktile kalmak istememesi. Haricinde haklı görmüyorum artık onu. Sevgisini de içimden atmak istiyorum çok yoruldum
Psikoloğa gidin. Şubat ayına kadar vermeniz gereken kararı vermiş olursunuz.

Evlilik ciddi bir adım. Mağazadan gidip kıyafet almıyoruz sonuçta. Onda bile deniyoruz üstümüze, malın kalitesine, defosuna vs bakıyoruz. Biri sizi kapıda beklese, hadi benim acelem var, hemen alıp çıkalım dese ya acele etmemesini isteriz ya da ürünü bırakıp daha sakin bir zamanda ürünü denemek için geliriz. Kıyafet için bile vakit ayırıyoruz. Evlilik için karar vereceksek de sakince düşünmemiz lazım. İsterseniz 10 yıl birbirinizi tanıyın, eş adayı gözüyle de düşünüp tartmanız lazım.

Karşı tarafın sizi sıkıştırmasına izin vermeyin.

Bu iki cümleyi kuran erkek bitmiştir. Nedir niyeti? sizinle mi evlenmek istiyor yoksa evlenmek mi istiyor? Bence ikincisi.

Hayır haklı değil kesinlikle. Kendinize de bu haksızlığı, bu kötülüğü yapmayın. Evlenmeyin Net.
Evlenmek istiyormuş dediğim gibi net cevap ve tarih vermezsem bırakacağını söyledi. Bende tamam dedim.

Fake gibi ya diş hekimliği de a çok tıbbi bilgilerle ilgili dersler vardır diye düşünüyorum. 4 ay test yaptırmak nasıl yattı aklına anlamıyorum
Dört ay test yaptırmadım. Bazı olaylar üst üste gelince bu olaya da takıntı yaptım son bir aydır böyleydim. Test vs yaptım.

Psikoloğa gidin. Şubat ayına kadar vermeniz gereken kararı vermiş olursunuz.

Evlilik ciddi bir adım. Mağazadan gidip kıyafet almıyoruz sonuçta. Onda bile deniyoruz üstümüze, malın kalitesine, defosuna vs bakıyoruz. Biri sizi kapıda beklese, hadi benim acelem var, hemen alıp çıkalım dese ya acele etmemesini isteriz ya da ürünü bırakıp daha sakin bir zamanda ürünü denemek için geliriz. Kıyafet için bile vakit ayırıyoruz. Evlilik için karar vereceksek de sakince düşünmemiz lazım. İsterseniz 10 yıl birbirinizi tanıyın, eş adayı gözüyle de düşünüp tartmanız lazım.

Karşı tarafın sizi sıkıştırmasına izin vermeyin.
Mağazada dahi kıyafet almamı bekleyen kişi şimdi evlenmek için acele ettiriyor ve ona net su tarih ve Ocak Şubat aynda kesin evleniyoruz demezsem ayrılacakmış…

Haddim olmadan sormak istiyorum, muhafazakar mısınız? Çevrenizde hiç mi seks yapan yoktu, üniversitede falan hiç mi bu konularda daha farklı hayatlara tanık etmediniz? Kıyafetinizin üstünüzde iken mi poponuza sıvı geldi? 4 ay regl oldunuz mu? USG ye nasıl bu kadar fazla randevu buldunuz? Gittiğinizde şikayetinize ne dediniz? Gerçekten bu konuda aşırı bir durumda olduğunuzun ciddi bir tedavi ve bilgi eksikliğinizin olduğunun farkında mısınız?

Normal içeri boşalmalı sağlıklı bir insanın bile 6 ayda hamile kalma olasılığı %50. Çok düşük bir ihtimal yani sizinki. Hatta yok gibi bir şey. Üstelik bir sürü test yapmışsınız.

Yanlış anlamayın ama 4.5 ay geçmiş bütün testler hamile olmadığınızı göstermiş hala ısrarla "ya karnımda bi şey varsa" diye düşünmenizin sebebi nedir bu takıntı değil başka bi şey çünkü

Sürtünmeyle hamile kalmak🤨 yıllarca içine boşalan lar bebek istiyor olmuyor. Sende bir Sevgi yok daha aileler bile tanışmamış nişan söz den bahsediyon. Öncelikle bileziğini koluna tak. Eşine muhtaç olma.

