Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka mı yapıyorsun ciddi misin anlamadım. Eşek kadar adam bu saatten sonra değişir mi? Ayrıca anlattığın doğru ise cinsel tacize uğramışsın en önemli sorun bu ve sen farkında değilsin. Adam pisliğin teki ama hayatını berbat etmek istiyorsan git evlen.

Diş hekimi olduğuna da inanmak çok güç 4 ay sonra kan testine güvenmiyorum diye geziyorsun Allah akıl fikir versin...
Deneyimlemedigim bir durumdan dolayı inanmadım. Ayrıca burada yazılanlar beni çok kötü hale getirdi. Yoksa ilişkiden iki ay sonra kan verdim negatifti ve konusunu kapatmıştım. Taa ki son bir ay önce tekrar buraya ilişkim hakkında bir şey danışmak için girene kadar. Troll mu bilmiyorum onu yazanlar. 2 ay sonra pozitif gördüm diye. Kanda çıkmadı diyen vs ile kafam bunaldı. Ayrıca diş hekimiyim ama bunun zaten suan için hiç bir önemi inanın yok.

Son düzenleme:
Çıkarimlarınız çok güzel bunları kendisine söylediğimde hep bir bahanesi oluyor. O ilişki de sadece hatasını kabul ediyor. Seviyoruz birbirmizi yazık etmeyelim evlenince küfür vs düzelir diyor. Gerçekten düzelir mi böyle olup düzelen var mıdır
Hayır asla düzelmez. Neden şimdi duzeltmiyormus? Evlilik sihirli değnek değil. Neden sizi rahatsız eden şeylere devam ediyor? Bu sevgi değil.

En önemlisi de Dreamies Dreamies hanim doğru söylüyor, cinsel tacizci bu adam, ötesi olabilir mi sizce? Evlenince cinsellik istemediğiniz zamanlar olabilir, kendinde hak görüp çok daha ilerisini zorla yapma riski var bence, çünkü duygularınız umurunda değil. Bakın ben yikilacagimi bilmesine rağmen yaptı cümlenize o kadar üzüldüm ki. Bunu evlenince her ama her şekilde daha çok, daha şiddetli, daha dibine kadar yaşayacaksınız. KK'de çok sevdiğim bir söz var, bunlar daha fragman diye. Bu filme gitmeyin, lütfen.

Çıkarimlarınız çok güzel bunları kendisine söylediğimde hep bir bahanesi oluyor. O ilişki de sadece hatasını kabul ediyor. Seviyoruz birbirmizi yazık etmeyelim evlenince küfür vs düzelir diyor. Gerçekten düzelir mi böyle olup düzelen var mıdır
Evlenirsen küfür olayı düzelir çocuk da yaparsan İstanbul Türkçesiyle bol bol iltifat garanti 👌🏻

Hayır asla düzelmez. Neden şimdi duzeltmiyormus? Evlilik sihirli değnek değil. Neden sizi rahatsız eden şeylere devam ediyor? Bu sevgi değil.

En önemlisi de Dreamies Dreamies hanim doğru söylüyor, cinsel tacizci bu adam, ötesi olabilir mi sizce? Evlenince cinsellik istemediğiniz zamanlar olabilir, kendinde hak görüp çok daha ilerisini zorla yapma riski var bence, çünkü duygularınız umurunda değil. Bakın ben yikilacagimi bilmesine rağmen yaptı cümlenize o kadar üzüldüm ki. Bunu evlenince her ama her şekilde daha çok, daha şiddetli, daha dibine kadar yaşayacaksınız. KK'de çok sevdiğim bir söz var, bunlar daha fragman diye. Bu filme gitmeyin, lütfen.
Aradım ve Nisan istemiyorum dedim. Hakaret etti kapattı engellemiş

Seviyoruz birbirmizi yazık etmeyelim evlenince küfür vs düzelir diyor. Gerçekten düzelir mi böyle olup düzelen var mıdır
Düzelmez olur mu hiç. Ama hangi yöne düzelir o meçhul. Küfür yetmez bir de üstüne şiddet başlar.

Adama bakın yahu. Evlendiği gün sihirli değnek değecek bildiği bütün küfürleri unutacak. 25 yaşında koskoca diş hekimi kadın da bunlara inanıyor. Şurada hiç mi bir şey okumuyorsunuz öğrenmiyorsunuz anlamıyorum ki.

Tabi ki alacağım. Bunun için yazdım çünkü arkadaşlarıma yalnızca belli kısımlarını söyleyebiliyorum aramızda herhangi bir ilişki geçtiğini söyleyemedim burada akıl alabileceğim kendimi rahatça anlatabileceğim için yazdım
Aranizda bir ilişki geçmemiş ki, sürtünme bir ilişki şekli değil.
Bu adamdan olmaz, zorla istemediginiz bir şeyi yaşatmış size üstüne zorla tekrar istemediğiniz bir adımı attırmaya çalışıyor vs.
Mahçup olacaksa size kkarşi olsun zorla istemediğiniz halde sizi sürtünme yoluylada olsa istismar etmiş resmen.
Yarın öbür gün evlendiğinizde istemiyorum deseniz zorla sizinle birliktede olmaya çalışacak ve belki tecavüze bile yeltenecek.
Siz onun mahçubiyetini düşüneceğinize size yapılanın farkına varın önce

Sen bir psikiyatriste git canım. Ben birkaç sorunu gördüm, sürekli hamilelik korkusu bile psikolojinin hiç iyi olmadığını gösteriyor. Ve taciz varsa, yorumlarda okudum şimdi. Asla evlenme.

Son düzenleme:
Bu sizin için ne kadar büyük bir hediye şu an farkında değilsiniz ama kafanızı biraz toparlayınca göreceksiniz. Siz de engelleyin, bir daha asla iletişime geçmeyin. Şükür namazı kılın, çocuk sevindirin. Büyük geçmiş olsun.
İnşallah her şey düzelir tek istediğim bu

Sen bir psikiyatriste git canım. Ben birkaç sorunu gördüm, sürekli hamilelik korkusu bile psikolojinin hiç iyi olmadığını gösteriyor. Ve taciz varsa, yorumlarda okudum şimdi. Asla evlenme.
Gittim ama takıntıdan ibaret rahatla vs dedi. Karnım sürekli hareket ediyor. Regl oldum ama miktarı az. Sürekli karnımı kontor ediyorum. 4 buçuk ay geçmişken kan testi verdim negatif yani iki hafta önce. Doktor bile artık ben kendimden eminim dimi doktorum iste senden de o kadar eminim gebelik yok dedi.

Aranizda bir ilişki geçmemiş ki, sürtünme bir ilişki şekli değil.
Bu adamdan olmaz, zorla istemediginiz bir şeyi yaşatmış size üstüne zorla tekrar istemediğiniz bir adımı attırmaya çalışıyor vs.
Mahçup olacaksa size kkarşi olsun zorla istemediğiniz halde sizi sürtünme yoluylada olsa istismar etmiş resmen.
Yarın öbür gün evlendiğinizde istemiyorum deseniz zorla sizinle birliktede olmaya çalışacak ve belki tecavüze bile yeltenecek.
Siz onun mahçubiyetini düşüneceğinize size yapılanın farkına varın önce
Ve istemediğim bir ilişkinin ceremesini hala çekiyorum. 4 gün sonra tam beş ay geçmiş olacak üstünden. Kafam hala aynı yerde. Hayatım zehir oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X