Ben 25 yaşındayım. Erkek arkadaşımla aramızda 5 6 Mart gibi bi surtunme ile ilişki oldu ve bu olaydan sonra haziran ayindan beri psikolojim alt üst oldu gebelik vs var mıdır diye. Doktora gitim on kez. İlişki üstünden 4 ay 4 buçuk ay geçmişti kan ultrason ile bakıldı bisi yok dendi. Sonrasında ben okuldan mezun oldum döndüm memleketime erkek arkadaşımın da acele ettirmesi sonucu ailelerden önce anneler tanışacaktı dün ama ben iptal ettim. Kafamda oturmayan şeyler vardı. Bir türlü içim rahat etmiyordu. Sevmekte mi eksiklik vardı. Ben de acele etmek istedim ya içimde bir şey varsa ya hamileysem kan vs yanıldıysa acele ettim bende. İlişkimiz 3 buçuk senedir sürüyor. Böyle bir sey yaptığım için suan erkek arkadaşım benden ayrıldı. Ben sadece zaman istedim ondan. En azından Ocak şubat ayi gibi yapalım kafamız da rahatlar dedim ancak beklemem ben başkası ile evlenirim o zaman dedi. Sanırım sinirle. Şimdi de bana diyor ki eğer ki kesinse ben Ocak ayina kadar beklerim diyor seviyormuş. Dün öfke ile öyle demiş. Bana surekli kararsızın tekisin beni söz nişan evresinde yüz üstü bıraktın diyor. İliskdie hakaret ve küfür de olduğu zamanlar oluyordu. Şimdi ben tanışmadan vazgeçtiğim için aşırı üzgünüm onu kaybetmek istemedim ama nisan içinde acele etmek istemedim. Kendimi çok kötü hissediyorum. Şimdi ne yapmayalım sizce ? Ocak ayi için tamam kesin mi demem gerekir yoksa tamamen bırakmam mı gerekir. Gece uyuyamıyorum sürekli ağlıyorum. Ayrılmak da istemiyorum ama suan söz/ nişan da istemiyorum.
Ayrıl, sakın mecburum diye düşünme

Ona kıyamıyorum kendimi çok suçlu hissediyorum vazgeçtim onu bıraktım diye. Ailesine karşı ezildi çocuğu mahvettim diyorum. Evlillik bana da erken geliyor. Ama yıkıldı ve yıprandı ben onu evlilik arefesinde yüz üstü bıraktım diye. Fakat sadece anneler tanışacaktı ben bunu iptal ettim. Babam bu arada yanımda yok asker olduğu için görevde. Belki bu yıl hiç gelemeyecek ve sözümde bulunmayacak bunu da sorun etmiyorum ama kendimi çok kötü durumda hissediyorum
Elalemin adamına acıyana kadar kendine acı bence

Kıyafet yoktu. Dokununca ben hafif ince bi yazlık pantolon giymiştim eli sandığım şey penisi işte. Çok fazla açıklamak da istemiyorum. Eli de olsa penisi de olsa benim tepkim gene aynı olacaktı elbette ki. Bunu kendisine defalarca söyledim mezun oldum işim yok bekle ama beklemek istemediğini söyledi. Yarım saat önce net şekilde söyledim ve konuştuk. Ocak ayına kadar beklerim daha da beklemem vs dedi. Bende Ocak ayında hazır hissedersem evet adım atarız yoksa beklemek zorunda değilsin dedim. Buradaki yazan hanımefendiler beni çok cesaretlendirdi. Sağ olsunlar. Sizde sağ olun
Aslında yasadıgınız şeyin adi taciz…

Haddim olmadan sormak istiyorum, muhafazakar mısınız? Çevrenizde hiç mi seks yapan yoktu, üniversitede falan hiç mi bu konularda daha farklı hayatlara tanık etmediniz? Kıyafetinizin üstünüzde iken mi poponuza sıvı geldi? 4 ay regl oldunuz mu? USG ye nasıl bu kadar fazla randevu buldunuz? Gittiğinizde şikayetinize ne dediniz? Gerçekten bu konuda aşırı bir durumda olduğunuzun ciddi bir tedavi ve bilgi eksikliğinizin olduğunun farkında mısınız?

Normal içeri boşalmalı sağlıklı bir insanın bile 6 ayda hamile kalma olasılığı %50. Çok düşük bir ihtimal yani sizinki. Hatta yok gibi bir şey. Üstelik bir sürü test yapmışsınız.
Evet muhafazakarım. Çevremde seks yapan elbette var saygı da duyarım fakat benim tercihim evlendikten sonra. Kıyafetim üstümde iken değil. Yukarıda anlatmıştım aslında. Dört ayda üç kez gecikmeli şekilde de olsa regl oldum. USG de randevu erken saatlerde çok sevdiğim ve bana yardım eden arkadaşım hastaneden randevu buldu. Veya iste stajda kazandığım parayı ve bursumu birleştirip özel hastaneye de gittim. Şikayetime gebe olmaktan şüpheleniyorum dedim özel hastanedeki doktorlar çok ayrıntılı ve güzel şekilde olamayacağını anlattı. O şekilde zaten yavaş yavaş bu kafadan çıktım. Bu konuda aşırıda olduğumun farkındayım ve psikiyatriste 25 inde gitmiştim fakat bunun ilaçla çözülecek bir şey olmadığını bazı şeylerin üst üste geldiğini vs rahatlatmam gerektiğini söyledi.

Yanlış anlamayın ama 4.5 ay geçmiş bütün testler hamile olmadığınızı göstermiş hala ısrarla "ya karnımda bi şey varsa" diye düşünmenizin sebebi nedir bu takıntı değil başka bi şey çünkü
Üst bir tanı olabilir okb değil ama başlangıcı diye düşünüp psikiyatriste gitmiştim fakat teşhis için herhangi bir şey demedi takıntı olmuş kafanı rahatlatmalısın ilaca da gerek yok diyip gönderdi.

Öncelikle 25 yaşında olduğunuza inanmak istemiyorum. Sevgiliniz korkunç birisi ama siz de bana çok aklı başında gelmediniz. Tanışmayı iptal etmeniz büyük ayıp bunu baştan kabul etmeyecektiniz.
Tanışmayı iptal etmem ayıp evet ama süreçte ben de çok ayıplanacak şeyler yaşadım. Emin olamadım dolayısıyla işler daha da ciddiye binmeden zaman vermemiz gerektiğini karşımdaki insana bildirdim. Ve evet korkunç biri. Ben ilişki içerisinde iken çok farkında değildim aslında küfür ve hakaretlerin. O sevgi denen şey gözüne perde indiriyor. Bana sürekli ben senin sınav dönemlerinde hep yanında oldum ve diyor. Gerçekten de öyle o kadar ilgi gösteriyorki bana size anlatamam. Ben bu yüzden iyiyi kötüden ayırt edemedim. Eğer ki ben ona karşı dediğini yaparsam örneğin kıyafetimi uygun bulmadı ise neyse tamam dikkat ederim veya değiştireyim dersem bana hep aşkım sen harika bir sevgilisin sözümü dinliyorsun, ailem ben herkes çok şanslı böyle bi kadin karışma çıkardığı için Allah’a dua ediyorum vs övgüler övgüler iltifatlar havada uçardı. Ama hayır sen benim kıyafetime karışamazsın dersem yakıştırmalar yapardı erkeklere mi kendini baktırıyorsun ne b*k yiyeceksin bu kıyafetlerle dışarıda vs der. Bu nedir sizce ben çözemedim çünkü. İste bu yüzden ben aile tanışmasını iptal ettim.

Aslında yasadıgınız şeyin adi taciz…
Taciz falan dediğimde o zaman yatağa yatmayacaksın kardeşim dendi burada. Benim niyetim yatakta seks değildi. Bana söz verdiği için güvendim ve güzel vakit geçirmek istedim. Film izlemek gibi güzel vakitten kastım bu. Ama söz verilmiş ve benim bununla yıkılacağımı bildiği halde bunu bana yaptı. Tamam ben bunu da sorun etmedim. Fakat bu 3 yıl içerisinde küfür çok etti. Ben bağıran bi kız çok değilim. (Babam askeri personel olduğu için sanırım bu durumu ona bağlıyorum. Babam çok net ve katıydı). Ama ilişki içerisinde o kadar bastırıldım ki son 1 yıldır artık sinir krizine girecek kadar bağırıyorum. Elektrikli süpürgeyi açıyorum hem temizlik yapıp hem ağlıyorum sesim de duyulmuyor güzel oluyor. Allah’a her gün yalvarıyorum içimdeki bu sevgiyi al diye ama beni duymuyor veya da imtihan ediyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ocak ayina kadar beklerim seni dedi bende tamam dedim diye iste buna çok sevindim seni bırakmak istemiyorum çok seviyorum seni diyor. Ben ne yapacağım.

Sürtünmeyle hamile kalmak🤨 yıllarca içine boşalan lar bebek istiyor olmuyor. Sende bir Sevgi yok daha aileler bile tanışmamış nişan söz den bahsediyon. Öncelikle bileziğini koluna tak. Eşine muhtaç olma.
Aileler tanışıp nişan olacaktı. Yer için ben Kapora da vermiştim. Kendisinde almıştım parayı bin tl vs. Onu bile benden geri istedi ver diye. Hani dedim veririm sorun değil ama ilişkimiz bitiyor buna mi takıldın. Ocak ayina kadar düşün taşın evet dersen beklerim yoksa başkasıyla nişan takarım diyor. Ailesini yüz üstü bırakmışım dusmani bile ona bunu yapmazmış. Rezil biriymişim vs vs. Diyorum ii sadece anneler tanışacaktı ve erken olduğunu size söyledim bunda bu kadar suçlayacak ne var ben nikah masasında mı terk ettim seni veya yüzük mu attım nişana bir gün kala yok istemem mi dedim neden bu kadar bu kadar üstüme geliyorsun diyorum. Ailem önemli çünkü diyor. Benimki sanki önemsiz. Ne yapacağımı bilemez duruma düştüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X